Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csecso22


csecso22
tag

Ti még most is dolgoztok :)

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Erre kéne Windows RT is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3) Blasius0704


Blasius0704
tag

Kène! Van mikor az iPad kicsinek bizonyul, és azon pl torrentezni sem tudok..

(#4) bok92


bok92
addikt

Azért remélem, hogy telefonálni lehet vele. :B

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Valamelyik TV-be oltsanak tabot, 42"-n, mit szaroznak...
/mint mikor egy het alatt dobnak 6ft-t a benzinaron, naponta 1ft-tal.../

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) banhammer válasza bok92 (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem headsettel lehet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) dezs520


dezs520
senior tag

Komolyan bef.sok a samun...az alma elfin.ja magát pletyka szinten,hogy mit fog csinálni,erre a samu már "másnap" megcsinálja...pfff :N
Most komolyan nem trolkodni akarok,de ki adta az első hírmorzsát a nagyméretű tabrol?
Ha a samu akkor minden visszasziva...

(#8) No.01 válasza moleculez (#5) üzenetére


No.01
őstag

Chromecast neven mar van hasonlo... ha megjon lehet majd irok rola egy kis osszefoglalot

(#9) Bambalazs válasza dezs520 (#7) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Az Apple-nél pletykált 12,9 hüvelykes retina kijelző nagy valószínűséggel a MacBook Air-be fog kerülni, hiszen az a notebook család az, ami kilóg a többi közül.

[ Szerkesztve ]

(#10) tjb007 válasza moleculez (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

(#7) dezs520

Pletyka szintjén már 2011-ben felbukkant egy 11,6 hüvelykes WQXGA kijelzőfelbontású modell a Samsungtól, aminek állítólag 2012-ben kellett volna piacra kerülnie, de sem akkor, sem a rá következő évben -azaz idén- nem történt ez meg.
Hogy ez tényleg igaz volt-e, és csak a Samsung lépett vissza, vagy csak egy kamu volt-e az egész már sohasem fog kiderülni.

(#11) vicze válasza dezs520 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan mit szeretnél? 2éve van pletyiben a 11,x"-os Samu tablet, van már 12"-os droidos úgy 1,5éve talán. Nem egy új dolog csak a méret változik évről évre ennek is.

(#12) dezs520 válasza tjb007 (#10) üzenetére


dezs520
senior tag

Ok,akkor nem szóltam... :DDD

(#13) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv.

most jött ki a Samu Note 3 de már a 1 is kint van f@sza... :D

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha ez tényleg ekkora akkor nem látom értelmét... Inkább egy normális laptop.

Finn the human

(#15) Chabi válasza Matada2.3 (#14) üzenetére


Chabi
aktív tag

+1
Főleg ha megtudjuk hogy többe kerül mint egy normális laptop.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#16) halkow


halkow
őstag

nem vagyok oda a táblagépekért de ez már durva és nagyon nagy :Y 7-10 hüvely is bőven elég full hd val egy olyat kéne összehozni szerintem a többivel nincs baj

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Sofian válasza dezs520 (#7) üzenetére


Sofian
őstag

A 12-es gép már legalább fél-3/4 éve létezik prototípusként.. legalábbis akkor érkeztek az első szivárgások

[ Szerkesztve ]

(#18) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Szerintem már túl nagy.

Iphone 7

(#19) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Robot helyett már Win mehetne rá ,vagy dual-boot opció.

A héten nyomkodtam egy Lenovo Miix-et, kompakt méret miatt nyert egy voksot a következő gépre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) freddirty


freddirty
senior tag

Jelenleg egy 10-es note 10.1-et nyúzok kicsit több mint egy éve. Ha sikerülne 1 colt lecsípni a keret rovására és csak 1-el növelnék a tablet méretét, aklor semmi probléma. Cpu szinten én egy ilyen csúcsmasinára egy 64bites és 8(igazi) magos exynost képzelnék el...

fred

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez már tényleg tepsi. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Bigger = Innovation... duhh

(#24) macskea válasza TaS1kaaa (#22) üzenetére


macskea
őstag

:-DDD

Amúgy szerintem jó lehet ez a 12-es méret, ha nem kap akkora kávát mint egy PlayBook. Van 15,4-es notebookom, de azt nem szívesen hurcibálom magammal mindenhova mert nehéz és vastag, a telefonon meg azért korlátozottat a lehetőségek. Én örülnék egy minőségi ilyen cuccnak. :-)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#25) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Öhhmm... Izé... Nem kötekedésből, de csak nekem b*ssza a szemem az a tény, hogy ez egy KIÁLLÍTOTT tipus egy üzletben, nem pedig valami hiperszupertitkosatombiztos gyárban készült, poros lencséjű 0,6MP-es kamerával készített kép?! Vagyis ez a "valami" köszöni szépen, jól van, él, és létezik...
Boldog karácsonyt.

Szerk.: vagyis valamilyen kiállításon van ez a kép...

(#23 ) morgyi :
De nem jó az a tab. :( Laggol rajta a CoD-Ghost :(
A hagymától meg nagyon büdös lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) Graphics válasza kakuk.tamas (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ühömm izzéé :D és hol állították, hogy ez egy hiperlóf@sztitkos üzemben készült? ;] :U

Kevesebb pálinkát please :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem is értem eddig mért nem volt ilyen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) kakuk.tamas válasza Graphics (#26) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem érted a lényeget látom.
Ha nem annyira titkos a cucc, akkor:
-kicsit több, és pontosabb infó kell, hogy legyen róla
-több képnek kell, hogy legyen róla.

