Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Ha valaki kíváncsi:

Realtek RTD1195: 2x Cortex A7 CPU, Mali-400M2 GPU
Realtek RTD1295: 4x Cortex A53 CPU, Mali-820MP3 GPU

Elsőre nem tűnik rossznak...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Hg3X


Hg3X
tag

Nekem így elsőre tetszik, és annak külön örülök, hogy van egyfajta design is, ami szerintem marha jó lett, annak ellenére, hogy egyszerű.

Jeff who??

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Oké hogy 4 mag, de mire kellett? Ez már lejátsza a 4K-t, az előző meg nem, vagy mi?

(#4) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Egyszer sem hangzik el, hogy mi is ez. (Ok ismerem a márkát, de vicces, hogy sehol sem szerepel a cikkben, hogy mi ez)

(#5) EyEsOnU válasza gekkoXT (#4) üzenetére


EyEsOnU
tag

Adattároló rovat / Hálózat rovat
Szerintem monitor lesz :DDD

(#6) bteebi válasza EyEsOnU (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Szerintem meg vezeték nélküli pen drive :U. Tényleg oda lehetett volna írni, hogy NAS.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) gekkoXT válasza EyEsOnU (#5) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Nyilván vágom, hogy NAS, de vicces, hogy profin ki van kerülve, hogy egyszer is le legyen írva, hogy miről szól a cikk.

(#8) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Néztem az oldalát, de a max. hdd méretet (tb) nem találtam...

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#9) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Szimpatikusak, az áruk is :)

(#10) Chris Kiki válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezen, ha már kettőnél több szolgáltatást futtatsz sem rohad le a rendszer.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#11) .OM.


.OM.
aktív tag

Csak nekem hiányzik az a cikkből, hogy mi is ez a szerkezet? (tudom mi, csak jó lenne látni)

ex .Oldman.

(#12) Zsmester89 válasza .OM. (#11) üzenetére


Zsmester89
őstag

:) Azért azt a kevesebb mint 10 hsz.-t illett volna elolvasni...s már választ is kaptál volna a kérdésedre.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#13) .OM. válasza Zsmester89 (#12) üzenetére


.OM.
aktív tag

Csak az én hozzászólásomat kellett volna elolvasnod, és már látnád is, hogy én tudom miről van szó.. :R

ex .Oldman.

(#14) DoItYourself válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ez már médialejátszó is egyben? Ja, nem, az a 251-es széria.

Szerk: 4 x 4 cm cooling blower for system. Köszönöm szépen, nem kérem. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#15) Laci.M válasza DoItYourself (#14) üzenetére


Laci.M
senior tag

Beépített torrentkliens ezeken jól működik? Olvastam, hogy már az elődben is volt.Gondolom oda jól jön a plusz proci erő.

Aláírás

(#16) Dester31 válasza Laci.M (#15) üzenetére


Dester31
tag

Jól. TS-228-am van. Hibátlanul megy, több tucat torrentet is gond nélkül kezel, miközben Plex szerverként tolja a filmet a tévére. Nyugodt szívvel ajánlom a típust (gondolom az új is jó). Folyamatosan jönnek a firmware frissítések, és a hibajelentésekre is gyorsan reagálnak. (Nyitottam én is egyszer egy bugreportot.)
Nagyon korrekt a felület is, könnyen kezelhető, megváltás volt az olcsó DLink után. Tuti vétel.

Engem inkább az zavar, hogy az USB3 port még mindig elöl van rajtuk. (A TS-228-on egy USB2 van hátul és egy USB3 elöl.) Mivel egy USB3-as 3TB-os vinyó a "kiegészítő háttértáram" a két WD Red mellett, kicsit hülyén néz ki, hogy az elejéből jön ki a kábel.

[ Szerkesztve ]

Des

(#17) Skynet258


Skynet258
veterán

Pár hete vettem egy TS-228-at ami egy Zyxel NSA 325 v2-t váltott. Hát a felület megváltás, dizájnos és minden lényeges dolog beállítható, a sebessége is jobb, szóval elégedett vagyok a váltással. Az új verzióban biztos jobb az erősebb proci, de úgysem használnám ki, így nem váltok egy ideig...

https://geekpulse.hu

(#18) Zsmester89 válasza .OM. (#13) üzenetére


Zsmester89
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem tudod, hogy miről van szó, csak hogy ugyan azt az idióta ironikus kérdést teszed fel feleslegesen, amit előtted már valaki feltett :) (nem 2 oldal hsz. ezelőtt...mivel összesen volt kb. 10, de azt nem olvastad el ezek szerint)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#19) Aprósólyom válasza .OM. (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ebben az országban kevés helye van az igényes embereknek. Találd meg. Látod a hsz.eket, hogy nincsen rád szükség. ;]
De hogy tudd vannak, akik átérzik helyzeted, én részvétellel vagyok feléd. :B

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.