Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kano


kano
nagyúr

Várós, főleg a J7. Arról is volt szó, hogy dual sim-es lesz nem?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Papíron rendben vannak. Na de kíváncsi vagyok, a szoftvert javítják-e. (Hálózat dobálás.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) kano válasza janeszgol (#2) üzenetére


kano
nagyúr

Az egész TW-t javítani kellene, legalább memória zabálás szempontjából. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

„elvileg egy Exynos 7870 chipsetről beszélünk”

Gyakorlatilag meg egy Exynos 7580-ről. A forrás cikk tárgya a kínai piacra szánt változat, abban 7580 van/lesz, az indiai és tájföldibe viszont már 7870 kerül(t). Létezik még egy harmadik variáns is Snapdragon 617-tel.

A J5 esetében meg Snapdragon 410-ről beszélünk.

(#5) Luck Dragon válasza tjb007 (#4) üzenetére

Köszönöm az információt, még ha nem is nekem szólt igazából. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Az a J7 (ha ésszerű árban lesz) sok embernek megfelelhet. full hd kijelző ,3GB RAM....

Ha nem hardcore felhasználókat nézünk a Note sorozattól is vehet el vevőket.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) kano válasza tjb007 (#4) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg Snapi 650-ről volt szó a J7 esetén....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8) tjb007 válasza kano (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Maximum találgatás szintjén.

[ Szerkesztve ]

(#9) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ha megfelelően árazzák akkor rendben van.

A térerő veled van!

(#10) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Nem rosszak, valószínűleg az árazás fogja elrontani az összképet mint mindig...

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#11) Legendd válasza tjb007 (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, beleírom így.

Alea iacta est!

(#12) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Hát a j5 és a j5 (2016) között nem sok különbség van.

(#13) ToniSoprano válasza dredjudge84 (#12) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Egyedül a proci nem változott, de azért elég sok minden változott:
- a 2016-nak 5 helyett 5,2 colos a kijelzője, azaz 8,2%-kal nagyobb, de ennek ellenére nem lett szélesebb :R .
- ha minden igaz fém a kerete,
- 8 Gb helyett 16 GB belső tárhely,
- a ram 1,5 helyett 2 GB,
- a kijelző valószínűleg kap GG4-et.
- akku 2600 mAh helyett 3100 mAh, ezzel akku bajnok is lehet szerintem.

Szóval elég sokat változott, mondjuk az ár a kérdés, szerintem a fém keret miatt a j5 2016 kb. az a3 2016 árszintjén nyithat szerintem, ami 80-90 ezer, majd meglátjuk. Úgy látszik a samu a 60 ezres kategóriában nem akar versenyezni a kínaiakkal, mert ezen nincsen profit. 70 körül best buy lenne szerintem, de azzal az árral és a fém kerettel túl nagy konkurenciát jelentene az A szériának.

[ Szerkesztve ]

(#14) Darren82 válasza ToniSoprano (#13) üzenetére


Darren82
tag

Ezen felül még az kérdéses, milyen Android verzióval érkezik.

(#15) DS39 válasza dredjudge84 (#12) üzenetére


DS39
nagyúr

ha hasonló áron lesz, kvázi váltja majd a J5-öt a a J5 (2016), akkor jó vételnek fog számítani, de félek hogy Samsungék megint elszállnak, ahogy szokták.

(#16) Peat;) válasza ToniSoprano (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

Az előd 70 körül nyitott, valamennyire azt kell hogy kövesse azért, hiszen a többi modelljük "beszorítja" az árat, 80 fölött tuti nem nyit szerintem.

Más kérdés hogy ezek az újítások a megcélzott csoportból a legtöbb embernek észrevehetetlen dolog, leszámítva a 16gb-ot. Az az egyedüli lényegi előrelépés(mondjuk szerintem csak annak aki játszik), de az előd már 56 körül megvásárolható hivatalos helyről, magyarán minimum 14 ezerrel olcsóbb...szerintem nyugodtan megvehető az mert ár értékben nagyon jó.

(#17) ToniSoprano válasza Peat;) (#16) üzenetére


ToniSoprano
addikt

WP-ről váltottam végülis megvettem a régi j5-öt dual simeset két héttel ezelőtt 60 ezerért, nem tudtam várni 2016-ra, annyira tetszett a kijelző, ez is nagyon jó telefon, elég gyors megbízható, stabil. Nem nagyon találtam olyan másik olyan telefont ami támogatja az LTE B20-at és a dual sim mellett külön memóriával is bővíthető. A p8 lite, a5 dual esetén pl. vagy második sim vagy micro SD.

G3 dualt, Xiaomikat is néztem, de ott sem az igazi hivatalos forgalmazás/garancia nincs meg és a B20 is hiányzik belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A J7-et kipróbálnám.

(#19) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ennek a "frissített" J5-nek mi értelme?

[ Szerkesztve ]

(#20) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nos,jó is...meg szép is a j5(2016) de azt gondolom az Idol 4,bizony agyba-főbe fogja verni... :)

(#21) Burt1793 válasza Mr.Silkó (#19) üzenetére


Burt1793
veterán

Ekkora aksival és ezzel az soc-val parádés üzemidőt fog tudni. Én az A5 2015-tel is nagyon jó üzemidőt tudok hozni, amiben csak 2300-as aksi van. 5 óra kijelzőidő mobilnettel, netezve, emailezve, telefonálva.

(#22) Muton


Muton
addikt

fm rádióról lehet tudni valamit?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#23) kenwood válasza janeszgol (#2) üzenetére


kenwood
veterán

Az milyen csudalatos,amikor ulsz gyanutlanul a szekeden,majd jon 10 darab sms,hogy volt 10 nem fogadott hivasod az elmult 1.5 oraban (A5)
En mar simet akartam csereltetni a vodanal,aztan jott egy masik telo,es megszunt a problema.

A regebbi samsungok 2-3 havonta egyszer elfelejtettek ebreszteni, vagyis a H-P ebreszto az adott napon egytized mp utan elnemult magatol,en pedig elkestem a munkabol.

Az S2 azt csinalta,hogyha kimentem a ceges wifi hatosugarabol,akkor visszatereskor felcsatlakozott,de nem volt adatforgalom a wifi ki-be kapcsolasaig.
Mivel a wifin "fent voltam" ,nem valtott at 3g-re sem,igy meg az ertesiteseket sem kaptam meg.

Az S5 2 honap alatt minimum 150x kioldottta a billentyuzarat a zsemben (elotte-utana egyik telo sem,soha).
Papiron jok a samsungok,de mindig van egy apro bosszanto hiba,ami miatt egy kalapaccsal darabokra zuznad szet a mocskos ferget.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#24) Jeanne d'Arc

Külsőre nagyon szépek, a keret ha fém lenne igazi prémium érzést nyújtana.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) kengyel


kengyel
nagyúr

Azért a középkategóriához képest, a J7 jól fel van " szerelve ".

kengyel

(#26) mcload21


mcload21
tag

Az új J5 aksiját a régibe is bele lehet vajon tenni?

(#27) shiftac


shiftac
aktív tag

Ha majd meglehet venni a J5 (2016)-t 60K-ért, akkor beruházok rá szerintem. Végre nem 8GB ROM lesz benne. Csak nehogy elszálljon a Samsung az árazással úgy, mint az A3 esetében.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.