Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Örülünk a PCX-es akciónak csak már leszokhatnának arról, hogy náluk akciósan annyiba kerül mint máshol teljes áron. Bár ez már náluk egy ilyen bevett szokás.. Nem is értem ,hogy még van aki tőlük vásárol..

[ Szerkesztve ]

(#2) Dexar007 válasza MK VII (#1) üzenetére


Dexar007
veterán

Pont tegnap vettem tölük egy vinyot,mert naluk volt a legolcsobb. :)

Give me your cum,bull!

(#3) MK VII válasza Dexar007 (#2) üzenetére


MK VII
veterán

Így már értem. :D
Egyébként valóban van ami jó árban van náluk természetesen szoktam én is figyelni az áraikat, de sajnos náluk az akciók 95%-a arról szól, hogy kb semmiről..

Egyébként meg az Aqua-nal kacsajáték van, értékes nyereményekkel. :D
Kapd el a kacsát és nyerj. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) idegen lény


idegen lény
őstag

Vicces, hogy a 2 GB-osra írják a GAMING-et, nem a 4 GB-osra. Amúgy sem nevezném már a GTX 960-ast gaming kártyának.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5) QwErTy42 válasza idegen lény (#4) üzenetére


QwErTy42
addikt

Pedig FullHD-ra közepes-magas beállításokra még mindig elég a legtöbb játéknál. Továbbá az eladások többségét a középkategória, értsd 50-60 ezres kártyák adják és nem a 100+ ezres 970-ek és társaik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6) thomeef válasza idegen lény (#4) üzenetére


thomeef
őstag

Csak az egyik legjobb ár/érték arányú kártya, de sebaj. ;)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#7) Segal válasza MK VII (#3) üzenetére


Segal
veterán

Az átlagos vásárló szerinted mennyire van tisztába az árakkal. Bemegy a hozzá legközelebbi számitás technikai üzletbe ahol azt mondja hogy szeretne egy gépet összerakni ott meg azzal kezdik hogy a legjobbkor jött mert most pont akciós a proci.
Végül még örülni is fog hogy mennyire okosan vásárolt...

Erről jut eszembe számomra az év kereskedője amikor a 9 alkatrészt terveztem megrendelni 7 üzletbe (mindenhol ahol a legjobb áron volt) és épp az egyiket hívtam számitógépház ügybe amikor kérdezte hogy félre tegye e? Mondtam hogy ne mert a többi alkatrész végett még egyeztetek. Erre mondta hogy visszahív!! és mondjam mik kellenének. Vissza is hívott és végül a 9 alkatrészből hétre azt mondta azt ők is vállalják olyan áron mint amit a konkurens üzlet hírdetett readásul grátiszként mert sok mindent vettem náluk még össze is rakták a házba mire másnap mentem érte. Így végül 2 üzletbe meg tudtam venni mindent de ez nagyon ritka a legtöbb üzletbe csak hülyének nézik az embert és azt akarják rásózni amit épp nem tudnak eladni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) idegen lény válasza Segal (#7) üzenetére


idegen lény
őstag

Melyik volt ez az üzlet? Ipon? Aqua?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9) thomeef válasza Segal (#7) üzenetére


thomeef
őstag

Bestbyte a legjobb, legalábbis itt nálunk. Kb. 50%-al drágábban adnak mindent, mint egy aqua vagy ipon. És még cserébe akkora tudtalanság van náluk eladók terén hogy az borzalom. Pl. nekem megmagyarázták hogy egy genius membrános billentyűzet 20k-ért mennyivel jobb vétel mint egy corsair mecha bill, ami hangos, és 2 év alatt szétverem (szerinte). Majdnem megkérdeztem hogy egyáltalán látott-e már olyat :DDD

A PCX is sokkal drágább mint kéne, de náluk legalább hébe-hóba van akció.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10) idegen lény válasza QwErTy42 (#5) üzenetére


idegen lény
őstag

Aki új kártyát vesz, az a jövőre tervez, és egy gamer nem elégszik meg közepes beállításokkal. Ráadásul itt van a nyakunkon a 4K és a VR. Van egy kibontatlan, sosem használt Asus GTX-760-om, ha kell nektek, jó áron odaadom.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) Darkness


Darkness
aktív tag

én a héten vettem SE2216H monitort 42K -ért... és nincsen benne hangszóró... na, akkor hogy is van ez?

