Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, hogy ezért mit kapunk... ;)

Szerk: Szerintem az avatarok és a nickek közé kéne egy space.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) puttputt válasza Vakegérke (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Olajat a tűzre. :D

Egyébként, most végigolvastam ezt a képregény sorozatot... eddig még nem találkoztam vele. Hogy lehet? :DDD
(Abból kiderül, hogy ment már itt nagyban a kémkedés...: [link] :)

Jó kis összeállítás a "komoly munkálatokról", egyébként! :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

világ első csoportos banját? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bannolják az egész Birodalmat. :O
Egyébként ez privát bejegyzés. Semmi olyan nincs benne, amitől megharagudhatna bárki is. Ha mégis, azt az a bárki nyugodtan jelezze felém és kijavítom a hibát.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5) geprombolo válasza Vakegérke (#1) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beraktam a spácét ahogy kérted. meg az Intermouse is bekerült. Keresd meg. Ja, bedobhatnád valahova a kívánt avatárodat, hogy azt is berakjam. Csak hogy mindenki lássa, te tényleg egér vagy.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6) Vakegérke válasza geprombolo (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Íme, és köszi. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) geprombolo válasza Vakegérke (#6) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beraktam. Nem is feltűnő :DDD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8) Vakegérke válasza geprombolo (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Á, dehogy. :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) 7 válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


7
addikt

Le vagy maradva, már számtalan alkalommal volt olyan ;]

(#10) Mr.Csizmás válasza 7 (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gruppenban?

én kérek elnézést uram :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


gabor85
őstag

:DD aaaaaza gruppen. Az eredményekhez gratulálok :K :R

[ Szerkesztve ]

(#12) geprombolo válasza 7 (#9) üzenetére


geprombolo
senior tag

De ugye most ebben az esetben minket nem fenyeget ilyesmi? :F Ugye? :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó lett! :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) geprombolo válasza Fecogame (#13) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszike. A ti érdemetek, én csak összefoglaltam. :C :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15) Badman 4ever válasza geprombolo (#12) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Biztosan nem, mert a Birodalom elpusztíthatatlan és Predatuxék elnáspángolják azt aki csúnyán néz ránk. ;] :DDD
Egyébként gratula, nagy ötlet ez az írás. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16) 7 válasza Badman 4ever (#15) üzenetére


7
addikt

Az nem sokat véd, én szépen szoktam nézni banolásnál ;]

(#17) geprombolo válasza 7 (#16) üzenetére


geprombolo
senior tag

Inkább nézz csúnyán és ne bannolj, nem érdemeljük meg. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18) Badman 4ever válasza 7 (#16) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem akarunk mi rosszat, ha gond van megbeszéljük egy jó kis zene mellett, amit Slashtux ad elő. :)
Egyébként is BANtanál ilyen sok kis aranyos pingut? :U

geprombolo: Jut eszembe ez a képregénysorozat rész: Klikk! :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#19) 7


7
addikt

Gondoljátok, hogy banolni akarok? Ugyan... akkor már rég megtettem volna ;)
Egyszerűen csak reagáltam a modokat emlegető megnyilvánulásokra, kéretik nem komolyan venni :P

[ Szerkesztve ]

(#20) Badman 4ever válasza 7 (#19) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Tudjuk, hogy csak viccelsz, semmi rosszat nem írtunk, ami bármilyen szabályba ütközne csak bohóckodunk, mint eddig tettük az :L topikban. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#21) Mr.Csizmás válasza 7 (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csatlakozz szerény társaságunkhoz, uram :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) geprombolo válasza 7 (#19) üzenetére


geprombolo
senior tag

Odaát az :L-ben is szívesen látunk, ha vicces kedvedben vagy. Mondjuk nem vennénk rossz néven egy jól sikerült szmájliértelmezést a tolladból "kifolyólag" :DDD . Ezt aztán jól megfogalmaztam! Különbenis, szeressük a macikat es, mint a többi állatfajt, a maci olyan aranyos. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23) 7 válasza geprombolo (#22) üzenetére


7
addikt

Nem a macik aranyosak, hanem én ;]

Majd meglássuk, írok-e oda :)

(#24) Samus


Samus
addikt

Valami oknál fogva a második sorozat/6 oldal elérhetetlen. Már csak ez hiányzik. Ha esetleg valaki belinkelné...a fájl címe lcomic206.jpg
Továbbá Hasek szégyene és Picco vs Hasek is érdekelne (a készítőt is :) )

