Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Hát még szerencse, hogy nem raksz 256 MB RAM-ot abba a TX-es lapba, ahogy manapság szokás. Csak éppen nem tudja cachelni és lassabb lesz, mint 64 megával.
Nekem nem jutott TX, csak helyette VXPro, viszont abban is van Asus V3000 Riva128 és Voodoo1 is.

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Zsír, kéne! Mondjuk nekem kicsit később K6-350 volt :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) domos


domos
senior tag

Menő nagyon! Anno nekem is nagyon sok minden kimaradt, szerencsére manapság mindenből a csúcs van. Amit nagyon szívesen összeraknék az valami core2quad GTX8800 Ultra cucc lenne, de szerintem alig lenne használva. Illetve amire nagyon vágyom még az egy thinkpad w700, volt egy de én hülye eladtam.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) Lars


Lars
őstag

Ebben az időben nekem egy AMD 5x86-osom volt 133 Mhz-el, semmi 3D meg ilyenek. Még javában Dosoztunk, windowst csak akkor indítottunk, amikor nagyon kellett valamire :D
Egyébként meg is építettem később ezt az 5x86-ot újra, igaz nem pont úgy, picit több a ram benne ( nekem 8 volt eredetileg, most meg 32 van benne ) meg a winyó helyett sd kártya van háttértárnak.

Íme a vas :D :

(#5) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez nagyon kerek lett :C

(#6) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

ASUS TUSL2-C meg valami tualatin pentium. hozzá persze egy voodoo3 és egy gravis PNP. Lehetőleg 512 megabájt ram, mert annyit támogat max. és ezen már ment a windows 98
V8M97 f9cvj cqrj8 8cjb3 b7pt8
még megy fejből a telepítőkód:D

(#7) hcl válasza Krugszvele (#6) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az későbbi fullfull :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) zotyesz66 válasza Krugszvele (#6) üzenetére


zotyesz66
őstag

TUSL2-C-ben sosem fog menni a Gravis, mert nincs rajta ISA slot.

(#9) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Na, tényleg, viszont azon már volt integrált! Vagy az ABIT BH-6 volt, amiben volt integrálva! A két korabeli csúcslap :)

(#11) hcl válasza Krugszvele (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hol van az egy GUS-hoz képest :P :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) Geri Bátyó válasza Krugszvele (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pont akartam írni, hogy a tualatinos gépemet szívesen újraépíteném, de most véletlenül sem a TUSL2-C-vel, mert abból az eredeti és a csere is szar volt.
Nekem 1200-as celeron volt benne, ami nagyon ment (volna) és most vadásznék valahonnan 150 MHz-es ramot és addig szüttyögnék vele, amíg nem menne 1800-on! :D

Amúgy az Abit BH-6 jóval régebbi, az még slot1-es lap, 440BX chipsettel. Olyanom volt a 400-as celeronhoz, meg az utána lévő 600-as celeron2-höz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) Ceree


Ceree
senior tag

Ugyanilyen hazban volt nagyvater elso gepe, egy P1-es 100mhz-el. Meg meg is van valahol naluk a padlason, szepen becsomagolva, nehogy baj erje. Bar emlekeim szerint sok alkatresz at lett mentve belole a kovetkezo konfigba, nem emlekszem mi maradhatott benne.

Másolat_eredetije

(#14) Gábor90! válasza hcl (#11) üzenetére


Gábor90!
csendes tag

Nem vagyok annyira híve a GUS-nak. Nekem sosem nincs, de amilyen elemzésekből tájékozódtam, elég korlátozottnak tűnik játéktámogatás terén. Ha találnék egyet valahol piszok olcsón, bevállalnám kipróbálni, de 80-100 ezerért mennek, közben ezt a komplett gépet úgy ahogy van összekalapáltam kb. 10 ezerből :DDD

(#15) DEJVID


DEJVID
őstag

Van álomgépem, sosem fogom megépíteni. A cikket fusd át még egyszer, van benne pár hiba.

(#16) Angie™


Angie™
addikt

De jó volt kicsit nosztalgiázni, köszi :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.