Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Erdekes keszulek nem is rossz ,mondjuk annyi penzert amenyiert majd kinalni fogjak siman beleferhetne egy normalis IPS panel es nem ez a dzunka TFT szar , es mondjuk egy 615 os snapi SoC

(#2) ClioRS válasza xmaas (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Ha már a Samsung adta az infót, nem lett volna érdemes rákérdezni, hogy hogyan gondolták ezt az 1024 x 768-as felbontás 10"-on? Csak azért, mert ez egy röhej így 2015-ben.... :U
Vagy a Samsung leír valamit, aztán az le van közölve, és kész?

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

"Galaxy blog, a jövő most kezdődik".

(#4) devast válasza D1Rect (#3) üzenetére


devast
addikt

:C
Egyetértek.

(#5) Dilikutya válasza ClioRS (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a felbontás annyinak tűnik, mindenhol annyit írnak, a panel pedig PLS.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) gerii


gerii
addikt

Engadget 300 dodót ír, de lehet hogy csak nettó :C

(#7) bostone


bostone
addikt

16 GB háttértár.
Mindenre elég...
:W

(#8) Cassi


Cassi
senior tag

Ez a sh1t kategóriában induló versenyző, a Tab 4 utóda, ami mindenből a minimumot hozza. Utána majd jön az S és a Pro kategóriás, azokat talán majd használni is lehet valamire.

(#9) ClioRS válasza Dilikutya (#5) üzenetére


ClioRS
őstag

Igen tudom, elég gyalázatos....

(#10) erahurka


erahurka
félisten

Egy A szériás tabtól hasonló színvonalat várnék mint az ugyanilyen telefonoktól. 10"-ra 1024x768? Ez komoly? :Y Miért nem fért bele a HD? Snapdragon 410 biztos elbírt volna vele.

(#11) Dilikutya válasza erahurka (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az elnevezés miatt önmagában nem lehetnek elvárásaid, de a felbontás továbbra is gyatra. Korábban pedig már a kisebbekben is volt 1280*720 a Galaxy Tab szériában (nem Tab S, mert az felső szint, azzal nem érdemes összehasonlítani). 4:3-ban amúgy nem HD lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.