Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2451) schor válasza ravebp (#2447) üzenetére


schor
tag

Próbáld meg az wear-en az értesítések - legutóbb küldött - összes megjelenése lenyíló fülön a "legujabb" helyett a "mind" - et kiválasztani, ott meg kell jelenjen a naptár, majd be tudod kapcsolni.

(#2452) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

mikor érkezhetmeg a vérnyomás mérés mihozzánk is?

(#2453) Luser2000 válasza Bagoly81 (#2452) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem soha napján, mindegy is, hogy korábban milyen "ígéret" volt rá.
De a méréstechnológia erős korlátai miatt sokra nem is jó.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2454) subset válasza Bagoly81 (#2452) üzenetére


subset
senior tag

Ez a vérnyomás mérős dolog egy okosórában tényleg csak tájékoztató jelleggel lehet jelen (mondjuk nem is mondanak mást). Fizikailag nem képes ilyesmire...

Az ECG sokkal hasznosabb lenne ha végre aktiválnák már szvsz.
Benne is van az "áramkör", nem csak algoritmusok alapján mondana valamit.....nem tudom mit sz@rakodnak már vele ennyit.
Egy 10 ezres kínai óra is már évek óta képes ilyesmire.
A Withings Move ECG sem tegnap óta van hivatalosan forgalomban a világban ! Nekik, hogy sikerült ezt elérni, és megfelelni az ilyen olyan szabályozásoknak ? A "nagy" Samsung meg.....na hagyjuk is.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#2455) ravebp válasza schor (#2451) üzenetére


ravebp
senior tag

Érdekes de nincs sehol. Csak a biztonságos mappahoz tartozó programok látszik a sima nem.

Rave

(#2456) schor válasza ravebp (#2455) üzenetére


schor
tag

Ez tényleg érdekes... Sajnos nincs más ötletem.

(#2457) Diokhan válasza subset (#2454) üzenetére


Diokhan
addikt

Bármilyen okos óra által mért adat csak tájékoztató jellegű. Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni egyikéből sem, leginkább a pontosság hiánya miatt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2458) csolaca68 válasza subset (#2454) üzenetére


csolaca68
tag

Egészségügyben dolgozom, gyakran készítek és értékelek ekg-t az erre a célra kifejlesztett, sürgősségi ellátásban használt eszközzel. Sokszor konzultálok kardiológussal, hogy eldöntsük milyen ritmuszavart látunk. Mégis mit vársz egy karórától? Szerintem csak annyit hogy kevés vagy gyors, ritmusos vagy arritmiás a szívműködésed. :K

(#2459) szerzol válasza csolaca68 (#2458) üzenetére


szerzol
senior tag

Mi az arritmiás szívműködés? :Y

(#2460) Skynet258 válasza szerzol (#2459) üzenetére


Skynet258
veterán

Írásügyileg összekeverte a latin és a magyar megnevezést, nagyobb baj sose legyen. ;)

https://geekpulse.hu

(#2461) polonic


polonic
félisten

Már másodszor játssza el azt az óra, hogy nem mér alvást. Azt írja, mára nincsenek alvás adatok.
Nektek is előfordult már ilyen?

(#2462) emeron


emeron
tag

Sziasztok!

Képes az óra önállóan, telefon nélkül edzést rögzíteni (futás), majd később a telefonra szinkronizálni?

(#2463) SpongyaBob válasza polonic (#2461) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Esetleg nem lötyög, mozog a kezeden? Elcsúszik és nem tud rendesen mérni?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2464) hito


hito
nagyúr

Jelentem magához tért a vérnyomásmérő funkció. Szerintem rosszul volt kalibrálva. Most manuális vérnyomásmérővel kalibráltam be, tökéletesen működik, megfelelően eltérő értékeket mér a különböző szitukban :) Köszi a tippeket, segítséget!

emeron: szerintem minden további nélkül. Legalábbis Strava appal pl. így működik. Telefont otthon is hagyhatod, utána ha ismét kapcsolódnak egymáshoz, átrántja az adatokat a telefonra.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2465) polonic válasza emeron (#2462) üzenetére


polonic
félisten

igen.

