Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fletokaaa


fletokaaa
csendes tag

Szia!
Nekem Telenoros Arc S-em van, zárt bootloaderrel. Ez nem akadályoz meg abban, hogy az előző leírásod alapján rootoljam, majd feltegyem a telefonra a MIUI-t?

(#2) i.s


i.s
tag

Rootolt a készülékem és mindenben a leírtaknak megfelelően jártam el, ennek ellenére az újra indításkor csak a sony logoig jut el és ott lefagy. Innen csak az akkumlátor eltávolítása és az újra flasheléssel lehet továbblépni. Mi lehet a gond?
S.I

(#3) Frozzy válasza fletokaaa (#1) üzenetére


Frozzy
őstag

nem akadályoz! mint írtam is zárt bootloaderrel is működik. (nekem is az van)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#4) Frozzy válasza i.s (#2) üzenetére


Frozzy
őstag

talán próbáld meg a Mounts and storage menüpontnál az összes dolgot wipeolni kivéve az SD-t. [pl. cache, system stb.] remélem így menni fog!

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5) i.s válasza Frozzy (#4) üzenetére


i.s
tag

Köszi, ezt még megpróbálom. Sajnálnám ha nem menne, mert már a defym idején megszerettem a MIUI-t .
Üdv: S.I

(#6) i.s válasza Frozzy (#4) üzenetére


i.s
tag

No, akkor egy kis tanulság arra az esetre, ha valakinek nem menne a szokványos módon a telepítés.
Én az egész napomat rászántam és nem ment, míg ki nem próbáltam
frozzyZTE javaslatát, azaz a szokványos -
wipe-ok után a "Mounts and storage menüpontnál az összes dolgot wipeolni kivéve az SD-t. [pl. cache, system stb.]"
Csodák csodájára ezt követően cca.. 1 perc alatt felállt és műkszik.
Köszönet a segítségért, a hasznos tippért! :R
S.I

[ Szerkesztve ]

(#7) Frozzy válasza i.s (#6) üzenetére


Frozzy
őstag

Nagyon szivesen, Örülök, hogy működik! :) (át is írom a cikkben, hogy ne legyen kavarodás!)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8) i.s válasza Frozzy (#7) üzenetére


i.s
tag

Szia, észrevettem még egy dolgot, ami lehet hogy csak nálam jelentkezett, vagy az is előfordulhat, hogy én vagyok túlzottan láma a MIUI ezen típusához.
Nem látja a PC a telefont se az asd kártyát. Beállítottam az usb hibakeresés, valamint a tárhelynél az sd kártya kapcsolódást, ennek ellenére se kommunikál a pc és a telefon.
S.I

(#9) Frozzy válasza i.s (#8) üzenetére


Frozzy
őstag

szerintem ez egyedi hiba lesz. mivel nekem minden működik.. semmit sem állítottam ezen ügyben és még is jó :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10) i.s válasza Frozzy (#9) üzenetére


i.s
tag

Fura jelenség,de jelen van. Megpróbáltam újra telepíteni mindent a nulláról,de a hiba megmaradt. A GB 2.3.4,valamint az ICS 4.0.4 alatt ugyanakkor minden hibátlanul működik,ezért gondoltam arra,hogy valamit én állítok be rosszul. Viszont nem találtam más beállítási lehetőséget,csak amit írtam is. (fejlesztői beállitásoknál az usb hibakeresés,illetve a kapcsolódási beállitásoknál az usb tárhely felcsatolása opciót.) Így nem működik és ez a bosszúságon túl, jelentősen rontja a használhatóságát is.
Még töröm a fejem,de ha nem oldódik meg,megy vissza a GB.
S.I

[ Szerkesztve ]

(#11) Frozzy válasza i.s (#10) üzenetére


Frozzy
őstag

usb hibakeresés nekem alapból be van kapcsolva mindig. mást sosem állítok de mindig működik..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#12) i.s válasza Frozzy (#11) üzenetére


i.s
tag

Eddig tartott a MIUI próba ideje. Nagyon kedvelem,de néhány számomra fontos -megszokott - progi sem iműködik, pl. launcher pro,smooth calendar etc.. és akkor a memória kártya felismerésének hiányát már nem is sorolom. Lehet,hogy egyedi esetröl van szó ést udom,hogy az ICS alapból nem támogat néhány a GB-n futó programot,ezzel együtt átmenetileg visszatérek a jól működő GB-re. I.S

