Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez végre lesz olyan energiatakarékos IDLE-ben, mint a snapik?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mért olyan nehéz megérteni nekik... persze tudom miért :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) RIC5I


RIC5I
tag

a note10+ életem első note telefonja emi segitett 2 dolgot meg értetni velem
1. nekem kellenek a note funkciók és munkába napi szinten előjön a töll munkanélkül heti 2 3 szor :R

2. a büdös életbe nem akarok többet exynos os telefont :W :W

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#4) gretzky77 válasza RIC5I (#3) üzenetére


gretzky77
veterán

Tényleg Ennyire gáz az Exynos?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5) pusszycat válasza RIC5I (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

akkor nem a samsung a te gyártód... :N

@ gretzky77

egy borz alom :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) <Lacy85> válasza pusszycat (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az S20-nál még úgy, ahogy megértem a "borzalmat", de a Note10-ben mitől olyan szörnyű az Exynos 9825?

(#7) A.tessz válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


A.tessz
senior tag

Note 10 plus van nálam. Szerintem teljesen jó a telefon ,egyáltalán nem dadog.

(#8) juuzer


juuzer
addikt

Én eddig csak örültem, ha nem Qualcomm SoC-s telefonom volt. Nem akarom tovább tömni a zsebüket. :DDD (Egyébként a Note 9-ben lévő Exynossal nincs gondom. Az S7-ben se volt ezzel probléma nálam.)

Vamos a la playa.

(#9) kiezTe90 válasza A.tessz (#7) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem s20+ van, semmi bajom vele pedig én játszok is rajta. Soha nem melegedett fel, nem laggoltam nem fagyott le. (Lekopogom azért :) )

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#10) akooos válasza RIC5I (#3) üzenetére


akooos
veterán

Mi hátrány ér az Exynos miatt a Noteban? Tényleg kíváncsi vagyok rá :)

(#4) gretzky77:
S10+-on semmi baj nincs az exynossal. Az a 30 perc amivel a snapi tovább bírja hidegen hagy. Ha nap végére 30-40%-on van a telefonom, az tökéletes nekem :) Kamerájával is meg vagyok elégedve, nem verem a fejem a falba miatta :)

A Note 20-at pedig nagyon várom, mert ha nem lesz S20 ultra árban, akkor benevezek egyre :)

[ Szerkesztve ]

(#11) domerator


domerator
veterán

Bone: alcimet javitani kellene...

Temahoz: kb. 1 eves lesz a Note8-am, dadog mint a fene... :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12) RIC5I válasza gretzky77 (#4) üzenetére


RIC5I
tag

hát nállam nem ritka a fagyás főleg home screenél havonta 1 szer elő fordúl menet közben nincsenek akadások viszont havonta egyszer több másodpercre be akad sötét kép plus merül nekem nagyon merül kellet vegyek power bankot egy ilyen árkatagoriás telefontól nem azt várnám hogy reggel 8 tól már este 6 7 re már töltenem keljen különben kikapcs

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#13) akooos válasza domerator (#11) üzenetére


akooos
veterán

Az, hogy 1 éve vetted, az egy dolog :D 2017 augusztusában jelent meg :) Másfél évig használtam, míg nem jelent meg az S10 széria, az akksi merülésén kívül semmi baj nem volt vele :)

(#14) RIC5I válasza akooos (#10) üzenetére


RIC5I
tag

én kora estére már töltenem kell különben munka közepén lemerülne képpekkel olykor én nem vagyok meg elégedve és havonta 1 szer úgy lefagy hogy fekete képernyő és 0 mozgás

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#15) nikilauda válasza RIC5I (#14) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem vidd el egy szervizbe! Nálam és még néhány ismerősömnél sincs gond a Note 10 +szal. Ezeket a hibákat itt a fórumban sem olvastam.

(#16) Joachim21


Joachim21
senior tag

Eleve Snapdragonos Note 10-et is kerestem, és elégedett vagyok vele. Tavaly ugyanez a játék ment, és valamiért Európa kapja a szarabbat rendszeresen.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#17) doooo


doooo
veterán

Helyes. Javítsák ki a hibákat, és minden rendben lesz, bár jogos lehet a kérdés, hogy miért nem tették meg fél évvel korábban... Na nem mintha világvége lenne a helyzet. Addig is, aki a legjobb üzemidőt akarja az S20-akból, az a Plus-t vegye.

(#18) GeoJoe válasza nikilauda (#15) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Elég lenne formáznia és csak a ténylegesen használt appokat használnia (play store-ból). Gyanítom tele van szeméttel.
Főleg munkára használom a 10+-t és külföldi utakhoz van beállítva, semmi gond nincs vele.

ui.: gyorsan hozzátenném, hogy a szenny appok nem a user hibája, amit ő feltelepít azzal probléma nélkül kellene működnie

[ Szerkesztve ]

(#19) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az idei Exynos generáció szerintem sem az igazi. De hiba lenne ha kukáznák a szériát, kíváncsi vagyok mikor érik be az AMD-vel való együttműködés gyümölcse.

