Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) legiaap


legiaap
nagyúr

Látom mindenki az iphone-re hajaz
Lassan szabvány lesz
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2) Daweee válasza legiaap (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Végülis nem olyan rossz az, mert az iPhone rendszere, konstrukciója nagyon egyben van, és ami hiányzik belőle (symbi/WM/stb) azt belerakják a konkurens gyártók. De hogy MINDEN gyártó ezt csinálja az már kezd tényleg sok lenni

(#3) róland


róland
veterán

Miért baj az, ha kézzel is vezérelhető egy érintőképernyős készülék?

Kinézetre pedig nem tűnik annyira iPhone-osnak.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4) legiaap válasza Daweee (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

Oké nekem tetszik az iphone technológiája,csak a menü elrendezése nem.
Amennyiben lehetne ezekre is különböző témákat tenni,lecserélni az ikonokat,tehát teljesen átszabni,akkor aztmondanám,hogy nagyon jó.
De így?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) Daweee válasza legiaap (#4) üzenetére


Daweee
őstag

Ki mondta hogy nem lehet majd? :U szerintem simán lesz annyira testreszabható mint mondjuk az N73 :)

(#6) crwn


crwn
senior tag

Lassan teret nyer a mobilok között is az érintőképernyő. Ez ízlés dolga, mármint hogy kinek mi jön be. Magam ezen ok miatt (érintőképernyő) idegenkedem a PDA-któl is kicsit. Valahogy a gombok "ropogása" az ujjak alatt kedvezőbben hat a központi idegrendszeremre :D

(#7) Gzolo


Gzolo
senior tag

Nem az a baj, hogy majmolják az iPhone-t, hanem hogy a design-t teljesen átveszik. :(((
Unom már kicsit a fekete-zöld kombót, a Samsung és a HTC meg tudta csinálni egyedibbre, akkor más miért nem :F
Nokia,SE,Meizu...:O

Ez most megint kezd olyan lenni, mint az olcsó "iPodok"...

[ Szerkesztve ]

(#8) Daweee válasza crwn (#6) üzenetére


Daweee
őstag

Vannak már olyan érintőképernyők amik rezegnek ha megnyomod :D talán az F700

(#9) crwn válasza Daweee (#8) üzenetére


crwn
senior tag

A rezgés az nem olyan, mint az anyagok fizika kölcsönhatásából keletkező érzet az ujjbegyben! :U

(#10) orbano válasza crwn (#9) üzenetére


orbano
félisten

próbáltad? :U

egyébként a screenshotok mérete alapján elég kellemes felbontásra számíthatunk úgy érzem :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) legiaap válasza Daweee (#8) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen az F700-ba van ilyen technológia meg az LG Wiewty-be (remélem jól írtam le)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) nemma válasza legiaap (#11) üzenetére


nemma
addikt

Gondolom inkább Viewty :)

Nem tudom, mi a bajotok, szerintem ez a jövő. Az IPhone-nak köszönhetjük, hogy volt aki mert piacra dobni egy ilyen telefont és nem húzta tovább, mint ahogy a többi gyártó.
Most viszont észbe kaptak, hogy lehet, hogy tényleg le kéne cserélni a 3-4 éves menürenszereket...

[ Szerkesztve ]

(#13) legiaap válasza nemma (#12) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem nincs bajom vele,mert én áldom az érintős cuccokat(az U600-ban is imádtam)
Engem csak a testreszabhatóság az ami nagyon aggaszt.
Ha egy ilyet nem lehet testreszabni,akkor egy idő után hiába látványos,nem nyújt újat és ezáltal unalmas lesz.Amennyiben ezt megoldják,akkor beruházok egyre.
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) crwn válasza legiaap (#13) üzenetére


crwn
senior tag

Valószínűleg meg fogják oldani, hiszen ez elvileg már alapszolgáltatás - kéne, hogy legyen.
Aztán szavadon foglak! ;]

(#15) papi77


papi77
addikt

előbb-utóbb minden gyártónak lesz érintős telje,és akkor majd választhatunk,mindenki eldöntheti,h melyik felel+neki... :)

Az első: NOKIA 1611

(#16) orbano válasza legiaap (#13) üzenetére


orbano
félisten

ha nagyon unod, lecseréled a barátnődet, és máris meg van oldva a változatosság :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Egy pillanat!

Azért, mert az iPhone hasonló érintőkijelzőt és technikát használ, még nem az a helyzet, hogy az összes gyártó már majmolja is azt.
Akkor ebből kifolyólag az Apple - és a többiek - majmolja(ják) a Sony-t, mert ugye a hordozható zenelejátszót a Sony találta fel (Walkman) no és védette le.

Tessék elvonatkoztatni az iPhone-tól! Az iPhone tényleg új, és nem Perwollal lett mosva, de kérdem én, milyen multimédiás "csodatelefon" az ami MMS-t nem kezel, videót nem rögzít, és a Java... ?!

Az UIQ ráadásul ezen felhasználóbarát felületével előbbre van mint a Nokia. A Motorola is rádöbbent erre, és csatlakozott.

Ezek után a külsőben kissé hasonlító modelleket mind iPhone klónnak titulálja pár emberke? :((
Akkor egy kis emlékeztető: 1886 az első autó szabadalma, Karl Benz-é, majd pár hónappal később Gottlieb Daimler is alkotott.
Ugye a Mecedes-Benz őse(i) voltak ezek. Ma pedig Daimler AG (Mercedes-Benz és a smart)
Ebből a kis kitérőből annyit hoztam volna ki, hogy ennek ellenére sem hasonlítunk minden új autót a Mercedeshez...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) joey04


joey04
titán

Pedig teljesen egyértelmű hogy az iPhone hatására kezdett mindenki ilyen kezelőfelületet alkotni.az már más kérdés hogy az összes iPhone által ihletett telefon jobb lesz az Apple készülékénél.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) mrlujoak válasza joey04 (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól emlékszem több ilyen és ehhez hasonló kezelőfelület már nem csak ötlet szintjén létezett, amikor az Apple piacra dobta.
Ráadásul ha belegondolunk, hogy amikor az Apple kihozta az iPhone-t, akkor már a most debütáló felületek és megoldások is léteztek, csupán nem amerikai picra, hanem európaira hangolva. De mindegy, okafogyott érvelések és ellenérvelések hada lefolyhat ezzel kapcsolatban, aminek a kimenetele mindig a túlfűtött hangnem lesz. Ezt elkerülendő, zárom is az iPhone-hoz hasonlítási gondolatmenetem.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

hihetetlen hogy mindehol az iPhone-omat látom... Nembaj.. ami jó azt vigyék csak :DD

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#21) ZoZa™ válasza legiaap (#13) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Van téma és lehet cserélgetni az ikonokat. Olyan 35-40 normális témát láttam eddig. Nem hiszitek el hogy szoftveresen bármit meg lehet csinálni az iPhone-nal?? egyedül a gyenge kamera marad.. más nem. Pont

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#22) Inarus válasza ZoZa™ (#21) üzenetére


Inarus
addikt

Kb mint anno egy 6600-ással egy mostani S60-ashoz képest... :D
Na jó... A kezelőfellet tényleg forradalmi... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.