Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Papíron nem tűnik rossznak, a noccs mérete viszont csökkenhetett volna. Az árazás és a kijelző minősége lesz itt a legnagyobb kérdés.

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Fuh, és még az Xperia 1 késett sokat... Múltkor rá akartam nézni erre a telefonra, hogy mennyi az annyi, de persze nem volt sehol (csak USA-ban).

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Inkább a sima G8 jönne felénk, ez a G8s egy batár nagy dög!

(#4) Chevalier


Chevalier
tag

a G8 sem elérhető, tiszta szégyen

einhorn az finkle

(#5) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Amikor már aki lehet eltünteti valamilyen módon a notchot...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most nagyon meglepődtem. :Y

A "Gé" variánsokból hogyhogy nem a Snap 4xx sorozat került ide egy évvel később??
Jack és gyorstöltés nélkül persze. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Fred23 válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt is megoldható szoftverrel, fekete lesz felül a teljes sáv.

(#8) SkyLine3000 válasza Fred23 (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Attól még ott marad az a böszme nagy noccs. Az csak púder! Nem szoftverrel kell megoldani, hanem végleg elfelejteni ezt a förmedvényt!

(#9) Fred23 válasza SkyLine3000 (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Persze, úgy lenne a legjobb, de OLED-en a szoftveres megoldás is elég jó már szerintem.

(#10) Emericus Max


Emericus Max
tag

Szerintem az árazással lesz gond, nem magával a telefonnal. Anélkül hogy tudnánk majd a bolti árát, már most biztosra veszem, hogy Mi9 és még más hasonló paraméterekkel rendelkező telók is olcsóbbak lesznek. Mindegy, pár hónap és beesik majd az ára.
DAC lesz benne? Erről nincs szó a cikkben. Ez pedig lehetne egy érv a vásárlás mellett...

(#11) mjani1172 válasza #16820480 (#2) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez nem késett, még mindig nincs itt! Ez késik! :)

(#12) kzcs válasza Kokzor (#1) üzenetére


kzcs
tag

Szerintem semmi baj nincs a notch-al, akit zavar az nem fogja ezt megvenni hanem a sok 100 termék valamelyikét. Az árazással lesz itt a baj, és ha valaki azon túllép akkor sem tudja megvenni mert nem kapható. Olyan mintha összerakták volna az MVC-re hogy legyen miről beszélni de valami nem stimmel ez az egész LG G8-al. Az, hogy aksit nem lehet benne cserélni az az első.

(#13) forgonati


forgonati
őstag

Ki veszi meg ekkora disznó noccsal? Tavaly volt ez divat, bár már akkor is gáz volt.

Keelah Se'lai!

(#14) #07400704


#07400704
törölt tag

A sima G8-at lehet egyáltalán kapni Magyarországon hivatalosan?

[ Szerkesztve ]

(#15) Fred23 válasza #07400704 (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem, már legalább 3 topikban le lett írva. :D

De GSM boltosok azért majd tuti behozzák...

[ Szerkesztve ]

(#16) Zé. válasza Emericus Max (#10) üzenetére


Zé.
tag

Közelítő külföldi árak:
V40 : 540 EUR kb: 175 ezer
G8 : 620 EUR kb: 200 ezer
G8S: 770 EUR kb: 249 ezer

Megéri?...

(#17) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

továbbra is pofátlanságnak tartom hogy a sima g8 helyett csináltak nekünk egy nagyobb noccsos, kidudorodó kamerás változatot.
mikor minden gyártó azon dolgozik hogy eltüntesse, de legalábbis minimalizálja a kamerasziget méretét, ezek növelik. hihetetlen

g8 vs g8s
pedig rohadtul vennék lg-t, nagyon hiányzik a v30, szerintem a legjobb telefon volt valaha.
de ezt dugják fel maguknak jó mélyre :W

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#18) joelke HU válasza Kokzor (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Az ára már nem. Potom 240 hivatalos forgalmazó áll...

Motorola G51

(#19) Kokzor válasza joelke HU (#18) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Azt nem nevezném túl barátinak. 200.000 Ft alatt kellett volna nyitnia.