(#20) fairi válasza gretzky77 (#4) üzenetére


fairi
addikt

Persze kicsit túlzásba esnek sokan, de sajnos rosszabb egyértelműen a snapi 865-nél
[link]
ha angol megy akkor végignézheted. Mondjuk ez a kép elmondja a lényeget. [link]

(#21) jacis válasza akooos (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is S10+ van és semmi baj nincs a benne lévő SoC-al. Nem lassú a telefon, nem lagogol. Kicsit túl van ez is tólva mint manapság jópár dolog a világban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) leslien válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


leslien
nagyúr

csak is a Google segítségével....

mennyire jó használni a SD865.... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23) t72killer válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az idei sem? Már évek óta ezt hallom, talán már az s7-nél is ez volt...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) juventus19 válasza akooos (#10) üzenetére


juventus19
csendes tag

Hidd el,s20 ultra árban fog jönni... a sok idióta úgyis megvesziK :K :K !!!

(#25) Rinocerosz válasza t72killer (#23) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Az s7 exynos még gyorsabb is volt mint a snapdragonos. Inkább az s8-nál kezdődtek a bajok. Remélem hamarosan összekapja magát a Samsung mert én nagyon szeretem :), de mostanában már elég vékony a hátár csúcs és csúcs telefon között. Kevés érv szól már a Samsung mellett. :(

(#26) Juhaszatti válasza t72killer (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az S7-nél még pont az Exynos volt a jobb, az S8-nál jött a lejtmenet. De akkor úgy fogalmazok, hogy az idei különösen nem.
A tavalyi például sokkal jobban sikerült, még ha a Snapinál némileg gyengébb is volt.

(#27) <Lacy85> válasza t72killer (#23) üzenetére


<Lacy85>
addikt

S7 Edge, S8+, Note 9-ről van személyes tapasztalat. Lehet, hogy papíron gyengébbek voltak (nem tudom, mert nem néztem utána), de használat közben semmi baj nincs velük.
Utóbbi kettő a mai napig használatban van.

[ Szerkesztve ]

(#28) Rinocerosz válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Üzemidőt kellene nekik rendbe rakni mert így ciki, hogy gyengébb teljesítmény és nagyobb fogyasztás. Volt róla szó, hogy felhagynak a saját magok használatával. Reménykedjünk, hogy ez minél hamarabb bekövetkezik és nem használnak fel még 2-3 generációnyi M magot.
Nyilván még az AMD-vel való közös munka gyümölcs is beérhetne és akkor a játékosoknak is egy szuper opció lesz.

(#29) joey04


joey04
titán

eddig is hátrányban voltak a snapdragonokkal szemben, de idén nagyon látványos, reméljük sikerül javítani.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) leslien


leslien
nagyúr

van egy rossz hírem,aki idén a Google Samsung közös produkcióból származó Exynos-ra számít, akkor az csalódni fog... ugyanis előbb jön a Pixel és jövőre ha minden rendben lesz akkor jön a következő Galaxy val... szóval idén még lesz egy csapás...

sajnálom h idáig majdnem minden bejött amit mondtam...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) <Lacy85> válasza Rinocerosz (#28) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Üzemidővel sem volt gondom soha. S8+-t használtam 2 évig, Note 9 meg majdnem 1 éve van nálam.
2 napot simán bírt nálam mindkettő. Mondjuk nem is vagyok hardcore felhasználó, meg egyáltalán nem játszok mobilon.
Csak a sima napi rutinra használom. Netezés, spotify, fényképezés, emailek, netbank, stb.
Viszont most, hogy páromnak vettem egy P30 Pro-t, azért nekem is feltűnik a különbség üzemidőben. Nem a Samsung javára. :D

Ezen viszont a snapdragon sem segítene sokat. Talán 10% különbség van a snapi meg az exynos között üzemidőben.

[ Szerkesztve ]

(#32) t72killer válasza Rinocerosz (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Nálam még full nyitva minden lehetőség, megpróbálom kibírni black friday-ig (nem könnyű, ha elkapja az embert a GAS :DDD). Az tuti, hogy se vadiúj note, se semmilyen 800+Tajrós drágafont nem veszek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33) Postas99


Postas99
senior tag

A samsung mindig is LAGG huszár volt. 1 év de elég csak 3 hónap és már kuka..
soha soha soha soha többet...

(#34) bigrock válasza Postas99 (#33) üzenetére


bigrock
addikt

Én is 3 hónaponta kukába dobom és megveszem az újat. Így mindig gyors telefonom van.