[ Szerkesztve ]

(#13) SAS107


SAS107
csendes tag

Sziasztok.
Nagyon király ez az új rom, szép remek sok hasznos funkció van benne ami a gyáriban nincs.
Egyetlen egy gondom van csak vele, és ahogy a külföldi forumokon olvasgattam másoknál is előfordul.
Az a gondom hogy ha usb-n csatlakoztatom a pc-vel akkor mindig csak média eszközként ismeri fel nem pedig külső adathordozóként.
Tehát ezt az usb mass storage funkciót sehogy sem tudom előcsalogatni.
A tárhely beállításoknál ha beállítom hogy csatlakoztatásnál mindig csatlakoztassa az sd kártyát akkor sem történik semmi, ha azt állítom be hogy minden csatlakozásnál kérdezzen rá akkor sem jön elő semmi kérdés.
És úgy vettem észre hogy az usb-röl való töltés is elég lassú, már vagy 2 órája rajta van a gépemen és eddig azt hiszem 4%-ot töltött fel.
Nálatok nem jelentkezik ez a probléma?
Egyébként nagyon jó a rom, szép és gyors, szeretném megtartani csak ez az egy zavaró dolog ne lenne.

Előre is köszi a segítséget.

(#14) i.s válasza SAS107 (#13) üzenetére


i.s
tag

Szia, úgy látom Te is ugyanazon problémába ütköztél, mint én. Nekem nem sikerült megoldást találnom, ezért én visszatértem a jó öreg GB-re. (legalábbis addig, mig nem találok megoldást a felfedezett hibára)
Üdv: S.I

(#15) i.s válasza SAS107 (#13) üzenetére


i.s
tag

s

[ Szerkesztve ]

(#16) sanko1


sanko1
csendes tag

Minden tiszteletem !!!
:R Ezt is nagyon köszönjük! :R

(#17) Frozzy válasza sanko1 (#16) üzenetére


Frozzy
őstag

Nagyon Szivesen! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#18) sanko1


sanko1
csendes tag

Ja és ha megunnánk... Hogy rakjuk vissza a 4.0.4 es cuccunkat? Ha csináltunk mentést a 4.0.4 ről akkor vissza tudjuk egyáltalán rakni? SegItségedet előre is megköszönve egy "rajongód"!
:))
ÜDV...

(#19) Frozzy válasza sanko1 (#18) üzenetére


Frozzy
őstag

Flashtoolból mint a rootolásnál simán felflasheled a 4.0.4-et. de a MIUI-t lehetetlen megunni!!! :D :R :C

de egy CWM backup után elvileg papíron restoreolni lehet. így nem tűnik el semmi a 4.0.4 stock romból :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#20) sanko1 válasza Frozzy (#19) üzenetére


sanko1
csendes tag

:C :C :C
Engem a CWM módszer érdekel mert mire összerakom a rendszert "alapról" az fél nap...
Persze a mentés megvan! De nem merem... :W Valakinek gyakorlati tapasztalat?
De NAGYON KÖSZI !!!!
:C :C :C

(#21) Frozzy válasza sanko1 (#20) üzenetére


Frozzy
őstag

nekem van. :D eddig ment a backup restore mindig :D próbáld ki :D 1x meg kell tapasztalnod neked is.. nem mindig más f4szával kell verni a csalánt :C :R

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#22) pappzol


pappzol
újonc

Sziasztok.
NEO V-re nem létezik ilyen?

(#23) sanko1 válasza pappzol (#22) üzenetére


sanko1
csendes tag

Mit keresel itt?
Sicc innen.....
Ja, nem tudjuk mi csak ARCoskodunk !!!!

ui:
Biztos van csak rossz helyen keresed..... :Y

(#24) Frozzy válasza pappzol (#22) üzenetére


Frozzy
őstag

Szia!

