Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soderes


Soderes
aktív tag

Ugyan nekem nincs ilyen VGAm. De azt meg lehet tudni milyen cikket várhatunk tőled?

(#2) GAI válasza Soderes (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Most egy olyan cikket tervezek, amelyikben az eddigiektől eltérően nem sok kártya lesz összeeresztve, hanem minden architektúrából csak 1-1 db, viszont rengeteg játékkal, az elmúlt 20 évből minden évnél minimum 20 játékkal lesznek lemérve. Kezdve a dx9 csúcsától (egy X1900XT már van, ennek kell egy pár a 7900GTX személyében).

Most nem feltétlenül az lesz a lényeg, hogy a konkrét típusok hogy mennek egymás ellen, hanem inkább az, hogy az egyes architektúrák mennyire voltak időtállóak egymáshoz képest. Tehát a megjelenésüktől kezdve, évről évre lemérve minden játékkal, amit még el tud indítani, és olyan beállításokkal, ahol még játszható sebességet kapunk. Az egyes architektúrák egymással most nem versenyeznek, csak a saját korabeli párjukkal.

A versenyzők:

- Curie vs Ultra-Threaded SE (7900GTX vs X1900XT) - ehhez kéne a 7900GTX vagy jobb híján egy kisebb modell
- Tesla vs Terascale (GTX285 vs HD4890) - itt 4890 még nincs, csak egy 1 gigás 4870, jobb híján ez fog szerepelni ha nem lesz más
- Fermi vs Terascale 2 (GTX 580 vs HD 6970)
- Kepler vs GCN (Titan Black vs R9 290X)
- Maxwell vs Fury (GTX 980 vs R9 Nano)
- Pascal vs Vega (GTX 1080 vs Vega 64)

[ Szerkesztve ]

(#3) Csupingo válasza GAI (#2) üzenetére


Csupingo
veterán

Érdekes téma ez is, jó lesz látni az eredményt. Addig is kitartást és köszönjük előre is!

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Nekem van egy ilyen VGA-m egy régi konfigomból.
Mindene meg van.

(#5) GAI válasza Szlovi (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

És eladnád?

(#6) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Igen,valójában erre vonatkozott az előző hsz
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#7) GAI válasza Szlovi (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi, írtam privátot.

(#8) Soderes válasza GAI (#2) üzenetére


Soderes
aktív tag

Elképesztő színvonalat képviselsz. És csodálom az elszántságodat. A hazai, külföldi tesztelők elbújhatnak melletted. Jó munkát! És várjuk a cikkedet, kész lesz, amikor kész lesz.

(#9) GAI válasza Soderes (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi, nagyjából nyár környékére saccolom (és onnan még pár hónap, mire a Logout kirakja :DDD )

(#10) Armagedown


Armagedown
őstag

Nekem van egy Radeon HD 4890em:


Nekem kinézetre jobban tetszik, mint a mostaniak.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) GAI válasza Armagedown (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Akkor itt is az lenne a kérdésem, hogy megválnál-e tőle? :)

(#12) Armagedown válasza GAI (#11) üzenetére


Armagedown
őstag

Szivesen eladnám, mert már nem használom, de nem Magyarországon élek és nincs tapasztalatom a nemzetközi csomagküldéssel.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#13) GAI válasza Armagedown (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Hát abban sajnos nekem sincs... de azért írok privátot

(#14) Undoroid válasza GAI (#9) üzenetére


Undoroid
őstag

Ismét egy igényesen összeszedett és minőségi írás fog kikerülni a Logoutra! A 'sok kártyás' cikkedet elsőre nem is volt időm végigolvasni, de a végére jutottam! Nem semmi lehetett megcsinálni a teszteket! :Y Nem sok ilyen alapos cikket láttam eddig! Rengeteg időt beleöltél, de az látszott az elkészült mű minőségén és tartalmán!

Régen rendelkeztem Én is egy Asus HD4890TOP-kártyával, de sajnos évekkel ezelőtt, az akkori teljes gépemmel eladtam!

" és onnan még pár hónap, mire a Logout kirakja :DDD " Remélem, hogy nem fogják sokáig pihentetni ezt a leendő cikket, mert ezt sokan szeretnék olvasni! :R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#15) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

nem pont ennél a generációnál (vagy ehhez közel) váltottak a gyártók forrasztóanyagot? megmagyarázná hogy miért nincs belőle :DDD

V6

(#16) GAI válasza M0ng00se (#15) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Igen, sajnos ekkortájt jött a RoHS agymenés, de a következő generációt (8800-asok) jobban érintette a probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.