Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Supernova198


Supernova198
csendes tag

Hát így jártak,sajnos! :O

(#2) Ayanlith


Ayanlith
tag

Annyira Samsung... :U Kicsit korábban is szólhattak volna amúgy szerintem, de hát én már nem lepődöm meg.

(#3) jooker82 válasza Ayanlith (#2) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha az LG megtudta csinálni az L3 2-re,akkor szerintem a samsung is megtudná ... Nem hinném,hogy az a 200 mhz az akadálya.
akarat kérdése.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4) HUNPablo válasza jooker82 (#3) üzenetére


HUNPablo
tag

Nem véletlen nem akarja megcsinálni ... Ennyi erővel az én gépemre (SGS) is simán kiadhatnák nem?

(#5) Tuz válasza jooker82 (#3) üzenetére


Tuz
tag

Itt egyedül a kiadás ideje miatt nem csinálják meg több mint egy évvel később mutatták be az L3 2-őt.Nyilván arra hajtanak ha újabb rendszert akarsz majd vegyél mini 3-at.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#6) DS39


DS39
nagyúr

hát nem lepődtem meg. még az Ace 2 frissítése sem megoldott a magyar szolgáltatóknál. (ha jól tudom)

(#7) saelin válasza jooker82 (#3) üzenetére


saelin
veterán

De ez touch wiz! Lehet sokat eszik a hardverből, legalábbis ez a tudat megnyugtat. :)

Igazat megvallva, én gondoltam hogy valami ilyesmi lesz a vége. A samsung termék palettája túl nagy, így muszáj valahol meghúzni egy határt. Ez van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) haxiboy válasza DS39 (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Az abszolút a szolgáltató hibája...az hogy nekik át kell nevezni origóra a böngészőt stb stb, Érdekes hogy a lassan 2 éves Sony Xperia Minimre még mindíg nem adták ki hivatalosan a magentáék az ICS-t. Pedíg már 1 éve van rá...erről ennyit. Ez nem a gyártó hibája, hanem az operátorok játszanak istent.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) air


air
nagyúr

Samsung? :W
Galaxy Tab 7 Plus-ra még ICS sincs hivatalosan, itthon. :O
JB-t is ígértek, ami eddig 1 régióra jött ki. :F
A Samsungnak már lassan azt sem szabad elhinni, amit kérdez. :((

(#8) haxiboy
Tévedsz. A gyártó hibája. A firm-et a Magyar Samsung sem kapja meg. Miért lenne érdeke a szolgáltatónak, hogy ne adja ki, ha ott van nála. Ez ostobaság.
Szerk.: Most nézem, hogy te Sony-ról beszélsz? Az hogy jön ide? :Y

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#10) kmisi99 válasza saelin (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

Valószínű a ram miatt van. Az 1gb ram is elég harmatos pl az S2 nek van szabadon kb 150mb 512rammal szenvedne a mini2. Ha szűz JB raknának rá az még jó is lenne de hát az meg nem egyedi samsung lenne.

[ Szerkesztve ]

(#11) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ha mindenre adna frissítés akkor nem ömlesztené az új telefonokat. Friss szoftver = új telefon :(

(#12) Bailey válasza kmisi99 (#10) üzenetére


Bailey
senior tag

A Galaxy Fame-ben is 512 ram van és 4.1, igaz abban a processzor erősebb.

(#13) Béééla


Béééla
őstag

Kérdés: ha kiadott a Samsung egy hírt, hogy kijön rá az új szoftver, de mégse, akkor élhetek elállási joggal?
Azután vettem, hogy bejelentették a frissítést.
Erre kéne jogszabályi háttér :)

Bélabá

(#14) Ayanlith válasza kmisi99 (#10) üzenetére


Ayanlith
tag

Számos olyan készülék létezik, amiben csak 512 MB RAM van, mégis Jelly Beant futtat. Ráadásul a Samsungnak van már olyan ehhez nagyon hasonló hardverű készüléke, ami már kiadáskor Jelly Beannel érkezett.

Béééla: Szerintem nem, mert ráfogják, hogy ez csak tájékoztatás és nem tény volt. Ha egyébként ez le lenne szabályozva, akkor biztos visszavittem volna a Samsungnak a Galaxy Tab 7.0 Plust is, hiszen én is a szoftverfrissítés tudatában választottam a Galaxy Tab 2 7.0 helyett ezt a készüléket.

Illetve úgy látszik az egyes frissítéseknél figyelni kell arra is, hogy hol hirdetik meg. Nem nagyon láttam például, hogy a magyar képviselet ezzel kapcsolatban információt osztott volna meg bármikor is, így lényegében úgy lehet venni, hogy hazánkban szó sem volt bármiféle frissítésről. (A marketing persze az itthon is nagyon jól megy...)