Neo V-re legjobb tudomásom szerint sehogyan sincs MIUI :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25) sanko1 válasza Frozzy (#24) üzenetére


sanko1
csendes tag

Na ugye MEGMONDTAM!!! Add el (NEO), vegyél ARC-ot oszt gyere vissza.... :DD

(#26) csabi10


csabi10
senior tag

Hali! Én feltettem ezt a romot de sajnos nm jött be mert a superuseres alkalmazásoknak nem adott jogot hiába állítottam a biztonsági részen bármit, ill. nem akart telepíteni csak a saját fájlkezelőjével. ES file managert használtam volna dee annak sem adott su jogot.

(#27) Frozzy válasza csabi10 (#26) üzenetére


Frozzy
őstag

Szia!

a 2.6.22-es rendszerben valami baja van a Biztonsági alkalmazásnak ami a rendszergazdai jogokért felel. be kell kapcsolni a rendszergazdai hozzáféréseket semmi féle superuser nem kell a rendszernek. és miután futtattunk egy programot aminek kellene SU akkor azt bezárjuk elmegyünk szépen a biztonsághoz és ott szépen engedélyezzük az elérést és Voálá máris működik

a telepítés saját fájlkezelővel meg miért nem jó ?:D sok file managert próbáltam már de egyik sem volt olyan jó mint a miuiban lévő alap file kezelő.. tehát inkább maradj annál :D

ezek után ha mindent jól csinálsz akkor tökéletesen lehet használni a rendszert! :D tudom mert kb 4hete használom és SEMMI baja sincs! azon kívül, hogy a biztonsággal és a SU-val kicsit játszadozni kell.. de a stabilitás gyorsaság témázhatóság meg minden egybevéve megéri ezt a "kis" fáradozást..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#28) csabi10 válasza Frozzy (#27) üzenetére


csabi10
senior tag

Szia! Ma jöttem haza, kipróbálom újra mert nagyon tetszik.

(#29) Frozzy válasza csabi10 (#28) üzenetére


Frozzy
őstag

Szia!

rendben van, megéri vele szarakodni mert ennél talán a CM rendszerek a jobbak.. de nagyon talán. nekem jobban bejön a kis MIUI :D

Egyébként Augusztustól már valószínűleg lesznek frissítések meg éri kivárni :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30) csabi10 válasza Frozzy (#29) üzenetére


csabi10
senior tag

Annyit nem bírok várni :D majd frissítem. Mindjárt teszem is fel.

[ Szerkesztve ]

(#31) csabi10


csabi10
senior tag

Amúgy CM van rá, ha igen melyik, és hogyan kell rá fel kényszeríteni?

(#32) Frozzy válasza csabi10 (#31) üzenetére


Frozzy
őstag

csak nyitott Bootloaderrel lehet telepíteni CM-et is :D és egyébként hivatalos oldalról letölthető az arc-os verzió elvileg az felrakható csak fel kell húzni a procit 1,4-re mert alapból 1ghz-n megy "csak" :D :K

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#33) csabi10


csabi10
senior tag

Még egy kérdés recovery-be hogyan tudok belépni? Egy backup jó lenne ha beállítottam mindent.

(#34) Frozzy válasza csabi10 (#33) üzenetére


Frozzy
őstag

miután telepítetted a mostmár x-parts nevű programmal a recoveryt kiválasztod, hogy reboot recovery vagy kikapcsolod a telefont és bekapcsolás közbe nyomogatod pl a home gombot mihint bekapcsoltad.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#35) csabi10 válasza Frozzy (#34) üzenetére


csabi10
senior tag

Köszönöm, eddig minden frankó. Ha lesz még kérdés akkor jövök.

(#36) Frozzy válasza csabi10 (#35) üzenetére


Frozzy
őstag

csak nyugodtan :) :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#37) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!Na úgy nézz ki hogy leírtak alapján sikerül feltennem a Miui rom-ot,nagyon szép kezelhető,gyors,mindenkinek ajánlom,aki kicsit bátrabb,nem olyan bonyolult.És ezuton köszönném meg a fejlesztő csapatnak,és neked külön frozzyZTE,

Üdv Indian74 :)))

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#38) csabi10


csabi10
senior tag

Helló!
Mikorra várható új verzió?
Valami jó témája van valakinek?

(#39) Frozzy válasza csabi10 (#38) üzenetére


Frozzy
őstag

Szia!

