Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Geri Bátyó válasza Chaser (#48) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szúnyoglánynál a "fogom magam és megcsókolom" módszer nem hinném, hogy nyerő lenne. A vers viszont jó lehet mentőövnek.

Romboló: Szóval a vers, az tényleg csak mentőöv lehet, vagy egyfajta kiegészítés. Élő szóban kell elmondanom neki. Legalábbis úgy gondolom, hogy nála ez a jó megoldás. Az a gond, hogy most tényleg annyi a problémája és a tennivalója, hogy nem hozakodhatok elő ezzel az egésszel, mert talán fel sem fogná, hogy mit akarok mondani (vagy kapásból lepattintana, hogy erre most nincs ideje). Ugyanakkor tényleg érzem, hogy nem halogathatom sokáig (Erről a helyzetről egy 2 jegyű szám jut az eszembe. Kitalálod melyik?)

Thome. Mondom én, hogy balfék vagyok! Valószínűleg tényleg elszalasztottam egy jó lehetőséget!
De azért még nem adom fel! Csak kissé rossz megint az időzítés! :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#52) Wictor válasza Geri Bátyó (#51) üzenetére


Wictor
senior tag

"Az a gond, hogy most tényleg annyi a problémája és a tennivalója, hogy nem hozakodhatok elő ezzel az egésszel, mert talán fel sem fogná, hogy mit akarok mondani (vagy kapásból lepattintana, hogy erre most nincs ideje)."

Vagy éppen pont most jönne jól neki egy társ (és nem barát)...
Most a gyenge, most kell elkapni, mikor védtelen... ;]

Ui: Ezt még én sem gondoltam komolyan. :D
Ui 2: Dehogynem...

[ Szerkesztve ]

(#53) Geri Bátyó válasza Wictor (#52) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben nekem is (naná, hogy megfordult), de nagy a rizikó (én meg beszari vagyok).

Na, pont ezen a tökéletlenkedésen kellene túllépnem végre! Erre biztattok mindannyian!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#54) Wictor válasza Geri Bátyó (#53) üzenetére


Wictor
senior tag

Geri, ha már én béna vagyok ilyen téren, legalább Te ne!
Így nem tudok majd kire felnézni és visszamaradok a fejlődésben... :(

Megfelelő ösztönzés? ;]

(#55) Thome válasza Geri Bátyó (#53) üzenetére


Thome
addikt

Veszteni valód ha úgy nézzük, nincs.
Ha pedig nem úgy, akkor...

De mostmár tényleg megyek csicsizni, baromi fáradt vagyok... :U
Jóccakát, holnap meg tedd meg, amit meg kell, Geri Bátyó. :K

(#56) Chaser válasza Geri Bátyó (#51) üzenetére


Chaser
titán

Most jutottál el arra a pontra hogy kezded túl bonyolítani...aki mer az nyer :K vagy veszít de legalább tudja. HAJRÁ!

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#57) Geri Bátyó válasza Wictor (#54) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én lennék a legboldogabb, ha e tekintetben a példaképed lehetnék! :K Megpróbálom összeszedni a bátorságomat.
Thome! Azt viszont nem ígérem, hogy holnap, de hamarosan!
A legjobb alkalmat talán elszalasztottam, de jó alkalom még jöhet!

Chaser. Kezdem túlbonyolítani!? :DDD Ha tudnád, hogy mik voltak korábban, nem ezt mondanád! :(
Na, de hamarosan belevágok és inkább előbb, mint utóbb! Már nagyon le kell zárnom ezt a bizonytalankodást!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#58) Chaser válasza Geri Bátyó (#57) üzenetére


Chaser
titán

Mind1 mi volt korábban, de már lassan atomjaira van elemezve a kérdés :P Ezt jó pár éve én is eljátszottam...többször is:D A végén már az volt baj ha hétfő volt, ha kedd volt akkor mért nem hétfő van?! Szerdán mért nem hétfő vagy kedd? Mért süt Nap? Mért esik? Mindig találtam magamnak valami jó kis kifogást, észre se vettem hogy teltek a hetek. A "hajók" persze elmentek..pár ilyen volt azóta elejébe megyek a dolgoknak, nem is volt rossz tapasztalatom azóta :N Én csak ezért bátorítanálak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) Wictor válasza Geri Bátyó (#57) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem írok több verset, kész, befejeztem, hála Neked, letettem a lantot. :P

;]

Hajrá, menni fog, mindent bele!

[ Szerkesztve ]

(#60) Lady Pingvin válasza Geri Bátyó (#51) üzenetére


Lady Pingvin
újonc

Szerintem a 22-re gondolsz. A 22-es csapdájára.
Wic: nézz fel rám. Pontosabban vegyél példát rólam. Boldog házas vagyok 14 éve. :K
Hoppá, most veszem észre, hogy ez az asszony böngészője. Érdekes volt, hogy nem a jedipingvin avatárt láttam, hanem a fekete göndört. Mindegy, mostmár így marad. :U

[ Szerkesztve ]

Önződög, aki kisajátítja a zzzurát és annak laptopját :))

(#61) Chaser válasza Lady Pingvin (#60) üzenetére


Chaser
titán

Lenne egy tippem ki a zzzzurad:D Publikus?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#62) Geri Bátyó válasza Chaser (#58) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is elegem van magamból és ebből az egész huzavonából, de attól még nehéz belevágni! Viszont az elhatározás az megvan!