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#12) N!GhTyka válasza idegen lény (#10) üzenetére


N!GhTyka
tag

És egy gémernek minek a 4k és VR, azt elmondanád? Legtöbb gamer nem full grafikán játszik megsúgom.

(#13) QwErTy42 válasza idegen lény (#10) üzenetére


QwErTy42
addikt

Pontosan, aki új kártyát vesz az a jövőre tervez pl: autó kötelező törlesztő, lakáshitel törlesztő/albérlet, gyereknek kaja, ruha, cipő. iskoláztatás és hasonlók... A többség nem engedheti meg magának, hogy egy szaros videókártyára másfél havi minimálbért költsön. Még az 50-60 ezres kártyák is komoly spórolások eredményei.

Szóval ezt az úri f-szságot ne terjeszd, mert köze nincsen a valósághoz. :W

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#14) kekegsm válasza idegen lény (#10) üzenetére


kekegsm
őstag

Tudod, van, aki saját maga keresi meg a számítógéprevalót, nem apuci adja neki...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#15) idegen lény válasza kekegsm (#14) üzenetére


idegen lény
őstag

Értem a fölháborodást, de én is minimálbéren élek, csak nem költök felesleges dolgokra, luxusra, autóra, okostelefonra, giganetre, drága ruhákra, cigire, piára, húsra. Az MSI meg nem a csóró magyar piacra gyárt, ezért nem értem a GAMING 960-at.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) Segal válasza idegen lény (#8) üzenetére


Segal
veterán

Land computer

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) NandoXXL válasza idegen lény (#10) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Jó az a 960, akár 380 (játék preferencia) Aki komolyan játszik (gamer=multi), leveszi a grafikát, hogy jobban lásson. A sok fa, bokor, magas fű, extra füst stb. csak akadály. A hatékonyság az első, aki másképp gondolkodik casaual játékos és ne higgye magát gamer-nek egy gtx980-tól és a 'gamer' cuccaitól (vagy xbox-tól esetleg 'a nappalik királya' lesz ;) ).

#14) kekegsm válasza idegen lény (#10) üzenetére

Tedd off-ba legalább ha személyeskedsz, és semmi köze a cikkhez kedves Troll.

[ Szerkesztve ]

(#18) Füleske


Füleske
addikt

Kicsit feltolták az órajelet és zöld színűek a piros betétek = 14600 Ft pluszban . :Y

(#19) prolad válasza MK VII (#1) üzenetére


prolad
őstag

Pcx-nél ki lehet fogni jó árakat, ősszel raktam össze gépet a szülőknek, ott volt minden a legjobb áron. Mondjuk ettől még vannak furcsa akcióik :D

(#20) kakuk.tamas válasza MK VII (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mindeközben múltkor Facebookon... :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) kwzatz válasza MK VII (#1) üzenetére


kwzatz
őstag

Akkor tippeket örömmel fogadnék, hogy melyek még az olcsó webáruházak, mert én eddig akárhogy néztem, a pcx összességében a legolcsóbb. (ettől függetlenül az akcióik közel sem úgy működnek, ahogy promózzák, gyakorlatilag minimális az árengedmény)

[ Szerkesztve ]

(#22) Segal válasza kwzatz (#21) üzenetére


Segal
veterán

A legolcsóbb a külföldi rendelés

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#23) Sanya


Sanya
nagyúr

nagyon látszik, hogy nincs verseny a processzorok piacán, 80.000 egy 4 magos proci?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24) Dexar007 válasza Sanya (#23) üzenetére


Dexar007
veterán

Sehol sincs.: [link]

2014 november-december kornyeken olcsobb (!) volt ez a kartya mint jelenleg. .

