Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Joci10 válasza MK VII (#3) üzenetére


Joci10
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz; vagyis 1,5 hónapja vettem gépet (darabokban: alaplap+proci+memória+táp+ház+VGA), és akárhogy is néztem, az Aqua, illetve az Ipon is drágább volt (összesen 1 termék volt olcsóbb az Aqua-ban, mint a PCX-nél; de az csak minimálisan; míg a többi jelentősen olcsóbb volt a PCX-nél).
Igaz, ehhez egy érdekes módszert vetnek be: általános 10%-os kedvezmény mindig mindenre. Így a 10%-os helyett 15%-os kedvezmény (mert a kedvezmények nem vonódnak össze) már nem hangzik túl jól (bár marketingnek viszont jó lehet); de amikor vettem a cuccokat, pont akkor voltak akciósak a procik (mint most), és annak a 'nyereményével' lett belőle egy plusz CPU-hűtő is.

[ Szerkesztve ]

(#102) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintem ez elírás: " 40 500 forint helyett valamivel 35 00 forint alatt megvásárolható."

Örülök az árcsökkenésnek, helyes, helyes :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#103) #31600896 válasza MK VII (#77) üzenetére


#31600896
törölt tag

Én is akármit néztem eddig az iponon, minden drágább volt, mint a PCX-en. :DDD

(#104) idegen lény válasza Pete55555 (#99) üzenetére


idegen lény
őstag

:R De abban azért lehet valami, hogy alulról a port is beszívja, nem? Pesten meg porból nincs hiány a rohadt autók miatt. Olyan megoldás nincs, hogy felül be - alul ki? Az sokkal szimpatikusabb lenne. Csak az meg, gondolom, már tényleg bezavarna az elölről hátrafelé huzatnak, mert az meg fölfelé irányul. Legalábbis a rajzokon így látszik. Nyilván azért, mert a melegebb levegő fölfelé áramlik. Nem tudná ezt az alul - felül ventit kiváltani egy vízhűtéses processzorhűtő?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#105) Graphics válasza idegen lény (#104) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A VRM-eket hűteni kell... Légáramlat nélkül nem megy...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106) idegen lény válasza Graphics (#105) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#107) b. válasza HummeRC (#100) üzenetére


b.
félisten

Én ezért váltottam toronyházakra, mivel a hely nem probléma, de meg tudom oldani a megfelelő hűtést is viszonylag zárt térben. A thermaltake kandalf házam isteni ebből a szempontból, igaz nemmai darab és kb 30 kiló, de hűvös és fele annyira porosodik, mint a CM. HAF 912. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#108) #70516736 válasza idegen lény (#104) üzenetére


#70516736
törölt tag

fizika
a meleg levegő könnyebb ezért felfelé áramlik
azt egy ventivel visszatuszkolni a házba merő baromság

(#109) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Habár totál indokolatlan az a GTX 960 100ME, mégis kinézetre veszett jól néz ki, pedig csak a piros verzió zöld kivitelben, mégis.... :P

All→M8

(#110) Piftuka válasza Segal (#7) üzenetére


Piftuka
veterán

"Erről jut eszembe számomra az év kereskedője amikor a 9 alkatrészt terveztem megrendelni 7 üzletbe (mindenhol ahol a legjobb áron volt) és épp az egyiket hívtam számitógépház ügybe amikor kérdezte hogy félre tegye e? [..]Így végül 2 üzletbe meg tudtam venni mindent de ez nagyon ritka a legtöbb üzletbe csak hülyének nézik az embert és azt akarják rásózni amit épp nem tudnak eladni."

Igazán példás, jövőbe mutató kereskedői hozzáállás!

Jó volna, ha legalább az jelenleg működő vállalkozások többségére igaz lenne! Mi vásárlók egyértelműen jól járnánk.

"Aquila non captat muscas."

(#111) Piftuka válasza ViZion (#29) üzenetére


Piftuka
veterán

"céghez vettünk gépeket, egyik monitorban van hangszóró. KB. semmit nem ér, régi iMAC hangosabban, szebben szól. Egy jóféle mobillal versenyezhet... 12k-ért Genius már diszkó ehhez képest."

Azért időnként tessék szélesebb perspektívában is gondolkodni! :N

Egy pár tízezer forintos, beépített hangszóróval rendelkező monitor nagyon jó szolgálatot tud tenni céges felhasználás során, ahol gyakran még egy 10x20 cm-es külső hangszóró is csak az értékes helyet foglalja a munkaasztalokon, viszont nincsen szükség Hi-Fi minőségre hanggal rendelkező prezentációs, vagy oktatóanyagok megtekintésére. Vannak szituációk, amikor nem csak fejhallgatóval tekintik meg az ilyen anyagot.

Egyébként anno a kiváló "kis" "iiYAMA Vision Master Pro 454" monitorom beépített hangszórója remek szolgálatot tett a számítógép vásárlásomat követő pár hétben, amíg nem szereztem be a külön hangfalszettet, és nem volt kedvem fejhallgatót használni. :)

Még filmeket is néztem így az asztalom előtt ülve, és bár nem ért fel egy házimozi szettel, az akkori párezer forintos külső sztereo megoldások minőségét simán hozta. Még hangerőben is korrekt volt. :K

(Elismerem, ott azért a hangszórónak a monitor talpa nagyobb teret adott a rezonanciára, mint egy mai lapos monitor kávája.)

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.