Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Nemrossz, de szerintem drága, ezért a pénzért inkább már a CM 690 Adv. II vagy HAF 912- 922. :U
Jó írás, köszi a tesztet. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) bekes.andras


bekes.andras
tag

Örülök, hogy lassan ide is elér ez a ház. Szép igényes termék, az ár meg relatív... Ez még megfizethető.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#3) z0d1AK válasza bekes.andras (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

"Örülök, hogy lassan ide is elér ez a ház."
Hónapok óta megvásárolható itthon. Már a Logoutot is volt egy teszt, csak ott a Define XL volt terítéken.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem most egy CM 690 II Adv. van viszont ez a ház már egy jó ideje mozgatja a fantáziám. Még nem olvastam el a tesztet de amint lesz időm elfogom. Köszönet érte :R

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#5) mghltm válasza bekes.andras (#2) üzenetére


mghltm
addikt

nagyon tuti kis kucko, 20k korul meg beleferne a penztarcamba, de a 30k-t en szemely szerint sokallom erte. bar lehet, ez a valodi piaci ara egy hasonlo minosegu es tudasu hazikonak :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

"A gyártó hónapok óta ígéri, hogy hamarosan megtalálja forgalmazó partnerét Magyarországon, reméljük, nemsokára tényleg kaphatók lesznek házaik idehaza."
Reméljük! :K

(#7) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Csak jönnének már meg a mini házaik:S Sokan közülünk a Define mini-re, és az Arc mini-re várnak ..

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Cooler Master Real Power 550 wattos tápegység a képen meg egy Silent Pro 600 wattos van.
Akkor most melyikkel lett letesztelve a ház?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) superecneB


superecneB
őstag

Szerintem baromi jól néz ki, de szerintem 20-hoz közelebb kéne legyen árban mint 30-hoz...

(#10) DeltaPower


DeltaPower
őstag

sose értettem, mi visz rá valakit, hogy a ház tetejére, függőlegesen álló csatlakozókat tervezzen. hangnál még csak-csak, de usb-nél vagy esatánál én nem láttam 90 fokos dugókat, tehát a kábel egy ocsmány hurkot fog képezni, még földre tett gépnél is.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Nem akarok trollkodni de valaki mondja már meg nekem, hogy ebben mi a "design".
Egy fekete téglatest. "4 sima fekete oldal" és ennyi. Tétjén oldalán szellőzőkkel.
Én elhiszem, hogy manapság ez a nagyon letisztult stílus a "menő", de ehhez nem kellett sok kreativitás.

//csak azért jött ez most ki belőlem, mert manapság gyakran látom a címekben ilyen-olyan extra megnevezésű design házakat, aztán amikor megnézem a képeket mindegyik u.a. semmilyen kinézet =/ //

(#12) shteer válasza Dany007 (#11) üzenetére


shteer
titán

ebben pont az amit leírtál. ez így jó. ennyi.

..szerintem jónak tűnik

(#13) szőröscica


szőröscica
addikt

Nekem egy CM Sileo 500-am van, meglehetősen halk.
Viszont ez a Define R3 komolyabb szerkezet, nagyon tetszik, hogy a cpu hűtő könnyen, az alaplap kivétele nélkül szerelhető benne, és a kábeleket is jobban el lehet rejteni. Külsőre viszont nem bejövős.

(#14) dabadab válasza DeltaPower (#10) üzenetére


dabadab
titán

A céges gépemen is ilyenek vannak. Ha a földön van a gép (márpedig ott szokott lenni), akkor jóval praktikusabb, mint az előlapra tett csatlakozók, mert látszanak, nem kell nagyon hajoldozni miattuk, a kábel meg az eszközzel együtt mehet a gép tetejére, ahol senkit sem zavar.

DRM is theft

(#15) orbano


orbano
félisten

tiszta P180

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) banhammer válasza DeltaPower (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem van értelme.
Egy irodában elég nagy az esély arra, hogy egy kétballábas kollega kitépje a lábával az USB kaput és a bedugott eszközt amikor elcsámpázik a gép mellett.
És minden irodában van legalább egy kétballábas kollega, ha nincs akkor ebben a pillanatban lép be a céghez melózni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) D1Rect válasza banhammer (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

A képen is a 600-as van. :F

(#18) madgie válasza shteer (#12) üzenetére


madgie
titán

Így van, én személy szerint behányok a Transfomers kinézetű, duplaplexioldallapos, neonkéken világító csodáktól. Ez szép. :K

[ Szerkesztve ]

(#19) jones965 válasza madgie (#18) üzenetére


jones965
Modder

Nekem meg ezek a típusú házak a kommerszek.
ilyenkor jön az, hogy miért nem csomagolnak mellé flexet. ;]

(#20) madgie válasza jones965 (#19) üzenetére


madgie
titán

Ezek szinte moddingra születtek, kis túlzással azt csinálsz belőle, amit akarsz. A transformeres rondaságokat meg max letakarod szemeteszsákkal :))

(#21) banhammer válasza D1Rect (#17) üzenetére


banhammer
veterán

Rosszul írtam.

