Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABnormal


ABnormal
őstag

én megvárom,hogy a konkurencia küldje az ajánlatokat és majd jól alájuk igérek... :D

:up:

(#2) Dízeles válasza ABnormal (#1) üzenetére


Dízeles
aktív tag

124 forint.Február elejei beszereléssel.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3) mdk01


mdk01
addikt

Húúú, én meg ígértem neked egy grancos(párkányos) rajzot amivel még lehet dobni az összképen. Mentségemre szóljon hogy már rég megrajzoltam csak elfelejtettem feltölteni. :B
Na szóval tessék

Egy kicsit nagyon kilóg, de az biztos hogy lenne teteje(befejezése) a szekrénynek és a spot rakná fel a koronát.
Aztán lehet még jobban összenyomná a teret. Ezen érdemes kicsit rágódni.:)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

A párom véleménye:
"Ezaz amit szeretnék!!!"

(#5) Goose-T válasza mdk01 (#3) üzenetére


Goose-T
veterán

Köszi a tervet, meg az előzőt is! ;) Sokat dobott a konyhán. Nekem viszont a párkány már túl sok, tényleg összenyomja a teret. A párkányvilágítás szerintem nem praktikus, sokkal jobb, ha a felső szekrénysor alá van rakva, mert úgy látom a répát szeletelés közben. :)

A többieknek is köszi az ajánlatokat, és lehet még jelentkezni! :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6) dqdb válasza Goose-T (#5) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha ekkora párkányt nem is, de 3-4 centiset (akár 45 fokban felfelé és kifelé nyúlót) érdemes felrakni, mert sokat számít látványban. Plusz szolgáltatásként a szekrény tetejére tudsz pakolni könnyű és laposabb dolgokat, mert nem fog látszani (például éppen nem használt tálcák műanyag zacskóba bújtatva a por ellen simán mehetnek ide).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7) mdk01 válasza Goose-T (#5) üzenetére


mdk01
addikt

Igen mint előttem is írtak ha a spotlámpának való széles párkányt nem is, vmi kicsi mindenképpen kellene mert így "nincs teteje/vége" a szekrénynek.
Az felső szekrény alá is kell fénytakaró ami egyrészt a praktikus mert nem világít a szemedbe a lámpa másodrészt esztétikai szempontból a szekrény kezdetét jelenti úgy ahogy a pákány a végét.

Nagyon sokat dob rajta.

Üdv.

(#8) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Ne feledkezzünk meg a víz ,csatorna,gáz, villany és elszívó magasság,elszívócső kivezetés komboról sem.
Ha csempesáv van a falon annak kezdési magassága is fontos szempont.Mindenképp érdemes ezeket tisztázni a konyha tervezése és legyártása előtt előtt.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#9) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hasonló alapterületű ...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#10) paramedic válasza Goose-T (#5) üzenetére


paramedic
aktív tag

"mert úgy látom a répát szeletelés közben"

Miért akarod a répádat bámulni, miközben szeletelsz valamit? :F ;]

(#11) runner 125


runner 125
nagyúr

Jól megtervezted, leszedem én is azt a google progit.

Amúgy lassan esedékes lesz nálunk is a dolog. A legolcsóbb árajánlatos asztalos mestert, esetleg nem küldenéd majd el nekem is? :B

Köszönöm. :R

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12) mdk01 válasza runner 125 (#11) üzenetére


mdk01
addikt

Sztem ne az ár alapján küldje hozzád az asztalost, hanem a minőség/megbízhatóság alapján.:)
Sokszor az olcsóbb, drágább, ez alapszabály és általában bejön.

[ Szerkesztve ]

(#13) dqdb válasza mdk01 (#12) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, én több ismerősömtől is a "tudsz ajánlani egy asztalost" kérdésre a "tudnék, de jobban járok, ha mégsem" válasz kaptam :D

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14) runner 125 válasza mdk01 (#12) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, hát nyilván.

..bízom benne, h jól megválasztja. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15) Longeye


Longeye
tag

Üdv!

Nem vagyok szakember, csak 2 éve költöztünk új lakásba és mi ugyanazzal az asztalossal csináltattuk az új konyhabútort, akivel a régit. Most sem csalódtunk.

Mi eredetileg nem terveztünk bele felső párkányt, csak koronát, de az asztalos csinált egyet mutatóba. Nagyon sokat dobott a dolgon, úgyhogy maradt. Szerintem is kell valamilyen lezárás felülre.

A felső szekrénysor alá tényleg hasznos a spot. Nekünk van és bejött.

Munkalap: Szerintem ez az egyik legfontosabb. Valami nagyon kemény, ellenálló anyagból készíttesd, mert akár már 1 év múlva meglátszanak rajta a karcok. Mi ezen egy kicsit spóroltunk és megbántuk. Én most inkább várnék, hogy összejöjjön a pénz rá és inkább márványt vagy gránitot csináltatnék.
A másik amin most nem spórolnánk: a munkalap felőled eső oldala lekerekített. Nekünk is van L alak a konyhában és ív a végén. Az asztalos azt mondta, hogy ilyet csak a gyártótól lehet rendelni és az iszonyat drága, ezért inkább megcsinálja ő azt élfóliázva.
Hát...szerintem ez a technológia munkalap esetében nem túl előnyös, mert egy idő után a kifröccsenő nedvesség, meg egyebek leáztathatják a fóliát, meg nem is néz ki olyan jól.

Szerintem ilyen beruházásnál ésszerűen szabad csak spórolni, mert utána évekig ezzel kell együtt élned.

Egyébként, mint már írtam is, nem csalódtunk benne, jól sikerült és nekünk tetszik.
És ez a lényeg vagy nem?

Itt egy kép róla:

Remélem tudtam segíteni valamit a tapasztalataimmal "felhasználói" oldalról.

/* Egy lelkes kontár */

(#16) Goose-T


Goose-T
veterán

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és ajánlatokat! (Rejtett up! :) )

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#17) lorcsi


lorcsi
veterán

a motkány asztalos...meg apám is csak mi nem vagyunk helyben

(#18) Goose-T


Goose-T
veterán

Na? Senki többet? Van még olyan asztalos, aki szeretne bő félmillió forintot keresni? :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19) Dízeles válasza Goose-T (#18) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Februári beszerelés?
Ekkora konyhán nincs fél milka m.d. :N

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#20) Sipike67


Sipike67
újonc

Végre találtam egy hasznos oldalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.