Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szép :) Az igazi kérdés az,h ezt az erőt mennyire lehet felhasználni flash és HD gyorsításhoz? Esetleg egyéb progik mennyire használják ki a GPU erejét? Őszintén engem nem hat meg, hogy Krízist lehet játszani egy telóval...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) P00By


P00By
nagyúr

És ennek a chipnek mennyi a fogyasztása a másik kettőhöz képest?

(#3) Jadro


Jadro
veterán

Hiába nem lesz jelentős az akkuidő csökkenés, már így is elég kevés. Mindennemű csökkenés rossz hír.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) LA_COSTE válasza Jadro (#3) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Lassan a notebookok üzemidejéhez lehet hasonlítani ezen készülékek üzemidejét.

(#5) t72killer válasza LA_COSTE (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha aktívan használsz egy okostelót (3G böngészés+GPS,Bluetooth-on zene) nem bír ki egy egész napot :( ha egy jobbféle netbookot használsz, komolyabb akksival, akkor az simán kibír 8-10órát :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) rizso válasza t72killer (#5) üzenetére


rizso
addikt

Normál használat mellett viszont simán mennek 1-2 napot ;) Van, hogy én is lemerítem az omniám 1 nap alatt, de olyan is van, hogy 3-4 napig nem töltöm fel...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7) AS


AS
félisten

A Szuper Amoled kijelző 20% t sporol Samsung szerint.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) P00By válasza AS (#7) üzenetére


P00By
nagyúr

A sima TFT-hez képest, ugye?

(#9) iZed


iZed
aktív tag

"lassu a telefon mer' szar az oprendszer? tegyunk bele nagyobb hardvert" -mondta a mernok.

(#10) AS válasza P00By (#8) üzenetére


AS
félisten

Ez igen jó kérdés.
Itt a link
Szerintem TFT hez képest :)

+Ban egy érdekes infó:
Egy PS3 ban 250 a szám a Xbox360 ban meg 500 ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) P00By válasza AS (#10) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem is, de az se rossz! :)

(#12) atike válasza AS (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Na az a durva.... (mármint a +ban nfó... :) )

(#13) AS válasza atike (#12) üzenetére


AS
félisten

PSP-t is megnézem mindjárt. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Titan44


Titan44
tag

Nah majd ha Crysist nyomatk a telón, az lesz a szép... :DDD

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#15) D@niel válasza Titan44 (#14) üzenetére


D@niel
addikt

Unreal Tournament már van iPhone-ra. legyen Crysis, mert mért ne, csak a kezelhetőség... :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#16) Quasi_modo válasza iZed (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

"lassu a telefon mer' szar az oprendszer? tegyunk bele nagyobb hardvert" -mondta a mernok.
Nem. Inkább butítsuk le minnél jobban, hogy minden gyors legyen.

valami

(#17) kaller1 válasza AS (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Igen, a TFT-hez képest mérik, mivel jelenleg az a legelterjedtebb.

.::> <::.

(#18) D@niel válasza kaller1 (#17) üzenetére


D@niel
addikt

...és a leg....csípem hogy E72-be is ezt raktak...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#19) zbory


zbory
tag

hiába lesz benne akármilyen nagy tudású grafikus chip, amíg kompromisszumot kell kötni, hogy kihasználod, vagy mondjuk elérhető maradsz egész nap

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

(#20) Quasi_modo válasza zbory (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

kompromisszumot kell kötni, hogy kihasználod, vagy mondjuk elérhető maradsz egész nap
Te ráérsz egész nap játszani?

valami

(#21) D@niel válasza zbory (#19) üzenetére


D@niel
addikt

szerintem azért ha valaki órákon keresztül játszik a mobiljával, egyrészt vagy rádugja a tápra, vagy ha úton van kicsit hanyagolja a szórakozást.
aki ennyire komolyan veszi a mobil gamelést, inkább Sony PSP... :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#22) kaller1 válasza zbory (#19) üzenetére


kaller1
veterán

Meglepődnék, ha aktív használattal ( mi számít annak? ) nem bírna ki egy napot. Persze nem 24 órás videólejátszással gondoltam... :U

.::> <::.

(#23) D@niel válasza kaller1 (#22) üzenetére


D@niel
addikt

Ellenkező esetben :N
Mert ha 1 óra Max Payne-el mobilon, vagy 4 óra Márióval....inkább az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#24) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nah igen ez már fejlődés szempontjából nem egy helyben toporgás.

(#25) Napfénysüti

Ez már brutális. Csak az akksi téren is elkélne egy komolyabb teljesítmény ugrás... :U

Més que un club!