(#35) t72killer válasza bigrock (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Majd szólsz, h melyik kukáról van szó :))?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) francz'70 válasza RIC5I (#14) üzenetére


francz'70
aktív tag

Irány a szervíz!
Amit itt felsoroltál, arra a Note10/10+ fórumban ugyanilyen reakciót " :Y " látnál!
Valami marha nagy gubanc van nálad :F

[ Szerkesztve ]

(#37) t72killer válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A 7edge nálam is megy, néha már röcög, főleg a chrome, de a mindennapi dolgát ellátja. 4év kíméletes használattal 6óra SOT (wifi böngészés közepes fényerőn).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) doooo válasza Postas99 (#33) üzenetére


doooo
veterán

Lol.

(#39) RIC5I válasza GeoJoe (#18) üzenetére


RIC5I
tag

csak playstorebol telepitett appok vannak nem vesződök azzal hogy megoldjam hogy külső forrásból mehessenek fel rá dolgok még a samsung appjából szoktak appokat feltenni ami szeny azok ilyen random játékok de azok is csak az app store bol és 1 2 nap után törlöm őket

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#40) francz'70 válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


francz'70
aktív tag

S6 edge+ van az asszonynál, lassan 5. éve napi nyüstölés, hiba nélkül teszi a dolgát, (...csak hát az akku) de az istenért nem akar megválni tőle! ;)
Az S8+ om mint a doxa, a Note10+ ra pedig nincsenek szavak, külön ligában játszik!

( az S4 sajnos most törött össze, de az S2 még meg van, és működik rendesen, néha nosztalgiázom vele :D )

(#41) BarracudaGDU


BarracudaGDU
friss újonc

Nekem kb. féléve van Note 10(sima) de semmi gondom nemvolt vele, pedig rendesen van strapálva napi szinten. Szerintem nem kellene száműzni az Exynos szériát. Valahogy ettől egyedi a Samsung is. Van egy olyan megérzésem, hogy fogjuk mi még dadogva kimondani azt hogy Exynos ( jó értelemben). :K :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#42) Rinocerosz válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én csak akkor érzem kevésnek (s9+), amikor elmegyek messzebbre és szükség van a képességeire :DDD (navigálás, zene, fotózás/videózás, játék, böngészés +1-2 app még).
Viszont ha itthon vagyok szokásos dolgaimat csinálom akkor gyönyörűen kibírja a napot késő estig.

Úgyhogy lehet egy ilyen note vagy 20+ nekem teljesen megfelelne. Persze régóta szemezgetek az iPhonenal, de már évek óta mondom ezt és azóta is csak Samsung telefont vettem :DD .

(#43) <Lacy85> válasza Rinocerosz (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

iPhone-ra már én is csábulok egy ideje, viszont annyira megszerettem az S-Pent, hogy a következő telóm is Note lesz. :D

(#44) #10949376


#10949376
törölt tag

Tartsák meg a szutykos procijukat ,majd ha jobb lesz mindenben mint a snapi akkor érdekelhet a Samsung vétel ,addig csak snapdragon!

(#45) Rinocerosz válasza t72killer (#32) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Brutál árak vannak :Y nem rajongnék ennyire a telefonokért akkor eszem ágában se lenne felső kategóriásat venni.

(#46) Rinocerosz válasza <Lacy85> (#43) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Mostanában én is elkezdtem elég sok videót nézni a note szériáról (Youtube tudja mit akarok :)) ). Eddig mindig S szériát választottam, de elég jó funkciók vannak a Noteban. Ki tudja lehet még én is azt veszek ha szépen be esik az ára.

(#47) francz'70 válasza Rinocerosz (#46) üzenetére


francz'70
aktív tag

Csak egyszer próbálod ki, utána már csak Note- od lesz :D
Eddig az összes páros S meg volt/van, de már nagyon kíváncsi voltam a Note-ra!
Most már csak Note-om lesz a tuti, az S-pen nélkül már nem kell teló ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) icecave válasza gretzky77 (#4) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyáltalán nem. Volt Note 9-em, most Note 10+, semmi hátrányát nem értem, minden azonnal történik. Az is igaz, hogy nem egész nap szintetikus teszteket futtatok rajta, hogy aután a fórumban fröcsögjek, hogy "lámlám, itt van", hanem használom a telefont arra, amire való (és amire persze a széles repertoárból nekem szükségem van, hisz mindenkinek mésok a felhasználói szokásai).

(#49) Rinocerosz válasza francz'70 (#47) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Valahogy én is így érzem :DD

(#50) Dare2Live válasza BarracudaGDU (#41) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sztem elég jól kijön nálad. Te vagy az átlag 90% aki használja eynossal és kb elégedett. Nem tudja, hogy uaz a telefon snapival +20%al jobb aksiban, meg nem zavarja csak 40FPSel megy a game miközben snapin stabil 60FPSel megy...

Samsungot meg nem érdekli elvesztette ezt a 10%ot. Amíg megveszik 500kért a szarababt is hol érdekelné? Nem is tudnak róla...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.