[ Szerkesztve ]

(#15) Švejk válasza jooker82 (#3) üzenetére


Švejk
őstag

Addig erről igazán nem érdemes beszélned, míg az L3, és az L5 JB nélkül van. :)

(#16) jooker82 válasza Švejk (#15) üzenetére


jooker82
nagyúr

de ezekre nem is igérték be... ráadásul az előbbi a kevés ram miatt még az ics-t se birná..ha jól tudom,ezt már irtam neked. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17) Benőke


Benőke
őstag

Lazán bírná a hw , de az SGS -re sem adták ki a 4.0 -s droidot sem. Ugyan olyan HW melett a galaxy Nexus megkapta még a 4.1.2 -t is.
A telefonok fejlesztésénél nem szempont a támogatás, mert valóban nem egyszerű dolog ez a fejlesztgetősdi, de a telefonok hw oldalán lehetne ügyeskedni, hogy jól bevált legókockákból épülne, és egyszerűbb lenne a frissítés is. Pláne ha TW -nélkül is kínálnák.

Vagy használják így vagy romolnak az emberek... :U

(#18) Benőke válasza jooker82 (#16) üzenetére


Benőke
őstag

4.1 megy 512 -vel is egész jól, a 4.2 től vannak problémák, de még az is eldöcög...

(#19) Béééla válasza Benőke (#17) üzenetére


Béééla
őstag

A nexus az zászlóshajó, szépen is néznénk ki, ha arra nem jönne ki!

Én még annak is örülnék, ha kiadnák az aláírt frissítést, akár lassú, akár nem, majd én eldöntöm :)
Főleg hogy a gyönyörű TouchWiz felületükre hivatkoznak, ami egy hulladék ÉS randa. Anélkül valami értelmes launcherrel biztos menne :)

Bélabá

(#20) jooker82 válasza Benőke (#18) üzenetére


jooker82
nagyúr

pont ezaz,hogy az l3-ban,csak 384 mb ram van.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A jo anyjukat...anno azert vettem a nejemnek a mini2 est mert jon mad ra a gyari frissites...nagy mese volt.egyre tobbet csalodok a samsungban.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#22) Jason19


Jason19
senior tag

Legalább arra van normalis cm, problema megoldva.

(#23) Lalikiraly válasza jooker82 (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Nana az L3 II ben már totál nem az dörömböl mint a sima L3 ban bocsánat. a Sima l3 ban egy vacak 800Mhz van és 200 as adreno és bizony egy éves tapasztalatból mondom hogy szinte képtelen gördülékenyek működni a telefon...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ciánt neki ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Švejk válasza Lalikiraly (#23) üzenetére


Švejk
őstag

Képes. Ld: Xperia Tipo. De az L3 is bitang gyors telefon, az más kérdés, hogy a képernyője borzalom.

(#26) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Kár érte, pedig elég sokan ez miatt vették meg (ismerősök közül is vannak páran).

(#27) pit stop


pit stop
addikt

Mekkora bullshit duma megint...
Én Badánál hittem nekik, de tanultam és kerülöm inkább.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#28) air válasza Béééla (#19) üzenetére


air
nagyúr

A Nexus soha nem volt zászlóshajó, hanem referencia készülék. Nem mindegy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29) retroid


retroid
senior tag

Galaxy Nexus am 4.2.2 nél tart....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#30) jooker82 válasza Lalikiraly (#23) üzenetére


jooker82
nagyúr

nekem is jó 1 éve van meg és ugyancsak gördülékeny..... de a felvetésed értelmét nem találtam ki... :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31) scyllarus válasza kmisi99 (#10) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt a szabad ram témát hagyjuk már androidon... Akkor működik jól a rendszer, ha kevés a szabad ram.
S Advance-on tökéletes 768 MB-tal, S2-őn is elég kell legyen az 1GB.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) tolvaj!


tolvaj!
őstag

ennyit a samsungról.....

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#33) kmisi99 válasza scyllarus (#31) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja simán elég persze csak annál gyorsabb minél többet bír felzabálni így gondoltam. Azaz 2.3 mal szépen meg a mini de ha jól bezabálja a 4.1 a ramot meg az erőforrás igényesebb samsung launcher már lehet nem lesz annyira jó.

(#34) vegyszer


vegyszer
addikt

Én nem értem mi a baj ezzel. Így legalább lesz, aki megveszi a galaxy mini következő kiadását. Ilyen a fogyasztói társadalom.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#35) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Mindenki a Jelly Bean-re izgulva.
Mennyi samu telo van forgalomba,és mennyit jelentenek még be 3 hónap alatt?
Dobd ki a Mini 2 telefonodat és vegyél Samsung Galaxy Fame-et Jelly Bean-el.

