Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Nagyon várom, bár egy előzetes végigjátszás-teszt olvasás előtt tuti nem veszem meg....várom az építő kritikákat a játékról....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Redbullking


Redbullking
tag

sztem nagy ratyi lehet és miaz hogy nincs multyplayer mod??

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem lesz vészes, ami jó hír, mert legalább unokaöcsémék is elfut :K Dícséretes hogy még egy AMD Athlon X2 +380-on is elfut, ami gondolom egy duplamagos 250MHz-s Athlon :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Amikor megláttam a hírt egészen megörültem, amikor elolvastam, már kevésbé.
Ennek a játéknak a legfontosabb részét metszették ki a PC verzióból, megtámogatták olyan másolásvédelemmel ami miatt a PC júzerek egy része szívni fog. Persze a másolásvédelmet pár nap alatt crackelik, úgyhogy értelme az nincs. Megint a tisztességes vásárló szív. Remek. :(((

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Körítés jónak tűnik(grafika,fizika),de maga a téma gyenge.Sztem ez sem lesz az év játéka az tuti.

Ja meg a minimum vga igény,azért kontrasztos:X1800XT-t összevetni egy 8400 Geforce-cal azért vicces. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Nem aprózták el. "4800 series..." Kicsit kevesebbre számítottam. :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kíváncsi lennék, hogy kinek a keze van emögött, hogy PC-re se Mulit se DLC! Szerintem valaki tuti fizetett ezért a háttérben, hogy ez így legyen....
Azért várom, remélem a másolásvédelem is csak annyira lesz "komoly" mint minden más esetben, tehát max 2 hét és lehet vele játszani. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem azt hirdették, hogy mennyire jó lesz a multi+volt videó is..Erre pc-re mégsem lesz?

Ez kb olyan kib***ás,mint hogy az Arkham Asylumban csak Ps3-on lehet majd Joker bőrébe bújni..

Szemetek..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Steven válasza Dark KillerX (#5) üzenetére


Steven
addikt

és az integrált intel g45??? az mi?:D ez most komoly?:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#10) mephi666 válasza Steven (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... a minimumban leírt vga követelmények köszönőviszonyban sincsenek egymással... nem tudom ki találta ki... :S

a multihiány pedig felér egy "gyengéd rozsdás-késes-kiheréléssel"... :( pont multi miatt láttam a játékban valamit, hogy jó lehet... erre föl pc-re kihagyják :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

azért van egy kis kül a minimum és az ajánlott között?
tán lehet majd játszani 320x240ben is?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) PowerBuldog válasza Sirandrish (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jah, 256 színnel. Olyan lesz mintha C64-en nyomná az ember, és csak a PC speaker fog csipogni. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) D1Rect válasza Zirowe (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, ez jóval nagyobb kib***ás. :(((
(#12) PowerBuldog: :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#14) atee


atee
őstag

Picit magasnak érzem a gépigényt. Ami az ajánlott konfigot illeti.
A minimum igény az sosem mérvadó. Azon játszhatatlan minden.
A téma is egy már rég elfeledett történet. A maga korában szórakoztató volt. Mára már nem nagyon mozgat meg senkit sem.

Összegezve ez bukta lesz.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15) Gyusz


Gyusz
őstag

Köszönjük Atari. Minek kell így kiherélni a PC verziót? Az eddigi tesztek alapján jó játék lesz, nem az év játéka, de kellemes kikapcsolódás lehet. Meglátjuk.

(#16) túróscsusza válasza Zirowe (#8) üzenetére


túróscsusza
csendes tag

Hát ezzel szerintem pont azt érték el h a Pc-sek 99%-a letorrentezi, mer pont azok a dolgok hiányoznak (multi/DLC) amiért érdemes lenne megvásárolni! A mindenféle védelmet meg úgyis feltörik pár nap alatt!

(#17) Sirandrish válasza PowerBuldog (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

de komolyan..
hogy lehet olyan ajánlott gépignye mikor a minimum ahhoz képest kávéföző szint:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) @rglaaf válasza Sirandrish (#17) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez azért van mert jól skálázható lesz :) ,amugy milyen motor hajtja ezt majd?

PSN:BiZzare_0 ️

(#19) ádyz


ádyz
addikt

Nekem a minimum processor majdnem megvan. :DDD

(#20) Sirandrish válasza @rglaaf (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..akinek gyenge a gépe az nem is szellemeket fog üldözni hanem szines téglatesteket ;] :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

kissé durvának tűnik nekem is eme ajánlott gépigény

Resistencia eterna

(#22) LackoMester


LackoMester
addikt

valahogy nemtud érdekelni,az ilyen játék :N nem,majd szellemeket fogok hajtani,irtani... :W
mit vártunk az Atari-tól,de mind1,ugy is feltörik :C
hát a gépigény szintén tipikusan Ataris.... :Y erös gépigény (viszonylag)gyenge grafika

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) PowerBuldog válasza LackoMester (#22) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nana! Azért nézz meg 1-2 videót, szerintem nem olyan gyenge az a grafika + szinte minden amortizálható körülötted! :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24) divrapier


divrapier
tag

megegy pelda arra, hogy konzolra szepen megirjak, gep meg majd izombol elviszi. a minimum videokartyak meg tenyleg eleg erdekesen lettek egymas melle teve.

gyorsan kell vegyek egy 2 gigas 9500gt-t hogy jol menjen ;]

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#25) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyébként mi a pontos pc megjelenési dátum USAban (gondolom az a hamarabbi)?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Én kiváncsi leszek rá :K . A gépgény meg szolidnak mondható.

