Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adamis


Adamis
őstag

Végre! :C

(#2) szezso15


szezso15
addikt

Szuper, ezt már nagyon vártuk mind! :R

Szüttyög is lefele...;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#3) ducsidu


ducsidu
senior tag

2 perc és töltöm! :R :R

Upd:Az előre-vissza gombok,és a zoomoló gombok is jól néznek ki,jó hogy rezeghet ha frissül...egy szóval király :D szerintem így már tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#4) ArchElf


ArchElf
addikt

Mobill app és semmi QR kód?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez így már jobb. :K

Természetesen lenne még min csiszolni, hiszen akár widget is készülhetne a szoftverhez, de ezt majd a következő frissítés alkalmával tesszük bele a rendszerbe, most inkább a többi platformra fókuszálunk (WP7 és iOS), hogy az okostelefon-felhasználók döntő része elérhesse a Mobilarena alkalmazását. A fórum nyitva áll, várjuk az építő jellegű észrevételeket.

Helyes! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) Namelesske


Namelesske
addikt

Köszi Kind!

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7) Lenry válasza ArchElf (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ott a Market link, kopp oda, kék install gomb és már töltődik le a telefonodra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) fffeco


fffeco
tag

jöhet wöpöre :D

(#9) kenny123


kenny123
addikt

Gratula hozzá. :R

iOS-ra mikor kapjuk meg? :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#10) adrianv


adrianv
tag

Honeybombra elérhető lesz? Mert azért 10.1 inch sem ideális a rendes oldal olvasgatásához...

Sorry for party rocking!!!

(#11) re_mod


re_mod
tag

Az a baj hogy kis felbontásnál baromi aprók a betűk és nagyításkor nem tördeli újra a szöveget és nagyon kényelmetlen így le-fel jobbra-balra szüttyögni.

Böngészőben nagyításkor betördeli rendesen, nem tudom de ez majdcsak olyan mintha egy másik böngésző lenne ténylegesen plusz hogy tud értesíteni frissítéskor.

Ez most szerintem olyan fából vaskarika még így....

:P

(#12) dr. Kind válasza re_mod (#11) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Hamarosan itt a mobil site, és minden ilyen jellegű probléma megoldódik;)

Szerk: több telefonon is kipróbáltuk, nálunk tördeli a bekezdéseket.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dyno


Dyno
veterán

Bada nem fog belekerülni? :(

(#14) sanyiii84


sanyiii84
csendes tag

Ez viszont azzal jár, hogy a multitouch vezérlés nem érhető el

Pedig nem kéne :)
WebView#getSettings().setBuiltinZoomControls(true);
[link]

(#15) dr. Kind válasza sanyiii84 (#14) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Igen, de saját zoom controlokat raktunk a felső sorba. És ha beállítjuk az általad említett opciót, működik a multitouch zoom, de két apró +/- gomb is a képernyő aljára kerül, így pedig egy kicsit túl sok zoom gomb kerül a kijelzőre :) Mi inkább a saját gombokat választottuk, főleg, hogy pár hét múlva a mobil verziót nyitja majd meg az app, így ez a két gomb is fölösleges lesz.

(#16) gabor85


gabor85
őstag

WP7-re várhatóan mikor? Előbb mint a mangó? ;]

(#17) zozo2001hu


zozo2001hu
tag

Mikor lesz magának a weboldalnak mobilbarát verziója?

(#18) Chosen


Chosen
addikt

"most inkább a többi platformra fókuszálunk (WP7 és iOS)"

Így is kell, ne felejtsetek el tabletre is optimalizálni. ;)

(#19) sanyiii84 válasza dr. Kind (#15) üzenetére


sanyiii84
csendes tag

Monnyuk erre is van megoldás :), de: Since: API Level 11
Nem kötekedés ám. :)

(#20) dr. Kind válasza sanyiii84 (#19) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Tudom :) De az API level 7-10-re van állítva, a honeycomb ebből a körből kimarad.

