Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Crystalheart válasza keIdor (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Milyen ágy? Nincs is ágyam. :DDD Komolyabbra fordítva, persze, ne legyen full retkes, de azért autó-fétisesnek sem jó lenni szvsz. (Persze ha valaki az akar lenni, nekem azzal nincs gondom, csak ne várja el tőlem is.) Ami engem illet, nekem soha nem lesz autóm, úgyhogy közvetlenül sosem lesz miért szégyenkeznem, anyám néhány havonta használt kocsijának tisztítását meg megpróbálom a lehetséges minimumra szorítani. Ha majd egyszer lovam lesz, az más tészta, a lovat nem lehet elhanyagolni, de az azért mégiscsak egy háziállat is.

(Oh, jut eszembe, nem hagyhatom ki: bicajra vetítve - öcsémnek valami kapott bringája van, amin már nyolcas van a kerékben és rossz a féke. Az elülső kereke teljesen tönkrement, és néhány számmal kisebb kerékkel pótolta. Amikor megkaptuk, akkor a csapágy helyett a tengely forgott, úgy kellett szétszedni... Aztán csúnya rózsaszín volt, öcsém meg fogta, és leöntötte fehér festékkel. Most fehér-rózsaszín, mert néhol még kilátszik a lefolyó, kemény festékcsurgás alól, szóval sokkal szebb. :DDD Na, ez a teljesen lopásbiztos bicikli. :P És ezekkel a Starsky&Hutch kerekekkel menőzött, mindenki ki akarta próbálni a suliban. :D)

finest: Lehet benne valami, a mienk sem volt még takarítva. Bár ebben nagyobb szerepe van annak, hogy nem is nagyon merek hozzányúlni a gépház belsejéhez, még a végén elszúrok valamit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.