Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunter84


hunter84
aktív tag

Én androidot használok, szeretem is meg minden, de ha a jövőben a zöld kis robot ezen a hardveren is ne adj' isten beszaggat, akkor azt mondom, ebből most már elég lesz, és asszem váltani fogok.

Szóval ne így legyen...

(#2) 64b0r


64b0r
aktív tag

Már az első is szép darab volt, de ez meg egyenesen gyönyörű! :C
Az a szálcsiszolt hátlap vajon tényleg fémből van? :)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

ha táblagépben gondolkodnék ez lenne a tökéletes választás, csak win8-cal... a telefonomra elég az anroid^^

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) 3XV válasza kiskaktusz (#3) üzenetére


3XV
tag

Win8-cal egy hasonlóra én is azonnal vevő lennék :K

(#5) tjb007 válasza 64b0r (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy fém a hátlap mint az Acer Iconia A500 -nak.

[ Szerkesztve ]

(#6) plus44 válasza tjb007 (#5) üzenetére


plus44
veterán

Mínusz pont sajnos. :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nem minden arany ami fénylik!
Nagyon jó készülék, de a szoftverre kíváncsi leszek.

(#8) amanoba


amanoba
őstag

kár, hogy az LG használja az Optimus nevet, ide illett volna.. :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) tjb007 válasza plus44 (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elég ellentmondásos információk keringenek róla.
Egyik azt állítja, hogy műanyag, a másik azt, hogy a keret az fém és csak a hátlap műanyag, a harmadik meg azt, hogy fém az egész.
November 9 -ig várni kell, akkor majd kiderül, hogy micsoda is valójában.

(#10) matteo_szg válasza tjb007 (#9) üzenetére


matteo_szg
őstag

Fém az egész...veheted officially confirmed infonak

jupiiii

(#11) plus44 válasza tjb007 (#9) üzenetére


plus44
veterán

Erről a képről tiszta műanyagnak látszik.

matteo_szg: link?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) tjb007 válasza plus44 (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezen viszont valóban fémnek/fémesnek tűnik.

(#13) b4zsi- válasza tjb007 (#12) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ezen a képen még a fény miatt horpadtnak is tűnik :)

(#14) ThorsHUN válasza tjb007 (#12) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nem ujjlenyomatgyujto... ááá
:D

(#15) AS


AS
félisten

Csodás:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) lmisi


lmisi
senior tag

Azért az emberek többsége évek óta dolgozik igen csúnyán szaggató windowsxp, win7 elött napi 8 órát érdekes arra nem panaszkodnak. Ha netalán 3-4 komolyabb alkalmazást egyszerre futtatsz bizony néha malmozhatsz is. Tudom az desktop és nem mobil cuccos.
De ha olyan fontos a szaggatásmentesség gondolom az erre érzékenyek már rég átáltak 3 oldalas képernyőre és száműzték a live wallpaper és barátait, ja és max 1 widget/képernyő.
Valamint letiltottak minden háttérben futó felesleges szervízt.
Tény az android java eredetű virtuális gép alkalmazása miatt memória hátrányban szenved, valamint ha éppen nincs memóriában a kért program bizony hosszabban töltődik. Bizonyos alkalmazások lassabban is futnak.
A párhuzamosan futó processzek száma hasonlóan a desktop os-ekhez kevésbé van korlátozva nem úgy mint ios és wp7 esetén.
Csak hát heterogén hardveres környezetben gyors fejlesztési ciklus esetén nemigen van más alternatíva.
Annak idején a winvista is hasonló elven épült volna fel, de az ms képtelen volt úgy optimalizálni desktop os-nél mint sikerült a guglinak.
Az android bír talán a mobil történelemben a legtarkább hardveralapokkal és tényleg multi platformos, ennek feltehetőleg ez az ára.

