Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Az "öregnéniset" valahogy nem tudom megérteni, ez a mobil aztán nem ennek a korosztálynak való. A többi viszont aránylag jól sikerült.

Forward thinking. كرر

(#2) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Hát nekem magasan a tyúkos a legötletesebb, még ha a valóságtól távol áll is.

Mondjuk hang nélkül néztem őket, ez nem tudom, mennyit vett el az élményből.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) Black Dragon válasza rep3at (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azt én sem értem.:DDD Egy öreg néninek biztosan kell videóhívás, és e-mailezni is muszály, hisz neki anélkül nem teljes az élete.:D Hát azért ilyen videókat sem kéne csinálni... Igen, azt akartak megmutatni, hogy ez a telefon minden korosztálynak való, de azért ennél jobb alapstoryt is kitalálhattak volna.:)

(#4) zsirfecske válasza Black Dragon (#3) üzenetére


zsirfecske
addikt

az öregebb korosztály előbb megtanul egy android kezelést mint egy pc-t.

(#5) Polllen válasza Black Dragon (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tegnap munkatársnőm mesélte, hogy megkérdezte a kisfiától (2 éves), mit csináltatok tegnap a nagyival?

- Fészbukoztunk!

A kölyök otthon nem netezik, uh mindent a nagyitól tanult. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Black Dragon válasza zsirfecske (#4) üzenetére


Black Dragon
addikt

Csak azért is beírom, kössenek majd belém, de előbb tanul meg Applet kezelni, mint Androidot.:) És most nem gyorsaságra, és egyéb hülyeségekre gondolok, hanem szimplán a menü rendszer, és a strukturális felépítésére. Kövezzenek meg, de én így gondolom.

(#7) Cathulhu


Cathulhu
addikt

S2-m van, imadom, de ha ezeket a reklamokat latom, az utolso dolog, hogy ilyet akarjak venni. Borzasztoak. Sot, a kedvem elveszik tole... A multkori aranyhalas jobb volt, de akkor se hiszem, hogy ez a max amit ki tudtak a samsung marketingesek kohogni magukbol....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) rep3at válasza Black Dragon (#6) üzenetére


rep3at
őstag

Ebben nem feltétlenül értek egyet. Sok ideig volt Androidos telóm (nem is egy), jelenleg egy iPhonet használok elsődleges telefonnak és van pár olyan dolog amiben az Androidot valahogy logikusabbnak éreztem. Persze ez semmit nem von le az iOS értékéből, nekem így is tökéletesen megfelel.

Forward thinking. كرر

(#9) D@niel


D@niel
addikt

next generation iPhone

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10) LordTech válasza Black Dragon (#6) üzenetére


LordTech
tag

Ha már ennyire belementünk a témába, akkor a strukturáltság és átláthatóság miatt biztosan a WP7-et tanulnák meg az idősebbek a legkönnyebben. :P

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#11) Oppenheimer válasza LordTech (#10) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem a WP7et csak neznek, hogy ez mi a f@sz. :D SzVSz is az iOS a legprimitivebb, szo szerint.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) Black Dragon válasza LordTech (#10) üzenetére


Black Dragon
addikt

lehet :P

(#13) GALARDO


GALARDO
addikt

Az utolsó a legnagyobb! :C Hóviharba természetesen pont az érintőképernyős telefonomat fogom elővenni és semmi nem történik vele ilyen nekem is kell. :DDD

6:Egyetértek! :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) kolosanyi válasza LordTech (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem nem. (Itt tenném hozzá, hogy nem vagyok semmiféle fanboy, sőt a WP7 baromi jó rendszer szerintem.) Bár nekem jobban bejön a csempézős izé, mint az IOS, de szerintem egy totál laikusnak egyszerűbb rendszer. Az oldalra lapozás szerintem intuitívabb, mint a vertikális görgetés, annak ellenére, hogy én jobban preferálom az utóbbit. Persze ez megint olyan, hogy egyénje válogatja...

(#15) Wave86 válasza Black Dragon (#6) üzenetére


Wave86
tag

Szerintem meg azt tanulja meg leghamarabb, ami először a szeme/keze elé kerül. Pl. ha egy Badás készülék, akkor a Bada-t fogja megtanulni először. De mondjuk más területeknél is így van. Mondjuk egy Windows-os nehezebben tanul meg egy Mac-et, vagy egy angolos a németet. Utóbbit per pill sajnos magamon is tapasztalom. :S

(#16) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Jól láttam? "öregnéne" speciális kertész kesztyűvel tapizik? ;] (0:23)
samsung már ezt is tudja?
A "letter" koncepció sz'tem jó ötlet. De valahogy ezektől nem érzek hirtelen vásárlási kényszert.

[ Szerkesztve ]

(#17) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

szasztok!
A tmobile-nál már meg lehet vásárolni? :R :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#18) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Az első négy nagyon röhejes, főleg ha a benne lévő mondatok miatt. Bár végülis mindegyik reklám ilyen, de ezek extrán durvák. :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#19) dr. Kind válasza gubacsino (#16) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Mi is elég furán néztünk, amikor az MWC-n levetítették ezeket :)

(#20) Black Dragon válasza Wave86 (#15) üzenetére


Black Dragon
addikt

Persze, ehez kétség nem fér, hisz nekem is volt már Symbianom, és sok más egyéb is, és mindegyiket, de nekem eddig az iPhonet volt a legkönnyebb megtanulnom. De ugye most arról volt szó, hogy melyiket tanulná meg legkönnyebben, ha a keze alá kerülne, tehát még nem adtunk neki telefont.:)

(#21) Rike


Rike
tag

ennel ertelmetlenebb bejegyzest mar nem lehetne kitalalni:D

Bender's humor by Microsoft Joke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.