Give me your cum,bull!

(#25) ViZion válasza MK VII (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Jók az áraik, a keresőjük szar, az oldaluk elmegy, az akcióik meg röhejesek. De amikor körülnézek, az esetek nagy részében itt jók az árak, az ügyfélszolgálat normális, segítőkész.

gyííí3-ért 40 k az kicsit vicces nekem.

Segal: kütyüket, bizbaszokat már én is kínából rendelem. Mindig keveset, nincs vám, minimális a posta. Mondjuk 4-5 hét alatt ér ide, de megvárom. Mondjuk vinyót onnan azért nem vennék... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) KAMELOT válasza Darkness (#11) üzenetére


KAMELOT
titán

Minek monitorba hangszóró. Külső hangszette már veszel 5-6 k körül!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#27) fanti


fanti
addikt

Rossz az MSI 960-as linkje!

a piros 2 gigásé....

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#28) Franklin válasza idegen lény (#10) üzenetére


Franklin
addikt

"egy gamer nem elégszik meg közepes beállításokkal"

Épp most kezdtem el játszani a Skyrimet, integrált VGA-n, full HD-ben, minden minimumon. És gamer vagyok. Problem? ;]

(#29) ViZion válasza KAMELOT (#26) üzenetére


ViZion
félisten

+1
céghez vettünk gépeket, egyik monitorban van hangszóró. KB. semmit nem ér, régi iMAC hangosabban, szebben szól. Egy jóféle mobillal versenyezhet... 12k-ért Genius már diszkó ehhez képest.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) pomorski válasza ViZion (#25) üzenetére


pomorski
őstag

Kínából én már rendeltem vinyót, nem is jött meg.

(#31) Scholes9 válasza QwErTy42 (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32) Kisgépkezelő válasza KAMELOT (#26) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem jól jön, hogy van a monitoromban. Arra jó, hogy ha valamit hülyeséget meg akarok gyorsan nézni, akkor szól valahogy és nem foglal plusz helyet az asztalon. Ha meg zenét hallgatok, vagy játszok arra ott a füles.

(#33) KAMELOT válasza Kisgépkezelő (#32) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem a hangszóró 5x5cm helyet foglal, azt ne mond, hogy sok! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#34) pomorski válasza KAMELOT (#33) üzenetére


pomorski
őstag

Hát az tényleg nem sok. Milyen hangszóró az?

(#35) Kisgépkezelő válasza KAMELOT (#33) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azt ne mond, hogy az sokkal jobban szól, mint egy beépített. :DDD

(#36) KAMELOT válasza Kisgépkezelő (#35) üzenetére


KAMELOT
titán

17W sub az asztal alatt és 2x 6W meg az aztalon.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#37) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Az meg, hogy "tavaszban", kész bulvár hányinger.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38) #20655360 válasza MK VII (#1) üzenetére


#20655360
törölt tag

Kit érdekel hogy akció vagy nem. Kb. minden pc alkatrész olcsóbb náluk 1-2 ruppóval mint az iponnál. Full konfignál már komoly a különbség.

(#39) idegen lény válasza N!GhTyka (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Mert már ugyanannyiért kapsz 4K-s tévét, mint nemrég FHD-sat.

