Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ez ám a fejlesztés...
Jelentkezek hozzájuk fejlesztőmérnöknek, vagy mondjuk egy hdd gyárba, ott még nem fejlesztették ki az rgb-t.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) kriszpontaz válasza Depression (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak el ne kiabáld!

(#3) king.mp válasza Depression (#1) üzenetére


king.mp
aktív tag

rgb ssd már van. sőt, rgb "feltét" is hdd-re. :D

(#4) klrz


klrz
tag

RGB szalagot tekerek a farkamra, és a lüktető fény ritmusára fogok szeretkezni a feleségemmel! :DDD -a gond akkor lesz ha a távvezérlő az asszonynál lesz... :))

Krisz

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Musthave...

(#6) #47205632


#47205632
törölt tag

Tényleg ennyire kimerült a fejlesztés az iparágban, hogy mindenre RGB kell? Sebaj, 3 éve nem fejlesztettem, újabb 3 évig még nem is fogok, meg lehet nyalni a makkot. RGB-vel, memória és VGA árakkal, mindennel együtt. Kár, hogy semmire nem megyünk vele, mert van a "túlnyomó többség" aki ezekre simán nyálcsorgatva rácsap és pörgeti vele a piacot. El kell fogadni, a világ a hülyéknek van teremtve aki nem hülye az kénytelen elviselni vagy felköti magát.

Ennél sokkal durvábbat kéne írni a helyzet realizáláshoz csak nem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#7) JanR válasza king.mp (#3) üzenetére


JanR
addikt

Na jó, de rgb rgb is van? ;]

(#8) Dragon3000 válasza #47205632 (#6) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az a gond, hogy kb mindenen már rgb van, 1,5 éve vettem a vga-m és ezen is van, külön programmal lehet vezérelni és lekapcsolni(csak ez miatt telepítettem) is, de valami másik programmal(már nem emlékszem melyikkel) összeakadt ezért az se érdekel, hogy világit a zárt házban. Szerencsére más ledes dolog nincs a gépben, még a házon lévő 2 led(power és hdd) sincs bekötve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.