(#20) Aryon87


Aryon87
félisten

Vicc amit az LG művel most már. G5 óta úgy mennek lefele hogy ihaj. Gyászosabban mint a Sony vagy HTC...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21) leslien válasza Zé. (#16) üzenetére


leslien
nagyúr

egy hónap múlva kérdezd meg.. btw a Smartshop.hu nál mar most
229k..

sheratan
nem is baj h késik a Xperia 1 mert nem nagy szam... és ezt tapasztalatból mondom.. :(((

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem sok vizet fog zavarni ez sem.

(#23) #16820480 válasza leslien (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

A belső kb ugyanaz, mint bármelyik flagship, de a design nekem kimondottan tetszik.

(#24) leslien


leslien
nagyúr

egyébként ha javulna a Lg hozzáállása és felvenné pl a Samsung iramot(support) akkor abszolút best buy lenne kb egy hónap múlva...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25) leslien


leslien
nagyúr

kérdés h erre benevezhet ? [link] mert akkor veszek azonnal... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#26) Fred23


Fred23
nagyúr

Magyar LG oldalon.

Kapható is.

Nagy kár, hogy sima G8 viszont sehol!

(#27) asr27


asr27
tag

Full HD+ felbontású kijelző 6" felett, már kicsit gáz szerintem, 2019-ben. Foleg ennyi pénzért.
Már a G3-ban is nagyobb felbontású kijelző volt.
Sima G8-at értékesítenék inkább!

(#28) leslien válasza asr27 (#27) üzenetére


leslien
nagyúr

bőven elég lesz az a felbontás... az h meg most mennybe kerül azt hagyjuk... kb egy hónap és best buy lesz..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29) asr27


asr27
tag

Dehogy elég. egy 5,5"-os kijelzőnél is látni már a pixeleket, full HD+ felbontásnál, közelről nézve. Akkor ennél már kb gagyin fog kinézni. G7-nek is szebb kijelzője van, mint ennek, hiába amoled. Kínai teloknál még megértem, hogy gagyi a kijelző felbontás, de nem értem az LG miért adta így le.

(#30) leslien válasza asr27 (#29) üzenetére


leslien
nagyúr

marha egyszerű, nem veszel.... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) Aryon87 válasza asr27 (#29) üzenetére


Aryon87
félisten

Csakhogy a gagyi kijelzo elonye, hogy nem fog merulni mint a titanic.. mit gondolsz, a Samuk miert birjak rovidebb ideig mint a Huawei vagy Xiaomi?
Na itt is kb pont az lesz az elonye a G8s-nek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) asr27 válasza leslien (#30) üzenetére


asr27
tag

Ilyet biztos, hogy nem. Viszont a sima G8 vagy a V50, jöhetne már.

(#33) asr27 válasza Aryon87 (#31) üzenetére


asr27
tag

Csúcskategóriába szánt készüléknek ne legyen már gagyi kijelzője, ami 2019-ben, maximum egy középkategóriás telefonnál lenne reális. inkább merüljön kicsivel előbb, mint, hogy pixeles legyen a kijelző.
Egyébként a G7 is simán bír egy napot, gyakori használat (net, zene, telefonálás) és bekapcsolt aod mellett.

(#34) Aryon87 válasza asr27 (#33) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem vagyunk egyformák, nekem bőven megfelel a FHD+. És nem érzékelek visszaesést S9+ után (ugye annak QHD a felbontása, feleannyit bírt)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) Fred23 válasza Aryon87 (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Modernebb telóknál többet számít a SoC fogyasztása, a kijelző mindenképpen 2W alatt marad, míg fullra járatva egy csúcs SoC ennek a tripláját is simán benyeli.

Ettől függetlenül jelentős lehet valóban a kijelző fogyasztása is, ha mondjuk netezésről van szó. Ekkor kábé egálban van a SoC és a kijelző energiaéhsége. De azért ma már általában túlzás a kijelzőt hibáztatni a nem elég jó üzemidőért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.