Akkor vegyétek úgy, hogy az igényes grafikájú játékokkal játszó gamerekre gondoltam. Minecrafthoz vagy régebbi játékokhoz tényleg felesleges GTX 970 és high beállítások. De aki a legújabb, csúcs grafikájú játékokkal játszik, az csak rak alá már egy rendes gamer gépet, vagy konzolon játszik. Hiszen épp az a lényege a gamer PC-nek, hogy sokkal szebb a grafikája, mint a konzoloknak. Állandóan ez a téma a fórumokban is. Az FPS meg a grafika. A kettőhöz együtt meg egyre erősebb gép kell. Kózepes beállításokhoz felesleges PC, arra tökéletesek a konzolok is. A multizókat meg ne keverjük ide. Oda egyrészt felesleges a szép grafika, másrészt meg, aki a lebutítással kiveszi a "zavaró tereptárgyakat", fát, bokrot, füvet, az tisztességtelen előnyre tesz szert azokkal szemben, akik ezt nem teszik. Ez akkor is így van, ha nem ez a szándéka vele, hanem mondjuk a több FPS, vagy csak szimplán gyenge a gépe.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#40) idegen lény válasza idegen lény (#39) üzenetére


idegen lény
őstag

Doom gépigénye

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#41) pomorski válasza idegen lény (#40) üzenetére


pomorski
őstag

A megfelelő helyen ennek vitatása is folyik.

(#42) idegen lény válasza pomorski (#41) üzenetére


idegen lény
őstag

Igazad van, sajnos már nem tudom offba tenni. Csak azért tettem be, mert már minden új játékhoz alapkövetelmény a GTX 970, ha tetszik, ha nem. Az árakat meg nem én határozom meg, hanem az Európában legmagasabb adók, és a nevetségesen alacsony bérek.

Duliee
A válasz ott van a cikkben.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezek a 2GB-os GTX960-asok mitol ilyen dragak, egy hete vettem 4GB nagy ventiset 64-ert

MK VII: minden olcsobb naluk 1-2ezerrel, egy 200k-s gepnel 15-20ezret sporoltam... Ez a nem mindegy...

Ja, ha tudsz akkor ennél olcsóbb üzletet linkeld is, mert érdekel... ! :)

Állítás -> alátámasztás :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) #20655360 válasza idegen lény (#42) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nem alapkövetelmény. Nem kötelező totál maxra tenni mindent. Főleg ha alig van látható különbség...
Ha meg szerinted a 960 nem alkalmas játékra, már bocs, de nem vagy normális.

(#45) kwzatz válasza Segal (#22) üzenetére


kwzatz
őstag

Gondolom a garanciával viszont több macera van. Annyival meg nem olcsóbb. De akkor abban úgy látom megegyezhetünk, hogy a nyitó "pcx drága, ki rendel egyáltalán onnan" hsz-tól azért eljutott a topic oda, hogy Magyarországon ők a legolcsóbbak. :D

[ Szerkesztve ]

(#46) MageRG


MageRG
addikt

A Dell SE2416H monitorról mik a vélemények?
Ez, vagy inkább kicsi felárért a P2414H?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#47) Graphics válasza Segal (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaa, csak a garancia kerdeses... Plusz ssd-k nem olcsobbak kint se..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) zsola32 válasza Dexar007 (#2) üzenetére


zsola32
őstag

én múlt évben vettem tőlük vinyót (pcx) , akkor is ők voltak a legolcsóbbak.

(#49) kromatika


kromatika
veterán

Kíváncsi vagyok hogy a IdeaPad 100 hoz képest javul e a 300 összeszerelési,és anyag minősége.Mert a 100 széria olyan rossz hogy valami bűn,még otthoni felhasználásra is.A bill olyan mértékben hullámzik,hogy az hihetetlen,és recseg ropog az egész noti.

(#50) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vidéki lévén monitorvásárlás esetén nem tudom előtte megnézni élőben sajna így olyan bolt jöhet szóba ami vállal pixel hiba garanciát. 30 napig a vásárlástól számított naptól ha megjelenik egy hibás pixel cserélik a monitort. 1500 Ft ez a lehetőség. Nem is tudom hogy van e meg ilyen bolt akik ennyiért vállalják ezt. Tudom hogy off de monitort emiatt csak tőlük veszek. Csak azért írtam le h szimpatikusak illetve az áraik is teljesen rendben vannak szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.