Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem tudom miért vagy meglepődve. Ha nagy a csomag, magával sem viszi, egyből az értesítőt írja meg, hasból egy időpontot ráír, aztán lehet hogy el is felejti bedobni. Szarik rá nagy ívből, hogy megkapod vagy sem. Ezt is csak akkor tudtam meg, amikor véletlen kimentem az ajtóhoz, épp amikor az értesítőt dobta be.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) mephi666 válasza Blindmouse (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a kedvenc újításom itt a postán, hogy megvariálták a kézbesítést: a központból hozza ki a kisebb csomagot, majd viszi vissza és hagy értesítést (nem ám az 500méterre levő kispostáról, mint eddig... ahol a sikertelen kézbesítés napján kb 17:00-tól át lehetett venni, mert addig visszaért vele a futár) ...aztán ezt következő munkanap veheted csak át a közelben levő kispostán... péntek->hétfő :W komolyan mekkora birkának kellett lenni, hogy valaki ezt így megreformálja? meg miért nem volt jó az eddigi rendszer? a postásnak kisebb köröket kellett tenni, ügyfél meg tárgynapon megkapta a cuccot... ehelyett 3km-t tekerjen vele az a szerencsétlen, meg ugyanannyit vissza... mindezt alig több, mint minimálbérért? nem szidom a postásokat, sz*pnak őt eleget annyi pénzért... inkább a felsőbb szinteken levő döntéshozókat kellene ritkítani

ui: olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy elég gyakran szokott dvd-tok méretű csomagom jönni, ami nem fér be a ládába és az alsó szomszéd (aki 90%, hogy otthon van, amikor a postás érkezik) át szokta nekem venni :K ...ez bizonyítja, hogy nálunk korrekt a postás is, mert kihozza tényleg a küldeményt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.