Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

2 es Galaxy S5 el jön egyben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Legalább nem lett sablonos a reklám.

(#3) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Elég bugyuta lett... XD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#4) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Egész tetszetős lett a reklámfilm :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#7) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ennél haszontalanabb egy vackot mint az okosóra.... :W
Egy rendes óra többet tud mint ez a valami. Ennyi pénzért már egy fullos, gps-es, pulzusmérő órát vehetsz ami vízálló, stb.
Aki ezt megveszi (és nem úgy kapta a teló mellé), annak gratulálok. Van egy haszontalan, minden nap lemerülő kényes és teljesen értelmetlen eszköze.

(#8) Motyi válasza BOBAKILL (#7) üzenetére


Motyi
senior tag

Először én is így gondoltam, de 2 nap használat után már hiányérzetem volt ha nincs rajtam, nagyon hasznos és praktikus.Persze ez az Én véleményem, ettől még elhiszem, hogy sokaknak felesleges. És köszi, elfogadom a gratulációd, Tegnap kapta meg az övét asszony és anyukám is már 1 hete használja (65 éves)... imádják. Ja és Ők is köszönik a gratulációd.

Azért milyen érdekes, kollégáim mielőtt megvettem szintén ezt nyomatták: szar, felesleges, baromság, csak idióta vesz ilyet. Azóta az egyikük csak emiatt vett nótát, és 2 másik is beruházott rá.Az első nap amikor bevittem gyakorlatilag nem is volt rajtam, mindenki arra csorgatta a nyálát...a hölgy kolleginák is. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Ez egy mikulás ruhába öltöztetett termék bemutató :U

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16) mumk1


mumk1
addikt

Ha már Samsung, akkor inkább ez. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A topikban (a fórum egészéhez hasonlóan) tiltott a trollkodás, a flame és a mértéktelen off.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) kakuk.tamas válasza proci985 (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És az én hozzászólásomban mi volt az trollkodás, a flame és a mértéktelen off?
Az, hogy elmondtam a kedves fórumtársnak, hogy az egész hozzászólása egy nagy off-volt, vagy az, hogy kérdeztem, hogy jön ki ez a szám?! :F
De, OK, elvégre Te vagy a MODERÁTOR... :R :Y

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) proci985 válasza kakuk.tamas (#19) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Amire valaszoltal az a hozzaszolas torolve lett, ilyenkor a valasz hozzaszolasokat is torolni szoktuk, hogy ne logjanak a levegoben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.