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Badman 4ever válasza Samus (#24) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én letöltöttem a kyrabaybees képregényét Haseknek, azt hiszem a Megauploadra feltöltöttem az acc-omhoz, az általam gyártott paintes képekkel együtt, de a Picco-s nincs meg. Mindjárt megnézem, ha nincs fent, feltöltöm a kedvedért. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#26) vwpolopg


vwpolopg
őstag

na szép, a zombikat meg kihagyod... :O jólvan :DDD

(#27) Thunderzolee

..hehhehh... ez jó írás! :C

Egy kickautomatát beüzemelhetnének... ehheh.. :D

Geprombolo, látom Neked is zajlik a szünet. :R
Én is itt vagyok a Balatonnál, holnap is jó idő lesz, ideje volna már azon a napszúráson túljutni, jó volna még egy héttel eltolni a munkakezdést.
Te nem küldesz Osamu úrnak képeslapot a nyaralásról? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#28) Badman 4ever válasza vwpolopg (#26) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Tényleg te még nem is kértél rangot... :N Enyje, ezt most pótold és menj át a főtopikba igényelni. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#29) geprombolo válasza Thunderzolee (#27) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tesó, rég láttalak! Jó lenne néha benéznél a topicba, pörög az élet, megy a pingvinizáció ezerrel (persze egy Hivatalos Méregkeverő mondjuk jól jönne). Az Öreg meg elvan a cucukijaival, nem kell neki az én képeslapom. Meg nem is telik rá. Kevés a pénz. :O
#26 vwpolopg: pótolva a hiányosság.
#23 yetike: várjuk a jelentkezésedet odaát :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30) Vakegérke válasza Samus (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig műxik az. :K

[Link]

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) vwpolopg válasza geprombolo (#29) üzenetére


vwpolopg
őstag

jaaajjj deköszönöm:))

(#32) geprombolo válasza vwpolopg (#31) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó látni az elégedett mosolyt az arcodon :D
Még valaki kér különleges rangot, beosztást, akármit? Szabad a vásár! :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33) BITBOYS válasza geprombolo (#32) üzenetére


BITBOYS
addikt

Moderátor szeretnék lenni :D
neeem....inkább admin

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#34) geprombolo válasza BITBOYS (#33) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beloptad magad a szívembe a képpel. A rang egyetlen feltétele, hogy valamilyen szinten jelen légy a topicban. Nem nagyon emlékszem, hogy láttalak volna ott (máshol tudom, hogy igen), de ez lehet az én csapnivaló memóriám is. Úgyhogy ha már tetted volt tiszteletedet nálunk, akkor csak szólj és máris kapod a Birodalmi Admin címet. Jó lesz? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#35) BITBOYS válasza geprombolo (#34) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sajnos nem vagyok méltó eme nemes címre. Nem látogatom az említett topikot, így csak hiú ábránd marad számomra a felém irányuló nemes gesztusod...meg ilyenek :D

De azért köszönöm szépen a hozzáállást :R

Kíváncsi vagyok ki bitorolja majd a Birodalmi Admin titulust :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36) geprombolo válasza BITBOYS (#35) üzenetére


geprombolo
senior tag

A cím rád vár, várunk odaát. Hidd el, jó kis csapat vagyunk, megy a sóder mindenről. Már most is beugorhatsz. Akkor várlak odaát a topicban. Na, ezt megbeszéltük. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#37) BITBOYS válasza geprombolo (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nemsokára átnézek.
Most Birodalmi ebédre hív egy ismeretlen-ismerős hang :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) geprombolo válasza BITBOYS (#37) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó étvágyat! Látom, a birodalmi hangulat már megvan. Már innen is látom, hogy közénk tartozol. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#39) cizoe


cizoe
őstag

Nem basztatásból, de kicsit már unalmas ez a pingvinezés, minden második topikban rohadnagy villogó gifek meg izék, mobilnettel halál.

(#40) geprombolo válasza cizoe (#39) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szomorú. Mármint, hogy a mobil "szélessáv" ennyire szűk. Majd igyekszünk a csilivili gifeket megregulázni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#41) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A kód megfejtése: 42.

https://www.coreinfinity.tech

(#42) geprombolo válasza sh4d0w (#41) üzenetére


geprombolo
senior tag

Aham. A kérdés, hogy az mit jelent? Mert nem azt, hogy éppen a 42-es hsz-t írom :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#43) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ez a beszéd! Vagy mi... Irás. Grafika, Reklám és PR felelős lettem. :D

Egyébként jól összeszedted az egészet! Grat. :K

Üdv. H

(#44) geprombolo válasza Hasek (#43) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi :R Nekem még így is kissé zanzának tűnik, de majd lesz belőle valami

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#45) Vakegérke válasza geprombolo (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

:L-2? ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) geprombolo válasza Vakegérke (#45) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az meg mért lenne? Amíg az :L él, addig minek másik? Márpedig az :L örök és elpusztíthatatlan! (ez nem felhívás a modiknak, hogy próbálják meg, mert ők megtehetik, azt tudjuk és az ő kegyelmükből élünk, ezer hála és köszönet érte :R :R :R )

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#47) Vakegérke válasza geprombolo (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont lehet a Birodalom egyik tartománya. Van már másik is: [link]. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) geprombolo válasza Vakegérke (#47) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már voltam abban a tartományban és ott is hagytam a kézjegyemet (vagy szárnyjegyemet)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#49) sh4d0w válasza geprombolo (#42) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nah, hát az itt a kérdés. A válasz már megvan... :DDD

Jóvanna, nem kontárkodok ide bele többet... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#50) geprombolo válasza sh4d0w (#49) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mármostmér? Nagyon jó megállapítás, segítsd meg a társaságot, hátha kisütünk valamit! Ha van kedved játszani, szmájlit értelmezni, a topicban szívesen látunk téged is.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.