Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tetszik meg minden, de nem üres ez így egy kicsit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

dupla lett, törlést kérek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Adam_Shepard válasza .LnB (#1) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, ha tetszettél már MGS Risinggal játszani vagy Bayonettával, akkor kb. megvan, hogy mire lehet számítani Plecsinöm géjmsz játékok kapcsán.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4) ldave válasza .LnB (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ha ez neked sivár, akkor nem láttad az első részt :)

A Slime draws near! Command?

(#5) NandorHUN válasza Adam_Shepard (#3) üzenetére


NandorHUN
addikt

így van, platinum games kategóriában az egyik legjobb, szerintem nem lesz nagy csalódás.
Talán első drakengard játék ami egy rendes gameplay rendszert kap.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) Adam_Shepard válasza NandorHUN (#5) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De most jön majd Dec. 22-én a demo (PS4-re tuti, PCre nemtudom).

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7) Adam_Shepard válasza .LnB (#2) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Itt egy gameplay. Nekem felnyomta a vérnyomásomat :D

[link]

Simán day 1 :R

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8) .LnB válasza Adam_Shepard (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bejön meg minden. Csak a sztorit se vágom. Miért van bekötve a fejük? Mik voltak az előzmények? Egyébként a Rising-et végigtoltam, a Bayonettával is játszottam, de azzal nem végig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Adam_Shepard válasza .LnB (#8) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez az original Nier világban játszódik csak jóval később (a robotok átvették a föld felett a hatalmat bla, bla, bla). Magának az első Niernek meg volt vagy 8 befejezése. * újra be kell szerezni :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10) .LnB válasza Adam_Shepard (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose volt PS-em, így érted? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) ldave válasza .LnB (#10) üzenetére


ldave
félisten

Volt X360-ra is ;)

A Slime draws near! Command?

(#12) NandorHUN válasza Adam_Shepard (#9) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nagyon nem kell rámenni az előzményekre, főleg mert elég bonyolult, ha belevesszük a Drakengardot is, ezek anélkül is lehet játszani.
De ha valaki mégis kíváncsi rá, akkor itt egy kis segítség timelinehoz:

[link]

Emberiség pedig már az első Nier játékban is ki volt nyírva teljesen. Bár ahogy néztem a trailereket több Nier karakter is fel fog tűnni a játékban.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13) .LnB válasza NandorHUN (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy rövidke összefoglalót szívesen olvasnék (tőled :U, ha már ennyire vágod). Mert nekem teljesen kimaradt ez az egész.
Kihalt az emberiség. A két főhős az nem ember a játékban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) NandorHUN válasza .LnB (#13) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az "eredeti" emberiség már a Nier előtt kihalt hagyományos értelemben (abban a játékban derült ki), a főszereplők nem emberek, de olyanok mintha azok lennének. Az eredeti Nierben is a főszereplők "Replicantok", akiket az emberek hoztak létre gyorsan mielőtt teljesen kihaltak volna.

Nem játszottam minddel csak Drakengard 3mal és Nierrel, noveleket pedig szintén nem olvastam így érdemben nem tudnék összefoglalást írni az egészről - és röviden szerintem nem is nagyon lehet. De wikian fent van minden, vagy youtube-on tuti lesznek majd játék megjelenése előtt vagy környékén is gyorstalpalók.

Ennek ellenére magát a történetet tökéletesen lehet abszolválni bármiféle előzetes ismeret nélkül is (trailer alapján talán 2 visszatérő karakter lesz Nierből vagy Dr. ból), első Nier is tökéletesen megállta a helyét bármiféle utánaolvasás nélkül.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.