Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sutty66


Sutty66
tag

Köszönjük a szokásos heti híreket :R
Ez a ház nekem egyáltalán nem jön be, engem valami iparművészeti gagyira emlékeztet. :Y

(#2) Barney™


Barney™
aktív tag

Iszonyatdrága a Lighting MSI 260 :Y Az árából majdnem két sima 260-at lehet venni sli-be vagy oc-s 285-öt:C

(#3) shark300


shark300
tag

Hm, jó az az LC-Power külső ház, bár nem tudom, hogy olyan-e a minősége, mint a tápjainak... :DDD

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#4) JColee


JColee
őstag

az a revoltec táska elég értelmetlen, a monitort nem is lehet hova rakni :N

(#5) Szemjuel


Szemjuel
tag

ezt komolyan el akarja adni az MSI ? :D

(#6) Barney™


Barney™
aktív tag

"garanciaidejét pedig két évről ötre emelték"

Nem három év garos alapból a WD?

(#7) fekeandras válasza Barney™ (#6) üzenetére


fekeandras
őstag

hát eddig én is ebben a hitben éltem...

"Ahogy telítődik a piac, úgy csökkennek az árak is. Most már 28-30 000 forint környékén tartunk, de jó lenne még ezt a trendet folytatni, és tovább csökkenteni legalább 25 000 forintig.(HD4770) És ha még a forint is erősödne egy kicsit... :K

(#8) Barney™


Barney™
aktív tag

Visszatérve a lighting msi-re, nem lenne rosz ötlet ez a panel hozzá, de:

- Ez felárat nem ér ;]

- Jó lenne, ha be lehetne építeni házba 5,25-ös helyre, de ezt nem lehet..

(#9) Jhonny06 válasza Barney™ (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Van itt az aprók között egy ilyen, 85-86k-ért; vicc.. két napja adtam el a BFG GTX260 OC-t 40-ért. Persze azonnal vitték ennyiért, de ha pár ezerrel drágábban adtam volna, már nem lett volna ilyen biztos a helyzet.

(#10) subaruwrc


subaruwrc
félisten

odáig tesztett az MSI gtx-hogy egyedi hűtés, sokfázisú pwm, szilárdelektrolitos kondik, duplázott memória mennyiség, jó helyre rakott mérőpontok.. de az ÁRA :Y nem írtátok el egy olyan 30 rugóval? :B :DDD

(#11) T.Peter


T.Peter
őstag

Az ASUS F8Tr-es linken a specifikációkban megtalálható a HDMI és az E-SATA csatlakozó (a bluetooth-ot pedig opcionálisnak írja). Csak a legdrágább modellben található meg esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#12) DarkByte


DarkByte
addikt

4770 szerintem nagyon jó vétel a 28-30k körüli árával is. Most raktam össze egy gépet vele magamnak E5200 -al és a Team Fortress 2 Full HD -ben megy mint a golyó. :DDD (pedig procit, RAM -ot még nem is húztam meg) Tudom, próbáljam ki Crysis -el és lelohad a mosolyom, de valahogyan az annyira nem is érdekel. StarCraft2 menjen az nekem bőven elég lesz. :K

(#13) ádikácska


ádikácska
aktív tag

msi-ék komolyan gondolták ezt a kártyát? :F

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#14) dezz válasza Szemjuel (#5) üzenetére


dezz
nagyúr

Gondolom, idiótáknak, amit ez is mutat:

"hátulján pedig D-Sub, DVI és HDMI monitorkimenet van."

Megalol, nyilván azokra gondoltak, akik képtelenek felfogni, hogy egy DVI-I-ből (amin kijön az analóg és a digitális jel is) egyszerű adapterekkel lehet csinálni D-Subot is és HDMI-t is (de megmarad a lehetősége 2 DVI bemenetű LCD monitor használatának is), tehát ez így nem pozitívum, hanem negatívum. :))

DarkByte: Így is jó vétel, de ha megtehetik (akkor sem lesz ráfizetéses egyik félnek sem, ha pl. 25k-ra csökken az ára, sőt), miért beszélnénk le őket a további csökkentésről? ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) Lenry


Lenry
félisten

Asusék mostanában furcsán festik a laptopjaikat ;] :P

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) rudi válasza T.Peter (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen. A cikkben lévő olcsó modellen ezek a csatlakozók nincsenek rajta.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) dezz válasza Lenry (#15) üzenetére


dezz
nagyúr

Jéé, új márka (Euen, vagy inkább Elen)! :DDD

(#18) rudi válasza Barney™ (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Igaz, a WD alapból 3 évet ad, máris ja vítom.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) tome.jr


tome.jr
addikt

Ez az MSI kari nagyon durva, kíváncsi lennék valójában mennyire lehet túlhúzni. Az ára úgy 70k körül lenne reális.

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

SpacePilot nagyon durván néz ki. Igaz 16K-ért sem kéne, de nagyon szép. :)

(#21) dezz


dezz
nagyúr

"Hozzá képest a DeLock megoldása valamivel egyszerűbb."