(#21) Tonchi


Tonchi
aktív tag

Nagyon jó lett, kettő amikbe belekötnék:
-Az alkalmazás ikon átlátszó és csak a ma logó látszik. Kéne mögé passzintani valami hátteret (lekerekített vagy sarkos négyzet, vagy bármi), ugyanis a fekete hátterű appdrawerekben szinte alig látható az ikon.

-esetleg egy fullscreen opció (statusbar hide) elférne benne :)

[ Szerkesztve ]

(#22) CarKiller47


CarKiller47
tag

Badára lehetetlen lenne megcsinálni? :F Vagy nagyon nehéz? :(

(#23) Bog válasza CarKiller47 (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Esetleg 2.0 alá, ha azt látjuk, hogy van létjogosultsága. De tény, hogy még a Symbian is előbb van, nem is beszélve az iOS-WP7 duóról.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) CarKiller47 válasza Bog (#23) üzenetére


CarKiller47
tag

Köszi!

Szerintem karácsonyra megválok az eddigi két telefontól és valami jobb droidba fektetek. (Bár telefonba fektetni nem jó ötlet :DDD )
Eléggé le se tojják sehol a badát.

(#25) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nagyon jó. Viszont a képernyő elforgatás csak nálam nem műkszik, vagy nincs is támogatva?

(#26) DemonDani


DemonDani
addikt

nah így már frankó, az eddigi megoldásnak, hogy a böngésző kellett, annyira nem volt létjogosultsága, most már bigup!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#27) dz1989


dz1989
senior tag

Én reménykedek, talán Symbianra is lessz.

Amúgy melyik oprendszere könnyü és melyikr enehéz programot írni(a javat is beleértve, nehéségi skálára gondolok úgy kb.)?

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#28) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Köszönjük :R

(#29) rep3at


rep3at
őstag

iOS. Várom..

Forward thinking. كرر

(#30) zsirfecske válasza Tonchi (#21) üzenetére


zsirfecske
addikt

télleg nem százas így az ikon, ha esetleg érdekli a fejlesztőket, csináltam 4 ikont a defy fórumban a lapcsaládhoz. ötletnek, vagy felhasználni, amit akartok.

szerk: nálam 854x480-on tetszőleges háttérrel is szép.

[ Szerkesztve ]

(#31) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Maemo-MeeGo-ra rá se kérdezek :DDD
Csak fel kell majd raknom azt a fránya Androidot.

(#32) Alwares


Alwares
aktív tag

Az oldal eddigi forrását nézve ebből se lesz annyira nehéz megcsinálni a Wp7-es verziót (főleg ilyesmi progikon dolgoztam mostanában), ha lesz mobilos oldal akkor meg pikk-pakk be lehet parsingolni a tartalmat.
Hajrá, várjuk! Már ez is nagyon szép lett! És nem feledni, legyen sima működésű!

(#33) hito


hito
nagyúr

Köszönjük! Alapapp, csakúgy mint a Launcher pro :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34) mkRoland


mkRoland
senior tag

Ideos S7 Slimen működik az appal a pinch-to-zoom funkció. Egy elforgatás funkciót még bele lehetne rakni, nagyon idétlen és kényelmetlen egy 7"-os tabletet így tartani (ne adj' Isten még szöveget is bevinni; nem is gondolok a 10"-es méretűekre). Tudom, hogy ezt nem tabletre hoztátok létre, de kapnátok egy 5. STAR-t a Marketen, ha gondolnátok a nagyképűekre is! És ami főleg hiányzik nekem: egy androidos hozzászólás-szerkesztő a fórumhoz, hogy könnyebb legyen linkeket beszúrni, képeket feltölteni, formázni a szöveget stb. (Nem tudom a kijelölt szöveget pl.: félkövérré vagy OFF-ba vagy link nevének beállítani.)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#35) szezso15 válasza mkRoland (#34) üzenetére


szezso15
addikt

+rengeteg!