A teszben a felsorolásban 550-es van a képen meg 600-as.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) D1Rect válasza banhammer (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Legjobb tudomásom szerint az 550-eset cserélték 600-as Silent Pro-ra.

(#23) fricz19 válasza DeltaPower (#10) üzenetére


fricz19
őstag

én két pendrive-t rúgtam már szét :) .
számomra igen hasznos

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#24) szőröscica válasza madgie (#18) üzenetére


szőröscica
addikt

Én sem szeretem az olyan gépházakat.

Off: a Zeiss Individuallal kapcsolatban igazad lett, bár az enyém ugye csak sima mínuszos, de fáj tőle a fejem, most megyek egyezkedni az optikába......

(#25) jones965 válasza madgie (#20) üzenetére


jones965
Modder

"A transformeres rondaságokat meg max letakarod szemeteszsákkal "

-ezt kifejtenéd bővebben?

Jöhet priviben is.

[ Szerkesztve ]

(#26) Duree


Duree
veterán

Nagyon szép egyszerű letisztul forma,semmi csicsa hál istennek,ez szeretem.Picit olcsóbb lenne az sokat segítene a népszerűségén.

duree54

(#27) madgie válasza jones965 (#25) üzenetére


madgie
titán

Poénkodni próbáltam :)

joamilestoné: nem akartam, hogy igazam legyen, nehéz köröd lesz :(

[ Szerkesztve ]

(#28) Akos96


Akos96
senior tag

Szerintem jól néz ki, annak ellenére, hogy nem túl összetett a külseje (doboz). :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#29) szőröscica válasza madgie (#27) üzenetére


szőröscica
addikt

Rendesen állnak hozzá egyelőre a dologhoz.
Tegnapelőtt visszavittem, akkor azt mondták, hogy a bal lencse közelebb van a szememhez, mint a jobb, az bezavarhat. Átállították, nem változott semmi. Most felküldik Budapestre a Zeisshoz.

Biztos ki tudunk találni valamit, ami nekem megfelelő, hiszen én fél óra alatt több tízezer emberhez eljuttathatom az információ, ha inkorrektül kezelnék a helyzetet, és az nem épp jó reklám. De egyelőre maximálisan kedvesen állnak hozzám, és ha lezárult az ügy, akkor majd a nagy szemüveges témába leírom végig, valamint elmondom melyik optikáról van szó.

Bocsi az offért, én befejeztem.

(#30) Móci


Móci
addikt

Nagyon tetszik ez a ház, bár nem biztos, pont erre fogom majd lecserélni a mostanit, de nincs kizárva.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) haky


haky
senior tag

Basszus ez szinte teljesen Antec P182 jólárasított változata. Szép koppintás.

Aki másnak retyvetyutyu...

(#32) Probber


Probber
őstag

Átgondolt, egyszerű vonalak, semmi csicsa és mindemellett a "rakteret" is ügyesen alakították ki a tervezők. Szépek a Fractal Design házai. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) 2o1i


2o1i
senior tag

Végre egy egyszerű kinézetű, mégis nagyon szép ház. Az ilyenek sokkal inkább tetszenek, mint amilyeneket mostanában kapni.
Ha most vennék házat, sztem ezt venném. Viszont a BX-500-asomat tuti nem cserélem le.

(#34) Kashim válasza haky (#31) üzenetére


Kashim
őstag

Ránézésre nekem is egyből ez ugrott be, főleg az elejéről. Azért az Antec belül jóval igényesebb.

[ Szerkesztve ]

(#35) Flash Gordon válasza Probber (#32) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nekem meg az Antec Solo sorozata, az ára is barátibb

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#36) Robixxx válasza Flash Gordon (#35) üzenetére


Robixxx
csendes tag

Azért szivesen elfogadnám ezt a házat :D

(#37) DEJVID


DEJVID
őstag

Ó, a jól megszokott ph féle kupleráj.