...és kb. 1000x randább. :)) Akkor sem tenném az asztalomra, ha fizetnének érte! :P

(#22) marcias


marcias
őstag

Ez az ASUS F5Vr nagyon jó ajánlatnak tűnik számomra (a kék). :K

Steam: marcias88

(#23) SAnyi_


SAnyi_
csendes tag

Meg is van, hogy mire fogom költeni a nem létező pénzemet. (globális hitelezés rulez :R )
ASUS F8VR, szinkronban az ár és a felszereltség, valamint nem utolsó sorban még vállalható is a kinézete. De valószínűleg, mire a kasszához eljutok, már lesz jobb is...

(#24) #21346560


#21346560
törölt tag

Én is szeretem ezeket a cikkeket olvasgatni és fejben elkölteni a nem létező fölös pénzem :DD

(#25) Male válasza dezz (#21) üzenetére


Male
nagyúr

Tiszta kenyérpirító...

Csak nehogy utána megszokásból a konyhában is valaki bedobja így a vinyót ;]

(#26) T.Peter válasza rudi (#16) üzenetére


T.Peter
őstag

Itt az iPonon ehhez a 157 ezreshez már írják a hdmi-t. A 147 ezres 4P010-eshez pedig már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#27) Szemjuel válasza dezz (#14) üzenetére


Szemjuel
tag

viszont rengeteg helyen olvasni, hogy az után-gyártott DVI-HDMI átalakító nem viszi a hangot :S

a 2 DVI + HDMI/displayport kimenettel jobban kiegyeznék, meg 20-25ezer forinttal olcsóbb árcédulával.. mert ennyit az 50ezer forintos kártyák is tudnak!
tipikus Bloody Steve bestbuy kártya, mert majd elmondhatja, hogy aaaaaz én kártyámat tankokban is használhatnák, sőt, 3 azaz három különböző kimenet van rajta :C

(#28) TK36


TK36
aktív tag

Jó kis írás.
Remélem nyár közepe-vége tájára lemennek jól az árak, és össze lehet egy gépecskét állítani.

[ Szerkesztve ]

(#29) dezz válasza Szemjuel (#27) üzenetére


dezz
nagyúr

Ez nem feltétlenül az utángyártástól függ (a hang az alap adatvezetékeken megy, a video adatfolyamba ágyazva, tehát nem kell hozzá külön vezeték), hanem elsősorban a kártyától. Egy sima DVI-n nyilván nem jön ki hang (honnan jönne), csak ha eleve úgy alakították ki.

Az mondjuk lehet, hogy a gyári átalakítóban van valami, ami jelzi a kártya felé, hogy őt csatlakoztatták, nem egy DVI kábelt -- de normális esetben ez alap-tartozék. Itt most ezt (is) megspórolták.

Ennek a külön HDMI-nek akkor van értelme, ha valóban 3. kimenet (már úgy értve, a GPU-n lévő két alap képkimenet közül az egyik jeléből dolgozó scaler/video enkóder IC kimenete), tehát az eddigi Composite/S-Video kimenetet helyettesíti, de ezt nem hiszem (az külön hír lenne). (Egyébként alaplapokon is, ha HDMI és DVI is van, valójában ugyanaz a képkimenet, csak másik csatlakozón, és egyszerre csak az egyik használható.)

[ Szerkesztve ]

(#30) cizoe


cizoe
őstag

Asus F8TR bejövős, lehet az lesz, mert lassan érik egy asztali PC csere notebookra. (sajnos nem cipelhetnem a gépet át Európán, vagyis bajos lenne) :)

(#31) girátor


girátor
csendes tag

annak a Caviar Green-nek tetszik a hátterében a p*na:D

(#32) dezz válasza dezz (#29) üzenetére


dezz
nagyúr

Ja, annyit tenné még hozzá, hogy az IGP-knek (jelenleg) 1db digitális és 1db analóg kimenete van. Itt a GPU-nak persze 2db DVI-I (digitális&analóg) csatlakozót kiszolgálni tudó kimenete van. Tehát, az még lehet, hogy a kártyán a D-Sub és a HDMI helyettesíti az egyik DVI-I csatit. Ez esetben persze az elsődleges kép lehet a DVI-n, a másodlagos meg a HDMI-n (és a D-Subon), vagy fordítva. Mindegy, a lényeg, hogy ez spórolás a gyártó részéről, belépő szintű, főleg HTPC-kbe szánt kártyáknál szokás.

(#33) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

LAN bag nagy ötlet :)

(#34) dezz válasza ^Clown (#33) üzenetére


dezz
nagyúr

Azért ~7000 Ft-ért nem ártott volna, ha nem csak egy szíj v. heveder van a gép elejénél alul-felül, ahol a legsérülékenyebb (általában műanyag perem van ott), hanem egy merevebb, sarkos "alakzat"...

