Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

"Negyedééjééisvansájjomi" hozzászólások 3...2...1...

A különbség annyi, hogy ehhez lesz terméktámogatás 5 év múlva is. Aki nem hiszi, járjon utána.

[ Szerkesztve ]

(#2) BoneDragon válasza Timer (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kár hogy szoftverileg igy is egy kalap...khm.

(#3) Gatto75


Gatto75
csendes tag

A hír utolsó mondatáig úgy gondoltam, hogy ez lesz a következő kütyüm. De 5 órás üzemidő GPS használatával? Ez így egy laza kirándulásra sem elég. Kár...

(#4) Timer válasza BoneDragon (#2) üzenetére


Timer
veterán

Személyes tapasztalat? Már csak azért, mert 5-6 Fitbit eszközöm biztosan volt már, és soha nem volt velük bajom. Huawei userek szívnak vele, de az az Ő bajuk, értelmes telefonnal nincs gond.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem futja színes kijelzőre az árából? ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Sanraith válasza Timer (#4) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ez érdekes infó. Anyum Huwaei-éhez Charge 3-at vettem, és azzal sem ment minden simán.

(#7) Timer válasza Sanraith (#6) üzenetére


Timer
veterán

Konkrét részleteket nem tudok, annyi bizonyos, hogy a HUAWEI BT támogatása (és különösen az olcsóbb telefonjaiknál) hiányos. Vannak szolgáltatások a szabványon belül is, amelyek támogatása opcionális, valami hiányozhat ezekből a cuccokból. Párom P9 Lite 2017-e nem akart menni vele rendesen, a Mediapad M5 10.8 tabletem meg igen. A jó hír, hogy van rá részleges megoldás, Play-ből letölthető egy magyar fejlesztő munkája Fix for fitbit huawei, vagy hasonló néven), és azzal azért egészen megbízhatóan megy. Persze ez csak patkolás, újradurrantja időnként a háttérben a telefonon a BT szolgáltatást, nagyjából ennyi, ha jól értem.

pusszycat: őszintén szólva nem éreztem hiányát sem a Charge, sem most a Charge 3 esetén. Az árazás persze pofátlan, ebben egyetértünk. Én azért vagyok ezzel a márkával elnéző, mert látom, hogy mind a mai napig támogatják még az első piacra dobott terméküket is. Ha így nézed, és nem vagy cserélgetős típus, akkor megveszed, és használhatod évekig a cuccaikat, ezt manapság már (sajnos) értékelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lami66 válasza Timer (#4) üzenetére


Lami66
őstag

Feleségem P Smart 2019 telefonjával problémamentesen működik a Versa Lite.

(#9) mad823


mad823
őstag

A "cserélhető óralapos kijelző" egy pillanatra feladta a leckét, de aztán rájöttem, hogy mit nem sikerült jól megfogalmazni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) Timer válasza Lami66 (#8) üzenetére


Timer
veterán

Vannak kivételek, ahogyan írtam is feljebb. Újabb chipset van már abban a mobilban, vélhetően BT5.0 támogatással, de lusta vagyok most kigúglizni. A 4.2-es BT-t tartalmazó modellekkel volt a legnagyobb gond, szerintem az ultra-low energy profil hiányzott ezekből.

(#11) shawnkemp


shawnkemp
csendes tag

Néhány éve volt egy Fitbit Surge órám, ebay-en vásároltam használtan, kb a bolti ár feléért. 1 év után megjelent a kijelző belsejében egy beázásra utaló buborék. Próba cseresznye alapon írtam a supportnak, majd 1 napon belül postára adtak egy teljesen új órát. A beázott óra is tökéletesen működött tovább, öcsém mai napig használja sportoláshoz. Azóta nem tudom változott-e valami ezen a téren, de az akkori globál támogatása az óráknak 5* volt!

(#12) juuzer


juuzer
addikt

Szerintem korrekt kis cucc lett. :) Bár még az üzemidőn reszelgethetnének egy keveset. De pl az applikáció sokkal jobb és kiforrottabb, mint mondjuk egy Mi Fit vagy Amazfit app. (Vagy akár a Huawei Health.)

Vamos a la playa.

(#13) HKorn


HKorn
addikt

Oké, hogy Amazfitnél, vagy Huawei-nél profibb a szoftver, de ennyiért már akár Garmin órák is vannak. Ráadásul ez 55 ezerért még mindig csak egy olcsó karperec kinézetet ad.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#14) antim


antim
tag

Ki lehet kapcsolni az alvásfigyelést, mozgásfigyelést? Mert nekem csak óra, értesítés, fizetés funkció kellene!

(#15) Timer válasza antim (#14) üzenetére


Timer
veterán

Direktben biztosan nem. Ha az állandó pulzusfigyelést kikapcsolod, az viszont viszi magával az alvásfigyelést is.

(#16) pusszycat válasza Timer (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gyengus, HB4 lehet. (honor band 4)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Timer válasza pusszycat (#16) üzenetére


Timer
veterán

Őrület. First world problem. Huawei termékeket mondjuk én is ajánlom. Az ellenségeimnek.

[ Szerkesztve ]

(#18) pusszycat válasza Timer (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem ismered, így érthető a hozzáállásod. Nekem megvan 1 éve és megveszem a 6-ost is ha kijön. Ez azt jelenti, h nekem bejött.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Timer válasza pusszycat (#18) üzenetére


Timer
veterán

A poén az, hogy futólag ismerem, igaz, nem magam használom. A MiBand-et szintén. Ezekkel az "olcsó" megoldásokkal az a baj, hogy a támogatásuk esetleges, hiába tudnak mindent IS. Örülök, ha Neked megfelel, akár így is, de nekem nem az a lényeg, hogy MI szedi össze az adatot, hanem maga az adat és annak pontossága. Az, hogy emellé nem főz kávét, megint csak nem érdekel. Az ára sem, mert nem két napra veszem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.