én most még nyaralok. :D 10.-e körül haza érek és ha minden jól megy lekezdjük a frissítéseket. ha nem akkor egyáltalán nem lesznek MIUI-HU-s frissítések. de akkor majd a miuiandroid.com-os verziót próbálom majd megcsinálni :D :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#40) csabi10 válasza Frozzy (#39) üzenetére


csabi10
senior tag

A miuiandroid.com tud magyarul? Telepíteni recoveriből kell ugye? Ha rá teszem a mostanira akkor működik, vagy teljesen újra kell húzni?

(#41) Frozzy válasza csabi10 (#40) üzenetére


Frozzy
őstag

miuiandroid alapból nem tud magyarúl.. csak ha multilanguage verziót raksz fel. ja és miuiandroidhoz nyitott bootloader kell mert különben egy script asserts-et fog kapni és nem teszi fel a romot.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#42) eddynyul válasza Frozzy (#41) üzenetére


eddynyul
csendes tag

a sony feliratnál hiába nyomok bármit, ugyanúgy betölt az alap rendszer...

(#43) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Miuira nem lehet CWM-et telepíteni? :F nekem valamiért nem akarja fel tenni, pedig annyi cwm-es cuccot fel akarok tenni,de akkor marad a root explorer :O

(#44) Frozzy


Frozzy
őstag

Csináld ezzel a programmal. ugyan is az x-parts 7-es verziója nem képes semmilyen cwm-et telepíteni :S

Auto CWM Installer LINK!

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45) HELLAFLUSH válasza Frozzy (#44) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

köszönöm ezzel már működik :R :C amúgy érezhetően gyorsabb a miui mint a 4.0.4 ICS :Y játékoknál legalábbis ezt tapasztaltam és az apex launcher is gyorsabb :DD úgy hogy várom a frissítést :C

ebben miért nincs olyan program mint az sgs-es miuiba ahol lehet állítani az értesítősáv betű színeit és az idő elhelyezkedését? :F

(#46) Frozzy válasza HELLAFLUSH (#45) üzenetére


Frozzy
őstag

mert az nem miui feature hanem külső emberek rakták bele. illetve lehet az GB-s miui ha sgs-ről van szó :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#47) HELLAFLUSH válasza Frozzy (#46) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

szerintem az lesz az :DDD azt ebbe nem lehet bele tenni? :F

(#48) Frozzy válasza HELLAFLUSH (#47) üzenetére


Frozzy
őstag

nem tudom ilyen témában enyire nem vagyok okos. mint mindent gondolom ezt is meg lehetne oldani :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#49) eddynyul válasza Frozzy (#48) üzenetére


eddynyul
csendes tag

Sikerült felrakni, gyorsan működik, néha-néha, ha többet netezek és utána visszalépek főképernyőre, akkor lassabb, de egyébként gyorsan működik.
Egy dolgot vettem észre, miszerint a játékok lassabban töltődnek be (Slice Ice, Tower Defense), ami kicsit idegesítő jelenség. Ha erre van releváns megoldás, hálás lennék.

(#50) Samus


Samus
addikt

Pár kérdésem lenne a ROM funkcióival kapcsolatban. Valahol azt olvastam, hogy a MIUI CyanogenMod alapú. Ez mennyire igaz? Igazság szerint az érdekelne, hogy az említett ROM kernele a gyári SE ICS eredeti kernele, vagy módosított? Overclock gyárilag van benne, illetve többféle skálázási mód (SmartassV2, InteractiveX, stb). Valamint van benne olyan opció, hogy hívás létrejöttekor rezzen, illetve ha vége, akkor is? Ez CM sajátosság.

A másik kérdés a memóriával kapcsolatos. Ugye az Arc S "csak" 512 megát kapott, és ahogy hallottam az ICS szereti a memóriát. Ha sok folyamat fut egyszerre (widget, egyedi launcher, Widgetlocker zárképernyő, böngésző és még pár külsős alkalmazás) érezhető-e, hogy bizonyos programokat a rendszer bezár? Igaz, hogy 256MB-s telefonom van, lassú procival, elég idegesítő, mikor lezár a telefon, feloldom, és a böngésző újraindul, elvesztve mindent...vagy nem jön fel a virtuális billentyűzet, mert nincs memória...Tehát mennyire kezeli jól a rendszer a memóriát?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#51) HELLAFLUSH válasza Samus (#50) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nálam arc s-en ha bezárok mindent a feladatkezelőben , úgy használ kb400 Mb-ot..

egyébként gyári kernelell is megy, és a procit is lehet állítani de gyári kernellel nincs OC!