(#35) Thunderzolee válasza Lenry (#15) üzenetére

És milyen furcsán feliratozzák.. ;)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#36) CyberDragon válasza Thunderzolee (#35) üzenetére


CyberDragon
csendes tag

Hmm...

ZUZA

Ez valami baromfi feldolgozó leányvállalata az ASUSnak? :DD

Üdv! CyberDragon

(#37) rebugra


rebugra
aktív tag

MSI nél a multiméter nagyon tetszik, jó őtlet, már csak egy °C kijelző kelett volna rá :C

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#38) #65675776


#65675776
törölt tag

Ha már Lightning, akkor miért egy F-22 Raptor van a dobozon, és nem egy F-35 Lightning II?

(#39) bambano


bambano
titán

az a számítógéptatyó létezik stacker 1 méretben is?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#40) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Aztaa, milyen 260GTX ez már, lassan oszcilloszkópot adnak hozzá...
Remélem hamarosan jön a felfújható júzer, aki helyettünk játszik amikor mi nem érünk rá :D

Szerk: (#35) Thunderzolee szándékosan van fordítva a felirat, hát nem láttál még mentő, rendőrautó, vagy tűzoltó autót? :DDD
Ha jön a noti mögötted, akkor simán a visszapillantóból rálesel elolvasod, elengeded, ennyi... :D

[ Szerkesztve ]

...

(#41) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez az F8Vr igen baba.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#43) Devid_81 válasza #00784640 (#42) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Miért mi a gond ezzel?

...

(#44) LonGleY válasza #00784640 (#42) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez az árra vonatkozó véleménnyilvánítás volt, ami amúgy teljesen helyénvaló.

Mellesleg szerintem örömteli, hogy win nélkül is - és ezzel remélhetőleg jobb egyéb-operációs rendszer támogatással - dobnak piacra notebookokat. Hogy milyen áron, az már más kérdés. Személy szerint eleve nem támogatnám azt, amit úgyis lecserélek.

---

Más. Az egérpadok kapcsán sikerült megtalálnotok a legocsmányabbat. A QcK nagyon vékony és nem annyira jó minőségű. Nekem négy különböző modellem van a legnagyobb egérpadokból: egy alu Steelseries, egy ilyen QcK nagyobb verzióban (de a nyomi WC pinga nélkül, feketében), egy Corepad XL, meg egy Razer Goliathus(a). Az alun kívül mind szövet, és a Razer meg a Corepad ideális vastagsággal, szövetsűrűséggel rendelkeznek, nem darálják a csuklót és ezek is a legtartósabbak. A Razer olyan sűrű, hogy szinte már műanyagos hatása van. Az alut nem használom, nagyon hideg, nagyon kopog, és a legkisebb szennyeződéstől is karcos az élmény. Árban (és logó kinézetben) a Corepad a legjobb, így az lenne a nyerő, ha nem fejezték volna be a magyarországi forgalmazást sok helyen. Marad a Razer, hasonló áron, mint ez a borzalom a cikkben.

[ Szerkesztve ]

(#46) South Velen


South Velen
addikt

Vicces a Lightning GTX260 ára. :))
Azért felhozható egy 4890 teljesítményre, amit már 60 körül is kínálnak...

[ Szerkesztve ]

(#47) LonGleY válasza #00784640 (#45) üzenetére


LonGleY
veterán

Én kicsit félreolvastam először a cikkben ezt a mondatot, aztán az idézetet is, ezért máshogy reagáltam, mint ahogy logikus lett volna, így igazat adok. Szerintem se a win erőltetése lenne a cél minden laptopnál. Így is kellő mennyiség szenved választási lehetőség hiányában, nem kellene ezt a tényt még elfogadottabbá tenni az ilyen mondatokkal.

[ Szerkesztve ]

(#48) Barney™ válasza #00784640 (#45) üzenetére


Barney™
aktív tag

Az átlag usernek, bőven megfelel a windows.. Sokan még aztz sem igazán ismerik.. Akinek meg nem felel meg, az szokott tudni keresni magának mást.

(#49) LonGleY válasza Barney™ (#48) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, pont erről van szó. Akinek megfelel, az megveheti hozzá, nem az előreszerelés a megoldás. Azt érdemes belátni, hogy a win nem egy ajándék a gépeken. Szépen beleépítik az árukba.

[ Szerkesztve ]

(#50) cizoe válasza #00784640 (#45) üzenetére


cizoe
őstag

Miért mit tegyenek rá? Egy semmire sem használható FreeDost? Esetleg OSX-et? Haha. :(((

Linuxot meg ne hozzátok szóba, még az lenne a vicc, hogy egy GNU cuccért plusz pénzt kérnek...

mod: Azt meg sem említem, hogy akkuidő szempontjából egy Home Premium Vista az egyik bestchoice OS notebookra. Persze mindenki döntse el maga, hogy kifizeti-e a felárat az oprendszerért, vagy megoldja maga.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.