Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Igazán minőségi és hiánypótló alkotásnak ígérkezik az előzetes trailer alapján is! :K

Paranormal Cocktivity

(#2) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Egyre jobbak ezek a mobilos játékok! Ez még talán az Asphalt 8-nál is szebb.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Mindig elszégyellem magam mikor tudatlan vagyok. Eskü nem tudtam hogy 2020-ban még fejlesztenek ps3-ra is :C

Next PC Upgrade: 2022

(#4) Shepard


Shepard
tag

Titkon mindig reméltem, hogy egyszer valamilyen formában folytatják majd a Crazy Taxit.

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

XD
Erre csak ennyit tudok reagálni.

(#6) Diokhan


Diokhan
addikt

Nekem tetszik, hogy az eredeti szereplők hangjait halljuk a játékban! A játék maga oedig szép és remélem, nem lesz túl drága. Magam is Fasat and Furious rajongó vagyok, ez nagyon várós :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Szerintem simán hozza a filmek színvonalát.

(#8) kwzatz


kwzatz
őstag

Nem minden a grafika, de ez mi? :D Tavaly játszottam a Dirt 3-mal, ami lassan 10 éves lesz, és fényévekkel szebb ennél. És ez a Project Cars fejlesztőjétől? Nem értem.

(#9) SH4D0W2011 válasza kwzatz (#8) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az a baj, hogy én sem... Azt gondolná az ember, hogy a Slightly Mad és a Codemasters kettősétől csak jó jöhet, de ez... :F

(#10) Mizol29 válasza kwzatz (#8) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ugyanez volt a terminátoros játéknál is. Ott is milyen volt a grafika? Aki szereti a halálos iram szériát az biztos megfogja venni a játékot. Nyílván nem egy AAA játék nem is akar az lenni. Ez nagyon dúrván egy réteg játék.

(#11) BabMester


BabMester
senior tag

Régen ilyen játékokat a Nesquikes dobozba adtak ajándékba..

(#12) Mizol29 válasza BabMester (#11) üzenetére


Mizol29
senior tag

És milyen jó is volt.

(#13) cyberkind válasza SH4D0W2011 (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez csak Slightly Mad egyedül, amikor a Codemasters felvásárolta a csapatot, már javában csinálták ezt a trágyát.

Paranormal Cocktivity

(#14) Prof


Prof
addikt

Nagyon megy ez az interaktiv animacios film mufaj a konzolokon, auto aim + kommentar es valami felkapott brand es maris dol a le. :P
Semmi gond nincs a grafikaval, regen a konzolok szabtak meg a jatekok szinvonalat, most mar a mobilok szabjak meg.
Inkabb fejlesztenek 1 milliobol 1 milliard embernek, mint 1millardbol 1 millionak. A PC le van *ejtve mar nagyon regota.

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Ez több mint értékelhetetlen "családi" móka. :D

(#16) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Amit teszteltek a pc guruban egy ilyet attól csak jobb lehet kérdés mennyivel 32%-kot kapott XDXDXDXD

(#17) BiP


BiP
nagyúr

Anno az NFS Underground-ok korában hogyan vártunk egy Fast & Furious témájú hasonló játékot vagy akár csak DLC-t.
Azóta a film is elment más irányba, és ezt a csapatban művelt James Bond paródiát nem tudom hova tenni.
Prof írta jól, ez tényleg ilyen interaktív film, mint egy normál játékban az átvezető :) Sok játéktér nem marad, csak nyomogatni kell a jobbra-balrát, meg a lövést.
A grafika meg mobilhoz képest egész jó :)

[ Szerkesztve ]

(#18) markknight


markknight
veterán

Azt gondolták, hogy ha valaki filmes témában odáig fajul, hogy ilyen filmeket nézzen, akkor valószínűleg játékokban is elég neki ez a minőség. Nyílt fricska a rajongók felé ez a játék, csak érteni kell a poént.

[ Szerkesztve ]

(#19) BiP válasza markknight (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha az Expendables ki tudott jönni 4K-ban, akkor már nem akkora poén a 640x480, Zs kategóriás akciófilm kategória ide vagy oda :)
Végülis mindegy, úgysem az átvezető videó a lényeg, és így is sokat javult. (csak a mi ingerküszöbünk nőtt meg nagyon)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.