(#52) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali!

Tegnap vettem egy független telot (gsm takács-os 4.0.4)), szeretném felrakni a cwm-ot? Csak indítsam el aauti osntaller v5. apk-t?
:R

(#53) bigdady


bigdady
nagyúr

ja meg előtte root kéne mi?

(#54) Frozzy válasza bigdady (#53) üzenetére


Frozzy
őstag

igen rootolni kell :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#55) Samus


Samus
addikt

Esetleg valaki az #50es hozzászólásra kicsit bővebben? Főként a rezzenés érdekelne hívás, amikor a hívott fél felveszi, illetve a hívásnak vége.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

Aki kedveli a MIUI rendszert vagy esetleg szeretné kipróbálni most itt a lehetőség!

Sikerült megoldanom Zárt bootloaderre! így minden héten hétvége körül fog érkezni frissítés a miuihoz.

Van egy saját oldalam ahol elérhetőek lesznek a rendszerek egy gyors regisztrálás után.

Honlap: MIUI-DROID

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#57) SAS107


SAS107
csendes tag

Akinek nem menne az sd kártya usb-n külső meghajtóként való felismerése, illetve hívás felvételekor nem hallatszik a másik fél hangja csak a sajátja akkor az azért van mert a telefon bootloadere zárva van.
Ez általában szolgáltató függő telefonokra jellemző és kinyitni csak akkor lehet ha függetlenítitek a telefont.
Csak gondoltam megosztom mert én is jártam hasonló cipőben és napokat szenvedtem mire erre rájöttem. De most függetlenítettem a telefont, kinyitottam a bootloadert és minden úgy megy ahogy annak lennie kell.
Üdv!

(#58) petya1495


petya1495
tag

Üdv.!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha zárt a telóm bootloadere(és T-moile függő), akkor elvileg az "előző" 4.0.4. rootolás leírással nem tudom rootolni, de ha ez zárt boodloaderrel működik és az az első lépés, hogy rootoljam(amihez nyitott bootloader kell), akkor hogyan kéne csinálni? :D

(#59) csola01


csola01
újonc

Üdv mindenkinek most vettem Arc s telefont és fel szeretném rakni a Miuit csak nem tudom leszedni a programot valaki átküldené nekem???Ez kellene - MIUI.hu_LT18i_2.6.15_signed.zip és erre az eamilcimre-csola01@gmail.com
Előre is köszi...

(#60) moloch71


moloch71
csendes tag

Sziasztok

miért nem lehet letölteni a linkről???

honnan lehet leszedni???

(#61) afi0903


afi0903
aktív tag

Valaki akinek megvan töltse fel.

(#62) George7823


George7823
csendes tag

Ha valakinek kell még MIUI Arc S re vagy sima ARC ra akkor ezt tudom bátran ajánlani, kipróbáltam teszteltem működik ARC s en biztosan. A telepitő megkérdezi milyen a telefonod nyitott vagy zárt szóval lehet használni zártra és nyitott bootloaderre. és a link: LINK[link]

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#63) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

sziasztok! valaki el tudná nekem mondani hogyan kell Arc S-re régebbi android rendszert vissza tenni, mert a régivel jobban megvoltam elégedve, és problémáim vannak az újjal.miota frissitettem Sony pc companiom-mal azota nem látja a telot semmijen progi.
a teló: Arc S LT18

[ Szerkesztve ]

(#64) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

senki semmi?

(#65) vargos válasza halhatatlan (#63) üzenetére


vargos
csendes tag

Hali! Nekem meghalt teló hiába raktam fel csak újraindult flashtoolal leheltem bele életet újból de MIUI nem indult el. Te hogy csináltad lépésről lépésre?

(#66) halhatatlan válasza vargos (#65) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

én nem a miui-t frissitettem rajta hanem rendes android-ot! a miui-t az valami más,csak akartam olyanra de,le tettem róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.