(#2466) polonic válasza SpongyaBob (#2463) üzenetére


polonic
félisten

Nem mondanám, hogy lötyög. De nem is szoros.

(#2467) csolaca68 válasza szerzol (#2459) üzenetére


csolaca68
tag

Egy "r" lett volna, aritmiás.

(#2468) subset válasza csolaca68 (#2458) üzenetére


subset
senior tag

Én csak azt várom egy karórától, amit a végtagelvezetés csatornán látnék egy rendes ekg-n is, és nem csodát, egy szóval sem mondtam ilyet. És pontosan, ha aritmiám lenne (mert volt már) akkor azt legalább ezen az egy csatornán tudjam majd kardiológusnak megmutatni, a semminél ez is több lehetne.
csolaca68 (#2458)
Inkább ne tudd meg :N

Használj Te is szabad szoftvert !

(#2469) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sziasztok! :R

Csatlakoztam hozzátok! Leváltottam a kis Ticwatch-om, mert ehhez nem kell GMS... :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2470) Skynet258 válasza kakuk.tamas (#2469) üzenetére


Skynet258
veterán

Üdv itt is. :D Be fog válni, jó kis óra ez. :K

https://geekpulse.hu

(#2471) kakuk.tamas válasza Skynet258 (#2470) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Muszáj volt váltanom a kis Ticwatchról, mert a P40 Pro-n nem hivatalos GMS van, és állandóan sírt az óra miatta...
De ez az óra. Fantasztikus. Imádom. Gyors, mindent IS tud. Sokkal jobb, mint egy WearOS-es társa.
Beaktiváltam az e-SIM-et, az igazi 'teszt' holnap lesz majd, munka közben.
Szerintem nagyon jóba leszünk. :K

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2472) Skynet258 válasza kakuk.tamas (#2471) üzenetére


Skynet258
veterán

Wear OS-t a Google elég rendesen leszarja, meg is látszik... :(

https://geekpulse.hu

(#2473) kakuk.tamas válasza Skynet258 (#2472) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az első ami feltűnt, és roppantmód tetszik, hogy a mobilról teljesen belehet állítani az órát a legapróbb részletig. És egy hatalmas pirospont.

És igen, ebben igazad van. :(

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2474) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Mit rontok el? :O
A gépen mindenféle tűzfal/vírusírtó kivan kapcsolva, akárcsak a routerben. És ugyanaz a hálózaton lóg mindkettő. A 'Scan' - ra nem találja meg.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2475) SpongyaBob válasza kakuk.tamas (#2474) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Restart a PC-nek... :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2476) szerzol válasza csolaca68 (#2467) üzenetére


szerzol
senior tag

Ok, de mi az, nagy baj? :F

(#2477) kakuk.tamas válasza SpongyaBob (#2475) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem segített. Fáradt vagyok, majd holnap bele vetem magam a routerbe jobban. :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2478) hito válasza kakuk.tamas (#2474) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem is volt ilyen gondom. BT kikapcsol, WiFi állandóra az órán, restart az órának és szerinte menni fog. Nem kellett nálam semmilyen IP cimet állítgatni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2479) kakuk.tamas válasza hito (#2478) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nah, az órán nem csináltam restartot. De minden mást kikapcsoltam.
Köszi a tippet, kipróbálom! :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2480) hito válasza kakuk.tamas (#2479) üzenetére


hito
nagyúr

Pedig kell a restart :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2481) kakuk.tamas válasza hito (#2480) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sikerült! Ezer köszi a tippért! :R
Holnap reggel kalibrálom is! ;)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2482) Skynet258 válasza szerzol (#2476) üzenetére