(#38) naszvalo


naszvalo
tag

"Antec belül jóval igényesebb." Nem.Én nemrég váltam meg az Antec P180-tól.Annál éppen az a gond,hogy belül nincs megoldva a kábel elrendezés.Ebből a szempontból az nulla.No meg az oldal lapok,műanyag fülekkel rögzülnek a vázra,és elég könnyen törnek.Ez a ház belül az igényesebb.Arról nem is beszélve,hogy megvan adva a halk ház,vagy az extrém szellőzés lehetősége is,ha eltávolítjuk a takaró elemeket.Ebben egyedül álló ez a ház.Nekem nagyon bejön :K

(#39) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm a tesztet, végre a szerkesztőség is kapott egy Fractal házat. :)

(#40) Kashim válasza naszvalo (#38) üzenetére


Kashim
őstag

A legelső kiadásnál nem volt megoldva. A 2-esnél frissült a belső: [kép] (azt hiszem igazából ez volt a P182 újítása) Ebben azért már el lehet rendezgetni a dolgokat. Az oldallapok szerintem baromi masszívak, nálam egy mm-t sem lötyögnek. Mondjuk csak pár lan partin jártam vele, megélt néhány költözést, de nem szoktam sűrűn le-fel rakosgatni, szóval valószínű felhasználás függvénye. Anyagfelhasználás és esztétika szempontjából még mindig tartom magam a korábbi állításomhoz, de ez csak szigorúan az én véleményem. Szellőzésben viszont egyetértek, az R3-on több a rés, meg úgy belsőleg is nyitottabb az összkép.

(#41) zH.


zH.
senior tag

Ennyiért HAF, vagy 690 II. Kívülről szép, belülről viszont túl egyszerű, kicsi.

[ Szerkesztve ]

just be

(#42) Michell


Michell
tag

Üdv!

Nekem tetszik. Igaz én eleve a csicsák nélküli designt kedvelem.
Egyáltalán nem könnyű valamit szépre és egyszerűre megtervezni.
Azért a tetején felálló csatlakozók helyett el bírnék képzelni mást.

Mindenesetre szívesen cserélném ilyenre az eladósorban lévő Cooler Master Mystique 631 aluminium házam.

(#43) szki


szki
őstag

Jók ezek a Fractal házak! Az ára sem olyan vészes!

(#44) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Egy kis javítás a cikben az van írva, hogy egy GTX580 nem fér be a házba, pedig belefér, a GTX 590 nem.

[ Szerkesztve ]

(#45) csuki00


csuki00
tag

Nekem egy Antec mini p180-asom van. És imádom. Nem értek egyet azzal, hogy ez a ház igényesebb lenne. Az antec eleve izlésesebb belülről is. A müanyag pöckök a ház oldallapján elég masszívak nekem soha nem volt vele gondom és ugy cuppannak a helyükre, gond nélkül mint az álom. És adnak hozzá csavarhúzó nélküli rögzítőket.
Ez a Fractal ház nekem olyan olcsó kínai vacaknak tűnik ránézésre. Nyilván nem az, de az Antec-kel ellentétben ezen nem érezni a minőséget. (ránézésre) Ez az én véleményem.

(#46) Kassadin


Kassadin
addikt

30 ezer? Abból már felső kategóriás cm házat veszek. Sokkalom az árát.

Köszönöm szépen a tesztet. :R

[ Szerkesztve ]

(#47) Recon666 válasza Kassadin (#46) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Miért, ez szerinted milyen kategória, alsó? :U

(#48) kerelo válasza Kassadin (#46) üzenetére


kerelo
senior tag

Jó ez a ház.nem értem hogy az emberek 90%-ban a CM-nél ragadnak le.Ez a ház is felső kategória,és pl mitől jobb egy 912plus ettől?Abban kb hetenként porszívózni kell,mert annyira gyűjti a port.Csatlakozom az előttem szólóhoz.A P180-nál is jobban be jön, nekem is. :K Az a ház a kábelelrendezésben elvérzik.És alaplapi kivágás sincs a CPU hűtőnél. A Fractal Design Define R3 jól átgondolt.minőségi ház.Mondjuk a 30 egy kicsit szerintem is sok.

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#49) Warpig


Warpig
aktív tag

Drágállom én is. Vannak benne jó ötletek az biztos.
Azonban egy 30k-s házban ne jöjjön már ki a gumibigyó. Meg full műanyag belső előlap.
Az alsó venti rögzítés viszont kellemes.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#50) Zinho válasza Kassadin (#46) üzenetére


Zinho
aktív tag

Ezt a felső kategóriás dolgot én sem értem... itt tényleg majdnem mindenki leragadt a CM-nél. Még ha a P183-ra vonatkoztatnák a felső kategóriát, de az meg ennél is drágább...

Amúgy tőlünk nyugatabbra 100 euró körül megy, ami most az erős forint miatt mindjárt barátságosabb, és persze a tengerentúlon 100 dolcsi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.