Viccelek olyat ne vegyél,hisz azt csak az emosok veszik mert ők szeretik ha fáj. ;] :DDD

(#36) The Seer


The Seer
tag

Sokan azt írják, hogy "nem igaz, hogy nem tudják megoldani" Gondolkodjatok már picit KÉRLEK! Nem buták dolgoznak a Samsungnál, nagyon is okkal adnak ki minden készüléküket úgy ahogy.

(B)(#10) kmisi99:(/B) Az, hogy mennyi RAM van szabadon semmit sem jelent. A Lenovo telefonomon 512 RAM mellett van ICS és múltkor néztem 20-60Mb szabad ram, és mégis... teljesen gördülékeny, nulla akadással.

[ Szerkesztve ]

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#37) VW


VW
aktív tag

na a hitegetés az ment, fél évig tartott rájönni,hogy nem tudják megoldani?....persze ha nem is akarják.. :(((

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#38) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem igaz hogy nem bírta volna el ! Ez nem volt korrekt :(((

kengyel

(#39) air


air
nagyúr

A Samsung olyan szinten nézi ostobának, és veszi hülyére az ügyfeleit, hogy az már abszurd. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40) Švejk válasza air (#39) üzenetére


Švejk
őstag

S láss csodát, ez annyira hatékonyan megy, hogy magasan a legnagyobb mobilgyártó.

Biztos vagyok benne, hogy egy becsületes, szavatartó márka, aki intelligens embereknek csinálja a telefonokat pillanatok alatt éhendöglene. A piac jelentős hülyearányára mindig lehet számítani.

(#41) jooker82 válasza Švejk (#40) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen sajnos azok vannak többen. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#42) Jason19 válasza retroid (#29) üzenetére


Jason19
senior tag

Az 2 magos :U (1gb rammal, stb.. jóval komolyabb hardver)
Emellett referencia készülék. És mi köze van a mini 2-höz? Lehet,hogy jönni fog rá 4.3 is.

[ Szerkesztve ]

(#43) HaJózsi válasza The Seer (#36) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Akkor ez mi? :U
Linkecske

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#44) Jason19 válasza HaJózsi (#43) üzenetére


Jason19
senior tag

Benne van a toucwiz? Nem? Naugye. A tw az s advancet is megakasztja néha stock kernellel. Szerencsére ha minden jól halad hamarosan lesz teljesen működő ciánunk :)

(#45) The Seer válasza HaJózsi (#43) üzenetére


The Seer
tag

Ez kit érdekel? Mi köze van ahhoz amit írtam? Kit érdekel, hogy mit lehet barkácsolni egy adott készülékre? És ennek mi köze van ahhoz, hogy nem véletlenül adják ki 2.3-al?

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#46) HaJózsi válasza Jason19 (#44) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Ez megfelel?
TouchWiz

Így már megvan a 4.2 (!) plusz a TouchWiz. Ezt elég nehéz megcsinálni a samunak, ugye?... :U
Ja persze, kevés a /system mappa mérete, mint S Plusnál és elvesznének az adatok. Az legyen a legnagyobb baj, hogy kap egy formázást a telefon...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#47) air válasza HaJózsi (#43) üzenetére


air
nagyúr

Pont erről van szó. Mivel a CM JB megy rajta, a "gyári" is menne, de üzleti megfontolásból nem adják ki, és nem azért mert kevés a vas, vagy gyenge lenne a "user experience". Ez csak a süket duma, amivel a birkákat hülyítik. Kár polemizálni.

(#45) The Seer:
Nagyon is sok köze. Ez bizonyít mindent. Egy CM romhoz képest, inkább tűnik a Samsung TW-es fostalicskája barkácsolásnak. Milyen dolog az, hogy a cég által gyártott vason, ugyanazon cég által fejlesztett felhasználói felület szaggat, akadozik, egyes készülékek esetében már-már használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48) Jason19 válasza HaJózsi (#46) üzenetére


Jason19
senior tag

A touchwiz egyáltalán nem egy launcherből áll.. :U

air: Alábecsülöd a tw-t, ha lagoltatásról van szó ;] CM meg teljesen más tészta mint egy samsung féle jb, nem csak a tw a különbség :U (bár ha a cm-et moddolnák meg a samsungosok, a sok háttérben futó szrral, akkor még az is messze lenne a vajsimaságtól :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#49) HaJózsi válasza The Seer (#45) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Az a köze, hogy EGY fejlesztő meg tudja csinálni. Akkor egy egész samsung miért nem?

P - most figyelj! - PÉNZ!
:U

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#50) HaJózsi válasza Jason19 (#48) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Miért mi van még benne? Samsung apps? Nagyon kell... :D Ja, van még AllShare is... Ops.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.