Sokan tudjuk, ki LadyPingvin ura (főleg, hogy "lebuktatta" magát)! Szerintem jó a tipped!

Wic: Írogass csak verseket nyugodtan! Aztán remélem, hogy egyszer példát vehetsz rólam és te is belevágsz (ahogy remélhetőleg én is hamarosan)

LadyPingvin izéé Romboló: Pontosan! Viszont, ha jól emlékszem a történetre, a főhős ott is kivágta magát a bajból! Nekem is ki kell találnom valamit!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#63) Chaser válasza Geri Bátyó (#62) üzenetére


Chaser
titán

Nem azért mondtam hogy hibáztasd magad. Hasonló cipőben jártam, ha nem pont ugyanabban, ami nekem furcsa hogy te vagy az idősebb és én próbálok okoskodni:D :B De ugyanezen átmentem és hát tudom mi lett a vége, ha visszamehetnék az időben már könnyű lenne, de egy ilyet megélni nem egyszerű az biztos. Mivel csak előrenézünk az elszalasztott lehetőségről szót se többet. Te ismered a körülményeket és magadat, teremts újabb lehetőséget. Nem írok többet de majd benézek, sok sikert :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64) Geri Bátyó válasza Chaser (#63) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem kiesett 9 év ebben a tekintetben (házasság) és előtte sem voltam valami határozott, viszont az biztos, hogy lehetőség mindig adódik! Csak tudni kell kihasználni! Na, most pont ez a feladatom!

Sajnálom, ha nem írsz többet, de remélem, hogy nem is lesz rá szükség! Köszönöm, hogy írtál és lelket öntöttél belém! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#65) geprombolo válasza Geri Bátyó (#62) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát akkor vágd ki magad, mire vársz? Na jó, várd ki a megfelelő pillanatot, ne éccaka hívd fel szerelmi bevallomásoddal, mert elküld melegebb éghajlatra.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#66) nem_tom válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez természetes, hogy többre vágysz.

(#67) Geri Bátyó válasza geprombolo (#65) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tegnap már nagyon elszánt voltam, de olyan rossz hangulatban volt (Ha nem gond, nem részletezem a problémáit, de úgy tűnik, hogy már megint nekem lesz igazam. Mondtam neki valamit és most kezd rádöbbenni, hogy talán rosszul döntött. Most meg már nem igazán tud visszakozni), hogy a lelki békéjét próbáltam kicsit helyreállítani.
Várom, hogy ma milyen hangulatban lesz.

nem_tom: Tényleg többre vágyom, de ahogy többen is mondták már itt, inkább a biztos nem, mint ez a kínlódás!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#68) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nagyon dühítő volt a mai nap! Jó kedve volt és sokat beszélgettünk, de 2 percre nem tudtam kettesben lenni vele. Folyamatosan volt körülöttünk valaki. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :W

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#69) Thome


Thome
addikt

Kedves Geri Bátyó, hogy alakul a helyzet, rég hallottunk efelől? :)

(#70) Wictor válasza Thome (#69) üzenetére


Wictor
senior tag

Egyelőre semmi változás Nála, de nekem is tartozik még majd egy szöveges beszámolóval. Várom, Geri. ;)

(#71) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mizu?

(#72) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm az érdeklődést mindenkinek!

Sajnos nincsenek jó híreim. Amikor tudnánk beszélgetni, akkor annyira vacak a hangulata, hogy nem akarok ezzel előhozakodni. Amikor jobb kedve volt, nem tudtunk kettesben lenni. Pénteken alig voltak benn a kollégák, úgyhogy lett volna alkalom, de aznapra szabadságot vett ki.
Nem tudom, hogy mi lesz jövő héten, mert csütörtökön azt mondta, hogy még ő sem tudja. Lehet, hogy kiveszi az egész hetet (mármint szabadságnak).

Hogyha hinnék az ilyenekben, akár azt is mondhatnám, hogy a sors is ellenem van.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#73) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Gondoltam leírom, hogy mi van. Illetve mi nincs, mert még mindig nem sikerült beszélnem vele. Helyzet hasonló, mint volt. A gondja ugyan megoldódni látszik, de rengeteg a dolga és nagyon fáradt. Valljuk be, én is az vagyok. Ebben a helyzetben nem igazán akartam "letámadni", de igazából alkalom sem volt. Ma nem kellett megszakadni a melótól és kevesen is voltunk, de ő sem volt bent és hétfőn ugyan ez a felállás. Kedden lesz egy kis céges összeröffnés, amolyan évbúcsúztató. Sok bizodalmam, nincs, de talán. Majd meglátjuk. Szerdán megint be kell mennem, ahogy a 2 ünnep között is 2-3 napot, de neki nem (csak engem izélget a főnökség). Nem jó ezt kimondani, de nagyon úgy tűnik, hogy ez az év ugrott.
Igaz, van egy ötletem, egy esetleges találkozóra, de még bizonytalan, hogy meglesz-e amire épül a dolog.

