Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ma este írok még róla, mert még melózom az autóval.

[ Szerkesztve ]

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hazajovok a kocsmabol sulibol, es uj resz. :C
Hajra, egyre jobb lesz, ez a hasznalati elmenyen nagyon sokat dob (hogy utalok megsulni egy bevasarlas utan anyam Fabiajaban :D ).

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

jo is a klíma, ha van mellette elég lo a motorban :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) lsebestyen


lsebestyen
addikt

ezt talán érdemes megvenni, nem dárga, de hasznos :))

(#5) Samus


Samus
addikt

Egy új akku nekem is kell, de nekem teljesen behalt...10.6V. Fizetés meg csak jövő héten, de szerencsére az 55Ah-s FREEDOM "csak" 16500, így akkora kerül bele, amekkora eddig is volt.

A klímáért pedig irigyellek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) adyz.


adyz.
aktív tag

total fre-be feltöltötte gázzal? elég jól jártál :K

(#7) gamek!ller válasza Samus (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

En ma neztem bele aksit, 80Ah-s zseles barum 22.900.. Azt fogom megvenni fizukor. Klimaert ne irigyelj, rakass az autodba..:)

adyz: Vettem neki egy 2L-es kolat. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Samus válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Samus
addikt

Végülis...épp akad a zsebem mélyén olyan körülbelül 200 ezer felesleges forint...

80 Ah? Nem sok az egy picit? Nekem már az 55re is azt mondja mindenki, hogy egy ekkora autóba teljesen felesleges. Viszont jó dolog, hogy az autó elvan magában jó sokáig, ha nem megy, de szól a muzsika.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) szőröscica válasza Samus (#8) üzenetére


szőröscica
addikt

Nagy motor, sok fogyasztó, jó az, ha nagy aksi van benne.

(#10) grabber válasza gamek!ller (#7) üzenetére


grabber
addikt

Hello!
Lenne pár kérdésem ha már mondeod van :)

Mekkora motor van benne?Mennyit pörög 5.ben autópályán a motor?Nekem nagyon sokat és azt akarom megoldani,hogy kevesebbet pörögjön és már ott tartok,hogy váltóáttételezésre kérnék árat,ha nem irreálisan megfizethetetlen.

Sportszűrővel mennyivel másabb?Hangosabb a motor?

Rádió bekötéssel hogy állsz?Szerettem volna iso csatlakozosóat bekötni,de csak sajna a táphoz van átalakító,így a hangszóró kábeleit vezethetem újra,vagy kötözgethetem.

(#11) grabber válasza gamek!ller (#7) üzenetére


grabber
addikt

Aksi,vehetnél márkásat is nem? :U Exide,Varta

(#12) gamek!ller válasza Samus (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azt mondtak, hogy ennek az autonak minimum 60Ah-s akksi kell a rengeteg fogyaszto (minden elektromos) es a nagy motor miatt. Ez a 80as most akcios.

Grabber: 2000cm3, 136 loero. 100nal porog a motor 2800at. Sportszurovel sokkal jobb hangja van, viszont durrog tole egy kicsit, tobbet eszik es a motornak is art. Ne is gondolkodj rajta h felteteted.. :)

A radioval meg nem allok sehogy. Az akksira sok jot mondtak tehat szerintem jo lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13) grabber válasza gamek!ller (#12) üzenetére


grabber
addikt

Szintén 136 pacival.
100 2.800
140 4.000
180 5.700

(#14) Samus válasza gamek!ller (#12) üzenetére


Samus
addikt

Végülis...hozzáértők azt javasolták, hogy a lehető legnagyobbat tegyem bele, ami még belefér, az sosem árt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) gamek!ller válasza grabber (#13) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akkor az nem is sok... :D

(#16) adyz. válasza grabber (#13) üzenetére


adyz.
aktív tag

kell egy hatodik fokozat bele, jó hosszú áttétellel :K

(#17) 14adam


14adam
addikt

Mi a garázs szomszéddal feltöltettük aztán rá egy hónapra sikeresen elcsaptunk egy őzet. Most új radiátort is kéne venni bele meg feltöltetni. lehet én is írok egy ilyen blogot majd. Mert most van egy 3-as golf (1.6 benzin) amit ki szeretnék pofozni. Hamarosan fizu aztán nekiállok.
Első féltengelyek
vezérműszíj,feszítőgörgők
hátsó fékbetét
új nyárigumik
klíma radiátor+feltöltés
kipufogó

Első autónak tökéletes lesz :)

(#18) grabber válasza adyz. (#16) üzenetére


grabber
addikt

de olyat nem lehet.

(#19) adyz. válasza grabber (#18) üzenetére


adyz.
aktív tag

ha ladába tudnak, akkor ebbe ne lehetne? :D

(#20) grabber válasza adyz. (#19) üzenetére


grabber
addikt

nincs ebbe a szériába 6 sebességes váltó.

(#21) adyz. válasza grabber (#20) üzenetére


adyz.
aktív tag

ladába sincs, mégis tesznek bele hatodik áttételt. akkor pont egy mondeo váltójába ne tudnának? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.