(#26) .bableWes


.bableWes
őstag

komolyan mondom némelyik telefon lassan többet tud mint az asztali gépem...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#27) fairi válasza Napfénysüti (#25) üzenetére


fairi
addikt

22,5-ször gyorsabb(erősebb) mint az omnia2-ben levő grafikus gyorsító
csak el ne felejtsék megírni a drivereket :W :DDD

(#28) plus44


plus44
veterán

Höh, nem semmi, bár én kíváncsi vagyok mennyire nem romlanak az akkumulátorok teljesítményei. A mostani okostelók így sem bírnak ki normális használat mellett 1 napnál többet.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) Quasi_modo válasza plus44 (#28) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A mostani okostelók így sem bírnak ki normális használat mellett 1 napnál többet
Azért az már harcore user akinél egy nap alatt lemerül egy erősebb aksi. És az már nem a normál használat.
Szerintem.

valami

(#30) AS


AS
félisten

Azért itt 1500 as aksi van + Szuper amoled és kisebb fogyasztású proci :) Lehet még 4 nap is megy vele, persze ha nem videózunk játszunk sokat... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Napfénysüti válasza fairi (#27) üzenetére

Besz*rás. Milyen lesz akkor majd az O3? :D

Més que un club!

(#32) AS válasza Napfénysüti (#31) üzenetére


AS
félisten

Szerintem Windows phone 7 es.... Annak meg kell is ilyen hardver.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) cqr


cqr
aktív tag

Az a 90m vajon egy az egyben hasonlítható a 28m-hez?

Imagetec szerint az 530-hoz képest 5-ször erősebb shader throughput-ban az 540, de az 530 14m és nem 90/5=18m. (Ha az 18m akkor az 535 meg 36m) Persze lehet nem ugyan arra a throughput-ra vonatkozik a két szám..

(PSP2 530m-jét meg ha minden igaz egy 400mhz-en járó 8 magos sgx543 adja)

(#34) Napfénysüti válasza AS (#32) üzenetére

W7-hez tényleg kelleni fog ha igaz amit eddig olvasni lehet róla. Én mindenesetre kíváncsian várom a készüléket viszont magát az oprendszert már kevésbé.

Més que un club!

(#35) plus44 válasza Quasi_modo (#29) üzenetére


plus44
veterán

E-mail, net, zene, telefonálás, sms. Ez szerintem nem annyira nagy igény manapság. Am. mi az az erősebb akksi?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) erdoke válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


erdoke
titán

Nekem az Omnia se bírt ki többet 1 napnál, este töltőre kellett raknom, ha másnap délben még elérhető akartam maradni. A HD2 pont estig tart. Nem játszok, nem navigálok akksiról, csak éppen használom.
Szerintem valós problémáról írtak előttem. Ha van egy (két) push mail szinkronizálás, másik 2-3 fiók mondjuk óránként, időjárás, tőzsde, Twitter szintén óránként, és emellett beszélsz 60-80 percet, netezel egy fél órát naponta, az nem tekinthető extrém felhasználásnak.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#37) t72killer válasza fairi (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"csak el ne felejtsék megírni a drivereket"

hát igen, ilyet már láttunk a mobilok világában, nem is 1x:(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) Quasi_modo válasza erdoke (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem valós problémáról írtak előttem.A HD2 pont estig tart
Nem mondtam, hogy nem valós probléma. Ráadásul a HD2 kijelző/akkuidő viszonylat egy külön mese. Kollégámnak olyan van nekem meg egy i8910. Gyakorlatilag azonos felhasználás mellett nekem nagyjából fele annyiszor kell tölteni. Ami nála egy nap az nálam kettő. Más a kijelzőfogyasztás/akkukapacitás arány. Nála nagyobb a kijelzö, nálam nagyobb az akku. Egyszóval a HD2 szvsz pont nem jó példa.
Szóval csak arra céloztam, hogy azért elég sokan vannak akiknek nem a mobilozás tölti ki az egész napját (mert mondjuk más dolguk is van, pl. dolgoznak, vagy családjuk van), ők esetleg nem is töltik minden este a gépet.

valami

(#39) AS válasza Quasi_modo (#38) üzenetére


AS
félisten

Meg Amoled is számít..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) Quasi_modo válasza AS (#39) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyértelmű. Meg ráadásul nálam nagyobb az akku.

valami

(#41) erdoke válasza Quasi_modo (#38) üzenetére


erdoke
titán

Odaírtam az Omniát is összehasonlításnak, ami nálam másfél napot bírt úgy, hogy kevesebbet neteztem/olvastam rajta.
Amiket vázoltam saját felhasználásként, azok kinek a napját töltik ki? Ha van pár mail fiókod, amiből mondjuk az egyik egy céges Exchange push, az nem extrém használat, ahogy az se, ha naponta párszor ránézel az RSS-re vagy Twitterre, és ha van kifejezetten érdekes hír, azt elolvasod böngészőben is. Gondolom, a telefonálást se nagyon lehet felróni a felhasználónak... :U
Én inkább a fordítottját tartom furcsának, ha valaki megvesz egy drága, nagy tudású, méretes kijelzős okostelefont, aztán úgy használja, mint egy 6310-est.

A legjobb aláírás a héten

(#42) Quasi_modo válasza erdoke (#41) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem vagyunk egyformák. Nálam minden esetre elég sokáig elmegy a mobil egy töltéssel.
Pedig nem úgy használom mint egy 6310-et. De nem a mobil az életem lényege, bármennyire is szeretem ezt a kütyüt.(tudom, hogy nem ezt írtad)

[ Szerkesztve ]

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.