Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

What??? :Y :Y

All→M8

(#2) próbakocka


próbakocka
senior tag

Tegnap éjjel eladta a google a MOTO mobil üzletágat a Lenovonak, kivéve a szabadalmakat, és a bricks-et.

A lenovo ezzel a globális mobilpiac 3. helyére szeretne ugrani.

Amúgy marhára meglep, hogy ezt NEM a mobilarénáról tudom meg, hanem az indexről ... ez gáz.

(eddig az androidauthority cikkei a legrészletesebbek)

De inkább ezek a kérdések lényegesek:

- mi lesz a nagyarcú amerikai gyártással a MotoX esetében?
- végre európai piacra is jön a Moto? vagy a név megszűnik, vagy az eltérő piacokon eltérő névvel jönnek a készülékek?
- és végül, de nem utolsó sorban: honnan van ennyi pénze a Lenovonak (pár hete vette meg a HP x86-os szerverrészlegét ...)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#3) Воланд válasza próbakocka (#2) üzenetére


Воланд
titán

markanev megszuntetes biztos nem lesz.

most kifizetnek 660 millio dollart keszpenzben, 750 millio dollart reszvenyekben, a fennmarado 1,5 milliard dollart meg harom ev alatt fizetik ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) callmeakos válasza próbakocka (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az arénán hírezés szempontjából sajnos nagyon nagy gondok vannak. AnDante mostanában nincs éppen toppon, és nagyon sok kritika éri (egyébként teljesen jogosan.) Nem is értem, hogy egy ilyen fontos feladatot mért nem adnak át másnak, vagy szélesítik a hírszerkesztők körét. Mind1, ez más tészta.

Ázsiában iszonyatosan pörög a mobil üzletáguk, amiből mi magyarok egy árva semmit nem érzünk meg, Emellett szerintem még a Laptop ág és szépen muzsikál, van ott pénz dögivel. Az Európai visszatérésre sem mernék megesküdni. Mindenki azt hitte amikor a Gúgl megvette pár éve, hogy most aztán visszatér a Motorola így meg úgy, és tudjuk mi lett a vége. Egyenlőre még emésszük ezt a hírt.

All→M8

(#5) Gergosz2 válasza callmeakos (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

én sem csodálkozom, a lenovo iszonyatosan jön fel manapság.

Így meg már elég esélyes , hogy a következő nexus egy lenovo lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

A címhez annyit, hogy nem is volt róla szó. Ezért nem értem, hogy mitől is búcsúzkodsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) lapa


lapa
veterán

akkor ezt a márkát is elhantolhatom. bravo. most akkor jön a következő 5 éves terv: használt moto g vadászat a zinterneten, amint a mostani telók hullanak. ugyanez megy thinkpaddal is, nottin' new.

(#8) gomsadib válasza petipetya (#6) üzenetére


gomsadib
tag

Az esélytől, ami megvolt idáig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.