Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

XFX feeling. :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) #65675776 válasza KYZRR (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha egyszer elég rá, akkor minek nagyobb?

(#3) GAI válasza #65675776 (#2) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

elégnek elég, csak akkor már egyszerűbb lett volna egy nagyobb passzív bordát rátenni...

(#4) hoffman_ válasza GAI (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Meg drágább :) Én ma vettem egy használt 4830-at, azon ugyan látod, hogy mit kapsz a pénzedért, de azon sincs sokkal nagyobb cooler. És tapasztalat szerint mégsem rossz. Bár nekem már az lenne, de én háklis vagyok mindenre ami 50 fok és 10dB fölött van :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) GAI válasza hoffman_ (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

ez jóval kisebb a 4830 bordájánál (igaz jóval kevesebbet is fűt a kártya)

(#6) hoffman_ válasza GAI (#5) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért ez sem egy világmegváltó hűtés :D Bár való igaz, hogy nagyobb mint cikkben említett, de ezt írtam is. Szerintem azért nem akkora a különbség :) Kb 1,5-2x annyi anyag van benne, maximum, még így is picike :D

mod:

Bár a képed megtévesztő, most kapcsolok, hogy lehet, hogy ez nem is 8 centis venti. Akkor tényleg elég karcsú a dolog :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Utálom azokat a kártyákat amik virslik. Ez az új 660 és társai is ilyenek, még ha mennek akkor is. Egy 8800Ultrában van anyag, meg érezni amikor dolgozik. Most van ez az MSI 480 TFII-esem, csípem mert érezni benne, hogy megy, olyan hőt termel, hogy csak lesek.

(#8) hoffman_ válasza Kolondrum (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És az miért jó, ha egy kártya megolvasztja a házat? Én is imádom a 8800Ultrát, meg az egész G80 szériát, és a TwinFrzor II-esek is nagyon álat darabok. De ezek inkább szimbólumok a szememben, mint ideális videókártyák. Sokkal jobban szeretem az Ac S1-el hűtött 4850-em, hétköznapi használatra legalábbis, mint egy monstrumot.

mod:

És még ennek a hőteljesítmény/hasznos teljesítmény arányával se vagyok elégedett igazán.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Kolondrum válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

nem jó, de ránézni igen. Valóban a G80 és a GF100 is aránytalanul nagy energiát fordít a füésszámla csökkentésére. És ez nem vicc. :D

(#10) GAI válasza Kolondrum (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

valamint az NV30 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.