Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zodo válasza #98593280 (#49) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem elírta.

Rács maga fém viszont annak kerete műanyag mely szál csiszolt fém látszatát kelti első ránézésre.

kromatika

Lábak magasságával semmi gond nincs, ha megnézed a hőfokértéket akkor láthatód hogy szinte verhetetlen. Ahol "elvérzett" ott a táp ventije nem tudott besegíteni a ház szellőzésébe.

Anno egy éve elsőként vettem ilyen házat és már akkor is kb. ennyi volt ára, nem hinném hogy valaha is olcsóbb lesz ennyi extrával.
Igaz mostanában nem néztem a piac alakaulását de tavaly tuti az egyik best buy vétel volt.

(#49) ShellKretor

Azon csodálkozok el a legtöbb esetben, hogy 70 ezerért nem sok az i7 .....

Idevehetjük a minőségi táp vételének témakörét is. :)

(#50) hoffman_

Öregszem. :D Igen, azt hiszem 26k volt futárral.

[ Szerkesztve ]

(#52) zodo válasza hoffman_ (#50) üzenetére


zodo
nagyúr

Ehhez a "fém legyen az eleje és a teteje is" témakörön már én is agyaltam de talán a szerelhetőség végett nem lett fém.
Ha jól sejtem akkor azt csavarozni kellene ha levehetőt szeretnénk vagy ajtót tenni mint a Define R4 -re, legrosszabb estben fixre szerelték volna.

Így arra jutottam hogy az ajtós verzió kiesett az R4 végett.
Csavarozást hogyan oldanák meg? Belülről, az meg milyen?
Végső esetben maradna a Lian Li féle, adjunk csavart neki kívülről oszt jó napot ami igen gagyi összhatást kell.
(hozzáteszem azon gyártó házai még így is a nem épp pénztárcabarát árukról híresek)

Szóval azért műanyag hogy egy mozdulattal letépd az előlapot és pik pakk ki tudod cserélni/áthelyezni a ventiket ill. csap alá tartód és máris tiszta a porszűrő. Ez az én elméletem. :D

Esetleg az A05N féle pattintós verzió szóba jöhetett volna de gondolom költség hatékonyság okán elvetették az ötletet, mind rögzítés technika ill. a fém és annak megmunkálási díja.

[ Szerkesztve ]

(#53) lujó55


lujó55
őstag

ma egész nap deja-vu érzésem van :U

(#54) tntmax


tntmax
aktív tag

Korrekt ház, semmi undorító csicsa meg csillivilli szines villogó vackok.
ájponban már br 24k-ért van, árgép szerint 22-23k-ért is lehet vadászni noname webshopokból.

Szerintem nem olyan vészes az ára mai viszonylatban.
Nekem ebben a kategóriában a Corsair Obsidian 550D az etalon, ami viszont br 44k.. durva elszállás.

(#55) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Múltkor találkoztam vele böngészés közben, egyből beleszerettem, bár a HAF912+ is nagyon tetszik még mindig. Öröm az ürömben, hogy egyikre sincs pénzem, így nem okoz álmatlan éjszakákat a választás. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56) Bogyó bá' válasza tntmax (#54) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ájponon 25600 a Midi, 24k a kistesója, ami pl. nekem is van (Arc Mini)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#57) proci985 válasza #98593280 (#45) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

27 :B de alapvetően szeretem a letisztult dolgokat, egy gépháznak meg szerintem nem kell ledekkel meg mindennel hirdetnie, hogy mi kerül bele. ha olyan a konfig hozzáértőnek úgyis elsőre le fog jönni, hogy mennyire komoly a cucc:).

tényleg, ott a porszűrő. kisebb képeken annyira nem lehetett kivenni, hogy hogy van megoldva. akkor tárgytalan az előző.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szép házikó! Méret nekem kicsike és ára sem éppen az én moneítárcámhoz van! Ezeket félretéve jó házakat gyárt a Fractal! Köszia cikket!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#59) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, és ezt a felsorolt hibák/hiányosságok sem tudták megváltoztatni. Lehet 1x nekem is lesz ilyenem...

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#60) tikshow válasza KAMELOT (#58) üzenetére


tikshow
addikt

Ez kicsi? :D

(#61) boeing


boeing
senior tag

Szép kis házikó hosszú távra is,a minőséget pedig meg kell fizetni. :K

(#62) #98593280 válasza boeing (#61) üzenetére


#98593280
törölt tag

Így van! Erről van szó vazzer! :R A luxus k.va is drágább:))

[ Szerkesztve ]

(#63) boeing válasza #98593280 (#62) üzenetére


boeing
senior tag

Az biztos. :DDD

(#64) Findzs


Findzs
addikt

nem rontja a cpu hűtés hatásfokát hogy mögötte meg felette is van egy venti ?

én a felső ventit egyel odébb raknám a memóriák fölé, na nem azért hogy azokat hűtse sokkal inkább az esetlegesen alulra rakható venti miatt, így egy szép huzatot lehetne előállítani ami a hdd -kről is elszívná a meleg levegőt

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#65) jocek91 válasza Findzs (#64) üzenetére


jocek91
aktív tag

Ezt te most komolyan gondolod? :DDD

(#66) Ł-IceRocK-Ł válasza #98593280 (#62) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De tőle is kaphatsz el nyavaját. ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#67) #98593280 válasza Ł-IceRocK-Ł (#66) üzenetére


#98593280
törölt tag

Kaphatni kaphatok, de egy minőségi k-va többet és sűrűbben is költ dokira, szóval csökken az esélye:) Az 52-es út mellett állók kevésbé :P

(#68) x_o_n válasza hoffman_ (#50) üzenetére


x_o_n
veterán

nekem ez nagyon bejön,pont ilyesmit keresek,bár ez most pont nem fér a 20k-s keretbe..zalman-t meg nem kapni sehol..grrmburgumm:)

(#69) Findzs válasza jocek91 (#65) üzenetére


Findzs
addikt

kisfiú vagy még nem értheted :DDD

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.