Egy fórumapp óriási dobás lenne, ahol minden funkció elérhetö lenne! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#36) Integra


Integra
titán

kis lépés, de jó lépés, csak így tovább Herr Kind :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37) madarasz92 válasza rep3at (#29) üzenetére


madarasz92
őstag

Én is iOS-re várom . ;)

(#38) Pete55555 válasza madarasz92 (#37) üzenetére


Pete55555
addikt

Kicsit lassan töltődnek az oldalak, nemtudom, hogy csak nálam van-e így (böngetőben megy midnen gyorsan), úgyhogy a sebességen van még mit javítani/illetve a mobilos oldallal lehet ez is meg fog oldódni, szóval :R :C Csak így tovább :DD

Amúgy, tényleg ügyesen megoldottátok, hogy appon belül is olvasni lehessen a cikket, ugyanakkor megjelenjen a böngészős oldal minden része (aka. reklámok), így, hogy egy kis beépített böngészőt tettetek az app-ba. dr.Kind-al nem jártatok rosszul :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) porse


porse
senior tag

Hát ez.. :U várjuk a mobilra szabott oldalt.

... szerintem.

(#40) brarid


brarid
csendes tag

Nekem is működik a multitouch Samsung Galaxy Ace -en

Nokia 6021-Sony Ericcson W300-Nokia 3110 C-T-mobile MDA Vario II-Samsung Galaxy Ace S5830-Apple Ipod 4 32GB&Samsung Galaxy S-Samsung Galaxy S III

(#41) NetRally


NetRally
csendes tag

Érdekelne, mivel fejlesztitek a programot?

www.netrally.hu

(#42) Karma válasza FoxiestFox (#31) üzenetére


Karma
félisten

Minek, ha egyszer lehet generálni is? ;]

(Aki nem látott még ilyet: ez egy Ovi App Wizarddal generált RSS olvasó hulladék)

“All nothings are not equal.”

(#43) Ombi5 válasza rep3at (#29) üzenetére


Ombi5
őstag

En is. ;)

(#44) Karma válasza Karma (#42) üzenetére


Karma
félisten

Még két kép, hogy teljes legyen a borzongás:

Szerintem egyébként az App Wizard a Nokia elmúlt éveinek legelfuseráltabb, görcsös próbálkozása a figyelemfelkeltésre/appduzzasztásra még Symbianra is.

“All nothings are not equal.”

(#45) BloodRay


BloodRay
veterán

Végre tényleg jó lett az app így frissítve(nem csak szép :) )! :R
Működik nálam is a multitouch(csak ilyenkor nem tördel újra).
Már csak a mobil verzót várom és tökéletes lesz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#46) balco


balco
aktív tag

Jól értem, hogy a prohardver és az it.cafe is kap mobil oldalt?
Az jó lenne! Mikor?

(#47) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

így már jó kis progi :) mégiscsak megcsináltátok a programon belüli megnyitást:) remélem azért nem származik ebből hátrányotok.

(#48) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Köszönöm a fáradozást és munkát, amit eme app létrehozásába fektettetek! Sajnos ez is csak 2 percig volt fenn, úgy tűnik nekem a végleges megoldás a mobil oldal lesz.
Észrevételek:
gyors, tördel és szépen olvasható, bár ekkora felbontással ami nekem vagyon, ez nem lehet gond ;)

Meizu M9

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#49) mrlujoak válasza re_mod (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

Teljesen jól tördel alapesetben és nagyításkor is. X10 mini-n is... (pedig az "csak" QVGA)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#50) BatchMan válasza dr. Kind (#12) üzenetére


BatchMan
senior tag

Rettegek az m.<site>.hu oldalaktól:
1. nem látom az eredeti tartalmat, mindig átirányít a mobil oldalra
2. nem zoomolható => tableten egy sor 1280x8 pixel :(

Nekem semmi bajom jelenleg a mobilon való olvashatósággal, és eddig egyetlen site mobil oldala nem lett használhatóbb az eredetinél. Sőt.

Nem vagyok a mobil oldal ellen, de nem szeretném elveszteni amiatt a meglévő lehetőségeimet a reménybeli előnyök okán (kisebb adatforgalom, kezelhetőség)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.