(#17) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Igazán impozáns így elsőre.Bár lehetne jobb képet is látni róla.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#18) -=Ghost=- válasza lmisi (#16) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Persze, androidon mindent meg lehet oldani, még talán a sima futást is. De talán ha erre önnmagától is képes lenne, és nem a usernek kéne érte megszenvedni, fórumokat nyálazni, rootolni, custom romokkal sz**ni, egy fokkal szerethetőbb lenne.
Még régebben volt téma, hogy az android nem mindig oda küldi az sms-t ahova szeretnéd.
Amikor megkérdeztem az egyik ismerősömet, akinek droidos telefonja volt, azt a választ kaptam, hogy hülye aki a gyári sms klienst használja. Nehogymár azért is a marketet kelljen túrnom, hogy egy rohadt sms-t el tudjak küldeni.
Ugyan ez pár napja. Megkérdeztem, hogy hol tudom beállítani, hogy milyen gyakran szeretném checkelni a leveleket a nem gmail-es fiókon. Szedd le a blabla mail klienst marketről.... Na ne b@ssz fel....

BTW nekem is ez az első tablet, ami bejön. Win8cal dock nélkül még talán 100-120at meg is érne.

(#19) plus44 válasza tjb007 (#12) üzenetére


plus44
veterán

Nekem ez nagyon jól színezett műanyagnak néz ki, például az ujjlenyomatok miatt is. Fémen nem így marad meg, bár lehet, hogy nem szálcsiszolt. Nem tudom...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) rep3at válasza -=Ghost=- (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Egyetértek, én is többek között emiatt váltottam és nem bántam meg.

Forward thinking. كرر

(#21) blueMerle válasza -=Ghost=- (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

az android nem mindig oda küldi az sms-t ahova szeretnéd.
Az első pillanattól kezdve (G1) használok Androidot, legalább 10 Androidos készülékem volt azóta és soha, egyikkel sem fordult még elő hogy SMS-t máshova küldött volna. Az pedig hogyha valaki szénnéhekkeli, akkor nem kell csodálkoznia ha rendellenesen müködik a cucc.

hogy hülye aki a gyári sms klienst használja
Ezek szerint én is hülye vagyok, de megőrülök a kiváncsiságtól, hogy miért. Mert mibaja van a gyári sms kliensnek oszd már meg velünk ezt a nagy titkot. Müködik, tökéletesen, ellátja a feladatát.

Szedd le a blabla mail klienst marketről.... Na ne b@ssz fel....
Mert ugye az sokkal jobb lenne ha tele lenne szórva (ígyis rengeteg felesleges cucc van általában előtelepítve) 2700 alkalmazással. Tudod, lehet hogy a haverodnak és neked még nem esett le, de az Android (iOs,WP7, Bada, MeeGoo, Symbian...) PONT ERRŐL SZÓL hogy azokat az alkalmazásokat töltöd le amelyekre szükséged van. Neked feltételezem gyerekkorodban nem volt Legód... Akinek ez gondot okoz, az vegyen olyan telefont ami gyárilag tud X dolgot és legyen vele boldog. Probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#22) -=Ghost=- válasza blueMerle (#21) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

1 Volt erről az sms-es dologrol itt a MA-n is hír, de ha nem haragszol, most nem keresem meg.
2 A gyári sms kliensnek az volt a baja, hogy úgy nézett ki, mintha jó helyre ment volna az sms, de ha jobban belenéztél, a jelentésből talán, vagy nem tudom pontosan honnan, látszott, hogy néha mégsem oda érkezett meg az sms, ahova szeretted volna. De benne van az említett hírben pontosan. De nem én mondtam, csak idézet. Mellesleg 2.3 környékén javították is.
3 Nem kell teleszórni, de amit ráraknak, az legyen már képes ellátni a feladatát, és had én mondjam meg neki, hogy milyen időközönként vagyok kíváncsi a mailjeimre. Érdekes WP7-en ez nem jelentet megoldhatatlan feladatot a gyári kliensnek...

Ilyet talált most hirtelen a gogli. MA-s hírt nem találom, valaki biztos emlékszik mi a címe.
Volt is ebből egy jó kis mondat, "Az android idegenekkel smsezik, a WP7 unalmában letölti az internetet, (yahoo mail kliens bug okozott magas adatforgalmat) az ios miatt meg elésel a munkából (újévkor, téli/nyári isz. váltás után nem ébreszt)"

[ Szerkesztve ]

(#23) blueMerle válasza -=Ghost=- (#22) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem állítottam hogy nem mondtál igazat, azt mondtam hogy Én sosem találkoztam ezzel a hibával. Azért ám a kettő nagyon nem ugyanaz ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.