Az utóbbi 1-1.5 hétben jobbára egész kedves volt. Beszélgettünk erről-arról, mosolygott rám, kereste a társaságomat, de volt, hogy észre sem vett.

Démon is unszol, hogy ne halasszam jövő évre. Nem is várok már a tökéletes alkalomra, de most semmilyen sem volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#74) Thome válasza Geri Bátyó (#73) üzenetére


Thome
addikt

És ha elhívnád valahova, mikor legközelebb összefuttok? Nem akkor rögvest, hanem csak megbeszélni egy helyet, időpontot. Csak egy felvetés. :)

[ Szerkesztve ]

(#75) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fáradt? Ezért nem "zavartad"?

Gondókoggyunk...
Fáradt vagy, a franc megesz csak úgy, eleged van az egész világból.
Egyszer csak rásimul egy kéz a kezedre, és felnézvén azokat a szemeket látod ragyogni, amelyeket a legszebbnek tartasz a világon...

Tényleg azt hiszed, hogy tetéznéd fáradtságát? Épp ellenkezőleg. Ha nem vagy közömbös számára, örömmel fogadná közeledésed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) Geri Bátyó válasza Thome (#74) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pont ilyesmire gondoltam, amikor írtam, hogy van egy ötletem. Tökéletes "kifogás" lenne!
Olyasmi, ami őt is érdekli, sőt, a szenvedélye!

Egérke: Máskor talán igazad lenne, de az ő esetében szerintem nem. Hogyha van egy problémája, akkor mindent alárendel annak. Sajnos jó esély van rá, hogy jelen állapotban azt mondaná: Ne haragudj, de most nem érek rá ilyesmivel foglalkozni, fontosabb dolgom van.
Ő egyszerűen így működik! Ezért is annyira nehéz időnként vele. Lehet, hogy nem is akar átnézni rajtam, de egészen máshol jár.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#77) Thome válasza Geri Bátyó (#76) üzenetére


Thome
addikt

Akkor ne halaszd. Tudom hogy miért halasztod, és miért vagy félénk, mert én is ilyen vagyok, és Te is tudod, hogy ez csak azért van, mert amíg nem próbálkozol, addig nem érhet csalódás. :) De próbáld meg, még idén. All in.

(#78) Geri Bátyó válasza Thome (#77) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Részben igazad van, tényleg ilyen vagyok, de már nagy szükségem van a bizonyosságra. Más kérdés, hogy a fáradtság miatt elszalasztottam 2 alkalmat. Későn kapcsoltam.
Ezért is remélem, hogy bejön, amit tervezek! Nem randira hívnám (így nem mondhatná, hogy erre most nem ér rá és máshol jár az esze), hanem egy olyan programra, ami neki is kikapcsolódás! Ő sem a problémákkal foglalkozna és tuti, hogy közös téma is lenne!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#79) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#76) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nő szívét ki ismeri?
Ezer csodával van teli.

Biztos vagy benne, hogy tényleg így működik? Hátha csak egy védekező reflex.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) Thome válasza Geri Bátyó (#78) üzenetére


Thome
addikt

Megoldod! :K Nem vagy Te ügyetlen, ahogy látom. :)
Mikor lesz esedékes a dolog?
Aztán beszámolót kérek!

(#81) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#79) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Már megint írtál 2 olyan sort, ami tökéletes lenne egy versbe is! :R

Biztos nem lehetek benne, mert igazi nő, aki rejtélyes és sokszor nehéz megfejteni. Ugyanakkor ez nála eléggé markáns tulajdonság (makacs). Vonzanak a rejtélyes és makacs nők! Lehet, hogy perverz vagyok? Ááááááááá!!! :W Imádom! Mindig tud valami újat mutatni!

Thome: Hááááát?? Ötleteim vannak, de a megvalósítás?
Nőügyekben balfék vagyok, vele kapcsolatban meg különösen! Viszont nem adom fel! Ha kedden nem, akkor ott van, amit kitaláltam (két ünnep között), de ha az sem, akkor jövőre!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#82) Thome válasza Geri Bátyó (#81) üzenetére


Thome
addikt

Légy optimista. Sikerülni fog, méghozzá még az idén! :K

(#83) Geri Bátyó válasza Thome (#82) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Van még 2 lehetőségem. A gond az, hogy egyik sem tőlem függ!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#84) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#81) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tessék. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#85) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#84) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Aha! Szóval ez most nem saját volt! ;)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#86) Thome válasza Geri Bátyó (#83) üzenetére


Thome
addikt

Tőled is függ! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.