(#27) Sirandrish válasza zsolt1129 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

akinek van pénze annak szolidnak mondható..valóban..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) D1Rect válasza Sirandrish (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Sanszos, hogy a minimumra gondolt. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#29) Sirandrish válasza D1Rect (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Intel Core 2 Quad Q6600@3.5GHz@1.34V + CM Gemin, XFX GTX 260 Black Edition"

nem feltétlenül.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) D1Rect válasza Sirandrish (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Fene a jóindulatomba. :))

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#31) Sirandrish válasza D1Rect (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát kb..ha olyan gépem lenne akkor én is szolidnak titulálnám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) D1Rect válasza Sirandrish (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Már nem azért, de te sem panaszkodhatsz, a tied sem egy őskövület. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#33) Sirandrish válasza D1Rect (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nem panaszkodom...mert amire nekem kell arra bőven elég..a Dio3 meg még messze van..de a 2 között azért van pici kül:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) LackoMester


LackoMester
addikt

#23 meglátjuk,engem egyenlöre nem gyözött meg.... :N
#29 talán elmegy a gépeden :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#35) twollah


twollah
nagyúr

Szimplan arrol van szo, hogy az MS es a Sony ki akarja nyirni a PC-t, mint jatekplatformot.
A multiplayer, mint a DLC megoldhato PC-n is, csak nekik jobban megeri nyomni a konzolt.

A "PC-t megolte a kalozkodas" parttalan vitaba nem akarok belemaszni, mert ertelmetlen.

(#36) Zirowe válasza twollah (#35) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sony és MS csak próbálkozzon kinyírni a pct, amíg van erre pénzük, főleg a Sonynak nem igazán áll jól a szénája.

Sose lesznek képesek ténylegesen kinyírni a pct, legfeljebb most egy kicsit visszaesik, de a pc mindig is győzedelmeskedni fog! ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#37) RI/OS


RI/OS
őstag

Intel G45 Express Chipset

LOL

Megeszem a fejem, ha ezen megy 10fps-nél többel

(#38) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

nemtom, EA sír hogy szarul megy neki, meg az összes kiadó sír, hogy de szar a pc mer lekalózkodják... a VALVe-nál a steam miér tműködik? meg ha olyan szar a PC, azn MS azzal a szar live gaminggel vagy mivel mért koppintotta le a rendszert? érdekes, a VALVe-nak elég jól megy.

nem a kalózkodás a baj, de amikor 7000ft vol összviszs az orange box megvettem, de amikor a crysis megjelenésekot simán 11-12-13ezer volt azért az vészes. sztem nem jó ez a taktika, hogy "nem veszitek? jó, akkor most többe fog kerülni!".

maga a gém: muli nélkül, DLC nélkül azért se fogom megvenni, mert különben csak az agyoncsítelt tört szerókra mehetek, nem a jobb eredetire. ergo elérték azt, hogy így tényleg mindneki lekalózkodja. majd pár ember megveszi ajándéknak, vagy néhány fanatikus.

az ajánlott gépigény? hát az no komment.
a minimum gépigény? színes kijelzős 5 éves nokiámon fut? intel G45... haha. késtek április eggyel.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#39) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na gyerekek, ennyit a komoly másolásvédelemről, torrenten már meg is jelent a tört verzió! :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#40) Dillon


Dillon
tag

Most már csak arra lennék kíváncsi, mikortól lehet megvenni boltban. Ez megint egy olyan alkotás (meg hát ugye alapkoncepció miatt is), ami KELL eredetiben. CD Galaxisnál még semmi. :O

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41) PowerBuldog válasza Dillon (#40) üzenetére


PowerBuldog
veterán

PC-t és X360-at nem is fogsz pár hónapig, max PS3-at.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42) Dillon válasza PowerBuldog (#41) üzenetére


Dillon
tag

Nem gond, várok :D Ezért megéri :R

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#43) Departed válasza PowerBuldog (#41) üzenetére


Departed
őstag

Tehát addig nem lesz saját topicja, amíg nem lesz boltban kapható PC-re?

(#44) Somydemy válasza Departed (#43) üzenetére


Somydemy
senior tag

:D most délelött kipróbálom, remélem élvezetes lesz, mert anno a C64 -en nekem nagyon bejött.....

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#45) Departed válasza Somydemy (#44) üzenetére


Departed
őstag

Ez is befog, szerintem nagyon állat játék! És az utolsó negatívumát, az élsimítás hiányát már megszüntettem :) Szóval ezért hiányolom a topic-ját, merthogy remek cucc :K

(#46) Rebell válasza Departed (#45) üzenetére


Rebell
senior tag

Hááát én az irányitással nem vagyok kibékülve, pedig x360 as Joy-al nyomom.
Grafika ok, és aki szerette a ghostbusters fimet. ill. beleszámitott a gyerekkorába az nem fogja fikázni,
de amúgy nem értem ezt a marha nagy gépigényt, 30Fps folyamatosan van, de több nincs :F .
(ezt a game korlátozza vagy a Game motorjával vannak bajok?)

(#47) bagyulajuve válasza Rebell (#46) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ki lehet kapcsolni a settingsben
az irányítástól eltekintve tényleg jó, hangulat 5* :R

Resistencia eterna

(#48) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Lesz ennek a játéknak külön fóruma vagy akkor marad ez?

És egyébként mikor jön psp-re?

10percet játszottam vele eddig gépen, de baromira bejön!!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49) mad1 válasza Zirowe (#48) üzenetére


mad1
veterán

Itt a topicja, ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) Zirowe válasza mad1 (#49) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kösz, majd átnézek oda!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.