Nemde?! Minek rejtegetni egy olyan tabot, amit tudnak az emberek, hogy létezik?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) Graphics válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A 12,2 hüvelykes, 2560 x 1600 képpontos megjelenítő köré épülő készülék az előzetes információk szerint Galaxy Note 12 vagy Galaxy Note Pro néven kerülhet bejelentésre és természetesen az Android 4.4 KitKat operációs rendszer használata is biztosra vehető. A táblagép más téren is bivalyerős ajánlatnak tűnik, hiszen négymagos Snapdragon 800 processzort, 3 GB RAM-ot, 32 GB belső memóriát, 8 megapixeles hátoldali és 2 megapixeles előlapi kamerát, valamint 9500 mAh kapacitású akkumulátort kapott.

Ez elég infó, nem biztos, hogy egy nagynyilvánosság számára tartott kiállításon készült a fotó :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Graphics válasza #32839680 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) sgery


sgery
őstag

ott a smart pc pro, 11,6" tehát majdnem 12 és teljes értékü windows 8 fut rajta. Teljesítményben pedig messze felülmúja. Ja és létezik már egy ideje :)
Szóval minek ekkora kijelzöre android?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#33) Prof válasza dezs520 (#7) üzenetére


Prof
addikt

Mar AMD-s MSI is van ekkoraban Win8

(#34) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ha mondjuk 10 órás kijelzőidőt kibírna, könnyedén kezelne billentyűzetet, a memóriája gond nélkül bővíthető lenne, 1-2 USB csatlakozási lehetőséggel gyors wifi-vel és HDMI kimenet is lenne rajta akkor én bizony elgondolkodnék egy laptopról való váltásban.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#35) Cyberpunk válasza zsolt501 (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha már billentyűzetet is kell cipelned ugyan ott vagy. Szvsz jobban megéri a subnoti. Esetleg keresel érintőst, ha nagyon kell a tapicskolás. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) zsolt501 válasza Cyberpunk (#35) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem mindig kell a billentyűzet, de ha kell akkor nagyon, de ha nem akkor csak akadályoz.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#37) sien


sien
aktív tag

Dell XPS 18, nekem most ez a szívem csücske, ehhez képest ez kicsi :)

(#38) C$abi


C$abi
aktív tag

Mobilarénától mikor jön a Galaxy Note 3 2014 edition tesztje?

(#39) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Es ezzel a termekkel konkretan megolik a hordozhatosagot... Anno a tabletet ugy reklamoztak, hogy sokkal konnyebben hordozhato, mint egy netbook, vagy notebook. Ezzel a merettel (ha valoban lesz ilyen) inkabb mar nem a hordozhatosagra mennek ra hanem... nemtudom mire...
Gondolom megint innovaciokent adjak elo a kepernyo novekedest..

(#40) zsolt501 válasza Touch-ko (#39) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Miért egy 15-17-18"-os kijelzővel szerelt laptop mennyire hordozható??
Ugyan már ne legyünk már ennyire negatívak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41) Cyberpunk válasza zsolt501 (#40) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van ám 12"-os laptop is. ;) :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) vittorio7


vittorio7
őstag

Szép példány!

(#43) zsolt501 válasza Cyberpunk (#41) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen van, és az egyiknél sem mondjuk, hogy nem hordozható, holott a 17-18"-os kijelző már elég méretes. :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#44) vicze válasza Touch-ko (#39) üzenetére


vicze
félisten

Komolyan ezt úgy írod mintha nem lenne a Samsungnak 3-12"-ig fél colonként egy készüléke...
A méret bármilyen irányú változtatása nem innováció valóban.

Az x év múlva megjelenő Pro-s iPad-ehez ugye beidézhetem ezt majd ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Pete55555 válasza tjb007 (#10) üzenetére


Pete55555
addikt

Az már igen :Y

...Szeretem leracsniztatni...

(#46) babkukta


babkukta
senior tag

Tipikus Samsung... fényes fémes hatású gagyi műanyag oldalsáv, ami fél éven belül lekopik. Leszokhatna már az ilyenekről. Legalább oda már eljutott, h nem a lakkozott f.s hátlap villog ott. Előrukkolhatna már vmi komolyabb anyagminőséggel is. Ha a Lumia 520at megtudták olyanra csinálni annyiból, nem hiszem h pont a Samsungnak lenne ez nehéz. Csak kb lesz.rja

Üdvözlettel, Tibi

(#47) DiVaD válasza Touch-ko (#39) üzenetére


DiVaD
senior tag

Szerintem ezt már ők is otthoni használatra tervezik.. vagyis remélem. :)

Nekem amúgy már egy sima iPad is nagy, ha pedig tudok cipelni egy iPad-et akkor tudok egy MBA-t is. :U

(#48) Xahsio válasza vicze (#44) üzenetére


Xahsio
csendes tag

fél colonként 3 készüléke...

(#49) Paul119 válasza babkukta (#46) üzenetére


Paul119
addikt

Az s3ról hogy a vérbe nem kopott le tavaly nyár óta ? ..ki érti ezt? ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tizent rá és pont jó lesz.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.