Skynet258
veterán

Tegnap óta azért a Google csak segített volna ebben a kérdésben, nem? :DDD

https://geekpulse.hu

(#2483) hito válasza kakuk.tamas (#2481) üzenetére


hito
nagyúr

Örülök, hogy bejött ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2484) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nem Samsung mobillal használva, van valamilyen NFC-s fizetési lehetőség? (Igazából azt se tudom, hogy a Samsung Pay nálunk elérhető-e... :U) :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2485) Yogibear974 válasza kakuk.tamas (#2484) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Sajna hivatalosan még nincs, csak mókolással. Curve simmel aktiválva/telepítve. Keress rá itt a topikban.Imho, nem is lesz. Itt meg a bankok és a régiót sz@rja le, mint a wearos-t :(((

Nap'!

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#2486) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#2481) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Totál siker! Bekalibrálva. Hasonló értékeket mér, mint a vérnyomásmérő. Jó lesz ez. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2487) kakuk.tamas válasza Yogibear974 (#2485) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Köszike, rálesek! :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2488) toto0569


toto0569
addikt

Engem az zavar ebben a vérnyomásmérésben,hogy havonta dobálja fel a hitelesítést....
Ha nem csinálom meg akkor nem is mér,nem engedi... :W

(#2489) SpongyaBob válasza toto0569 (#2488) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem most nincs fent, de ha jól emlékszem írta is az app, hogy havonta kalibrálni kell :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2490) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok,
Mostanában a telóm (N10+)folyamatosan visszatérően kiírja (1-2 percenként néhány mp-re), amikor lehúzom a "redőnyt", hogy: "fájlátvitel. Kis türelmet.."
Valaki tudja mi lehet ez?
Watch Active 2 órával használom. Lehet valami összefüggés a problémámmal kapcsolatosan a két eszköz között esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#2491) polonic válasza Rotor82 (#2490) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem probléma. Ez ilyen nálam is.

(#2492) kakuk.tamas válasza Rotor82 (#2490) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Milyen problémád van?
Ez az értesítés azt jelenti, hogy éppen 'beszélget' az óra a telefonnal.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2493) Rotor82 válasza kakuk.tamas (#2492) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Kb 1 hete írja mindig ki.
Azelőtt soha nem jelent meg.
Akkor lehet, hogy ez valami frissítésnek a "hozadéka"

(#2494) kakuk.tamas válasza Rotor82 (#2493) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem nem mindig írja. Csak ha éppen jön valami értesítés a telóra, és küldi át az órára a teló. Vagy ha telefonról küldök át pl óralapot.
Egyébként én egy Huawei P40 Pro-val használom az órát.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2495) SpongyaBob válasza Rotor82 (#2493) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, a legutóbbi Wearable frissítés óta írja ki, de ez csak jelzés, hogy kommunikál a telóval :K

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2496) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

14-én kijött egy újabb szoft, de nekem még mindig csak a BTA1 van :F

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2497) polonic válasza SpongyaBob (#2496) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is csak BTA1 van. Ez szánalom.

(#2498) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok, érdemes most venni galaxy watch active 2 órát vagy inkább várjak még egy kicsit, mert olcsóbb lesz az új megjelenés miatt? Hány év garancia jár az órára? 1 vagy 2? A gyanúsan olcsó boltból érdemes venni ( van olyan bolt ahol 10-20e forinttal olcsóbb a közép mezőnytől viszont 2 év garanciát ad elvileg)? A 44-es sokkal tovább bírja? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#2499) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek még megmaradt curve kártyája és szeretne megszabadulni tőle?! Dobjon egy privit. (WA2 Sam.Pay-hoz kéne)

Üdv: -=Yogibear=-

(#2500) kakuk.tamas válasza Yogibear974 (#2499) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Curve-os kártya névre (és az illető személyes adataihoz) kapcsolódik. Nem hinném, hogy olyan jó buli csak úgy átadni bárkinek is.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.