Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Nem egy PS4 grafika való igaz - de nem rossz az... Mondjuk ha már azt nézzük, hogy egy PS4 Pro is csak egy kicsivel kerül többe, mint egy Switch akkor elgondolkodtató.

(#2) oriic válasza atike (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De a PS4-et nem is viszed ki az utcára magaddal, hogy ott is játssz vele. ;)

Live-Die-Respawn

(#3) atike válasza oriic (#2) üzenetére


atike
nagyúr

Hát na. Ez is igaz. :) Már akinek erre is van igénye - már a hordozható mivoltára. Bár a Switch lényege kb ez az igaz.

(#4) Prof01


Prof01
veterán

Úgy néz ki mint egy iOS/Android játék. Borzasztó. Főleg teljes áron. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) magic2 válasza Prof01 (#4) üzenetére


magic2
tag

Gyakorlatilag egy androidos játékot portolnak. Remélhetőleg mikrotranzakciókat kiszedik.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.edengames.GTSpirit&hl=hu
http://gear.club/

$44.99 lesz az ára.

[ Szerkesztve ]

(#6) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Egyenesen 2006-ból!
Jah, nem.

(#7) Kisgépkezelő válasza oriic (#2) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ráadásul a Switch árában már benne van a kijelző, a Playstationében meg nem! Arról nem is beszélve, hogy áramszünetben nem játszol a PS-el, de a Switch-el bármikor tovább Mariózhatsz. Mondjuk az utcára azért nem vinném ki játszani a Nintendót pesten, mert hamar körbeállnának, és ha látják, hogy nem bírok a teknőcökkel, felajánlanák, hogy -segítenek végigvinni a játékot. :DD

Egyébként androidon próbáltam a játékot, és bár talán egy kicsit szebb mint a Real Racing 3, de cserébe az én Redmi Note 4-emen nem nagyon akart szépen futni, úgyhogy nem sokat játszottam vele. Az irányítás mondjuk jónak tűnt, de már az első 5 percben annyi mikrotranzakciós lehetőséget nyomtak az arcomba, hogy nem is éreztem késztetést sokkal tovább játszani vele. Inkább megveszek egy játékot egyben pár ezer forintért, minthogy apránként akarjanak rólam lerántani 10-szer annyit.

[ Szerkesztve ]

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A múltkor már volt egy ilyen Screener-es felvétel valami Switch-es FPS-ről (amit ráadásul a készítők csináltak), olyan nagy cucc lenne ezt HDMI capture-el felvenni? :F

(#9) XuChi


XuChi
addikt

LoL. Mobil jàtèkot a svicsre :C Ez igeeeen. Megéri az àràt. Kb 15k ezért a f@skupacért. :D

Gondolom a sok Nintendo fanboy örömmel ad ki ennyi pénzt egy ingyenes mobiljàték PORT-ért :D

[ Szerkesztve ]

(#10) b. válasza XuChi (#9) üzenetére


b.
félisten

Remélem hamar kivágnak innen, troll barátom, aztán tapsolhatsz más topikban.
Semmi közöd hozzá ki mire költi a pénzét továbbra sem.Nintendo fanság nem egyenlő azzal, hogy bármit megveszünk bármi áron.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) b. válasza #32839680 (#11) üzenetére


b.
félisten

Az utolsó mondat ami kiüti a biztosítékot,a pénzét pedig valóban arra költi mindenki,aki akarja.
Az GC. Unlimited pedig nincs androidra, Switch exkluzív, direkt erre fejlesztik.
NFS is van androidra ingyen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) boost válasza #32839680 (#11) üzenetére


boost
addikt

Senkinek nem kötelező megvenni. Switch tulajoknak is van telefonjuk, ha akarják ott játszák. Ha meg tévén, teljes változatban, ráadásul osztott képernyővel ketten, akkor megveszi.

Sosem vettem azert programot, mert megjelent. Mindig azert vettem, mert akartam venni.

(#14) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Oké, csúnya, nem baj az, de a fizikája is borzasztó. Ha kicsit megpróbálnának a Forza Horizon-féle simcad irányba elmenni, akkor nem lenne rossz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.