Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH-User


PH-User
addikt

17k-ért láttam egy ilyen Brother színes lézernyomtatót a közeli áruházban (PennY), kérdésem, érdemes-e megvenni egy Canon MP250 helyett?

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#2) mephi666 válasza PH-User (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem epson dx7400-am van... pár éve az is ennyibe volt, de mostanában csak porosodik... marhára nem gazdaságos otthonra a tintasugaras... főleg, hogy az epson öntisztító mechanizmusa úgy működik, hogy minden bekapcsolásnál "kiköpködi" a fejben levő festék egy részét, hogy megtisztuljon és szépen nyomtasson... minőséggel nincs is gond, de nagyon pazarló... (mellesleg ha a színesek közül kifogy valamelyik, már feketében sem hajlandó nyomtatni) és a tintasugarasoknál nem is maga a nyomtató a drága (kapsz hozzá mindenféle patront is és), az kijön kb. 10ezerből egy 20ezres készüléknél, hanem utána a fenntartása... nekem a festék darabja 2000-2500körül van... már bánom, hogy olyat vettem otthonra és nem gyűjtöttem valami normálisabb színes lézerre... iszonyat mód viszi a pénzt :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) PH-User válasza mephi666 (#2) üzenetére


PH-User
addikt

Akkor szerintem marad az MP250, az meg van 14K-ból. :K

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#4) Dr. Romano válasza mephi666 (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezekbe a Brother gépekbe az utángyártott patron bolttól függően 500-900 Ft és 13-15 ml van bennük. Egyáltalán nem mondanám gazdaságtalannak, sőt. A HP, Lexmark stb... nyomtatók patronáraihoz képest nevetségesen olcsó fenntartású.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) TomiFiu válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


TomiFiu
tag

Nos én ezt a DCP-195C-t néztem ki magamnak és CISS rendszerrel is fel lehet vértezni könnyen.
Ennek a nyomtatónak milyen elvű a nyomtatása? Hő, piezo?

Mennyire érzékeny a beszáradásra?

(#6) TomiFiu válasza mephi666 (#2) üzenetére


TomiFiu
tag

Nekem is ilyen nyomtatóm van (Epson DX7400) és jó 2 évig porosodott mert nem kaptam hozzá működő utángyártottat olcsón. Így hanyagoltam, aztán vettem kb. 2 hete egy Ezprintes csomag patront 1590-ért és meglepődtem mert 1 tisztítás után tökéletesen működött. Most ezt használom, csak azért szeretnék egy ilyen Borther DCP-195C -t mert ez PC nélkül is megmondja hogy melyik tinta van kifogyóban valamint meg kisebb helyet foglal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.