Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Kár hogy tanulnom kell, miért nem hétvégén vannak ezek az események? Ezt soha nem fogom megérteni...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

most dicsekedni fogok ( :DDD ): még anno voltam az xp magyarországi bemutatóján, mint meghívott külsős bétateszter... láttam, milyen felhajtást tudnak csinálni, jó értelemben :K oké, hogy az egy oprendszer, de baromi jó lenne elmenni erre a rendezvényre, mert szerintem odateszik most is magukat... kár, hogy nem jön össze :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Chosen válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


Chosen
addikt

Nehogy véletlenül jó legyen az emberek 90%-nak.

(#4) Revolit válasza Chosen (#3) üzenetére


Revolit
senior tag

Mivel a megjelenési dátum adott, így olyan hú de sok lehetőségük nem volt a szervezőknek az időpont kiválasztásában... :U

[ Szerkesztve ]

(#5) bigadam94 válasza Chosen (#3) üzenetére


bigadam94
tag

A launch party lényege, hogy a megjelenés napján az elsők közt vehessük meg a játékot - nyilván tarthatták volna szombaton is, de akkor már nem launch partyról beszélnénk...

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#6) mephi666 válasza bigadam94 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

after-launch party? :DDD ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) pzstm


pzstm
titán

elő is rendeltem, igyekszem ott lenni :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Van a Fanatec-nek itthoni forgalmazója ?

Az "új kormány" miatt kérdezem.

(#9) Jeanne d'Arc válasza mephi666 (#6) üzenetére

Azaz! De tökre rossz. Nem mondhatom a tanárnak hogy jajj én a Forza 4-et próbáltam ki tegnap ne adjon má' 1-est matekból vagy fizikából. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) "Infinity" válasza bigmasterg (#8) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Nincs. Németországból kell rendelni én is épp arra készülök.

(#11) callmeakos válasza mephi666 (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

na arra viszont én is beneveznék, mert erre sajna nem tok elmenni :((( ;]

All→M8

(#12) Prof01 válasza bigadam94 (#5) üzenetére


Prof01
veterán

Erről van szó! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) keIdor


keIdor
titán

Tényleg az év autós cucca lesz ez, magasan a legjobb. A partyn sajna nem tudok részt venni csütörtökön.:(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) bigmasterg válasza keIdor (#13) üzenetére


bigmasterg
addikt

Konkurencia nélkül egyértelmű, hogy az év autós cucca lesz, mint ahogy a tavalyié a GT5 volt.

(#15) rocket válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

Mert penteken van a jatek hivatalos Europai megjelenese, erdekes lenne szombaton, a jatek megjelenese utan launch partit tartani :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16) Jeanne d'Arc válasza rocket (#15) üzenetére

Nem azt mondtam hogy akkor kéne hanem azt hogy ez egy hülye időpont, és szerintem ezzel sokan vagyunk így, aki tanul meg dolgozik. Munkanélküli emberek előnyben!

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) wolruf


wolruf
őstag

Ezen véletlenül, szándékosan, direkt ott leszek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18) pzstm válasza Jeanne d'Arc (#16) üzenetére


pzstm
titán

dolgozok, de ott leszek mégis :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19) Gomez86 válasza Jeanne d'Arc (#16) üzenetére


Gomez86
őstag

Kb két hónapja vettem ki szabit péntekre. szóval ha tényleg fontos, akkor megoldod hogy ott legyél...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#20) TESCO-Zsömle válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De tanulhatsz előre, hogy ne tudjon olyat kérdezni, amire 1-est adhat... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Misály válasza Jeanne d'Arc (#16) üzenetére


Misály
addikt

Vagy aki a kozelben el...

(#22) Jeanne d'Arc válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére

:):) Ez igaz!
De most elég feszített a tempó. Nem akarok fizetős egyetemre menni

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#23) TESCO-Zsömle válasza Jeanne d'Arc (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgyis ki kell fizetned, ha külföldön akarsz dolgozni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Jeanne d'Arc

Nem tervezem hogy kimegyek. Bár minden normális ember elmegy az országból de én mivel amúgy sem vagyok az ezért nem megyek:D:DD:

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) Misály válasza Jeanne d'Arc (#24) üzenetére


Misály
addikt

Akkor en nem vagyok normalis mert itthon epitem a karrieremet es eszem agaban sincs lelepni:DDD

(#26) mephi666 válasza Misály (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor már ketten vagyunk, habár én karrierépítésről nem beszélhetek, viszont megvagyok azért :DDD ...még ha néha mocskosul sz@r is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) pzstm


pzstm
titán

majd telefonnal kattintgatok párat ha gondoljátok :B ;) (SGS2)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) Ace owner


Ace owner
addikt

Crysis is csütörtökön volt :((( Miért nem lehet pénteken bemutatni a játékot?! :DDD

Galaxy Fold 4

(#29) Jeanne d'Arc

Öröm, hogy nem vagyok egyedül:D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#30) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nekem az a fájó, hogy mindig Pesten vannak az ilyen rendezvények. Persze tudom hogy ez nem fog változni, de jó lenne ha egyszer mondjuk itt Kecskeméten is lenne vmi ilyesmi a Malomban. :K És ugye azért rengeteg vidéki nem tud felutazni csak ezért Pestre.

(#31) mephi666 válasza 7600 GS (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, húznám is a betkóst és retteghetne, aki előlem meri leemelni a polcról a forza4-et :DDD ;]

egyébként ez meg a másik, hogy necces felutazni... viszont, ha itt lenne, akkor meg szívnának a pestiek is és a többi vidéki is, akinek mondjuk pestre egyszerűbb felutazni :( ...úgy lenne az igazi, ha minden megyeszékhelyen lenne ilyen rendezvény: csak hát azért ennyire sok fanatikus szerintem nincs, hogy megérje :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) "Infinity" válasza mephi666 (#31) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Azért van az országban pár nagyváros Budapesten kívül is, ha nem is launch partit,de valami éjféli nyitvatartást csinálhatnának az ottani boltok. Teszem azt még tombola is lehetne meg egy kioszk amin lehet játszani.

(#33) mephi666 válasza "Infinity" (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát egy próbát megérhetne szerintem is: itt mondjuk az 576 a malomban van, ami olyan, mint a westend kicsiben :) mozik sokáig nyitva vannak és ugyanazon a szinten van az üzlet is... biztos megérné kipróbálni, hogy éjfélkor kinyit ilyen nevesebb megjelenéskor az 576 pár órára, amíg mindenki bevásárol és emellett pár vendéglátó egység forgalma is meglehetne :K csak jó szervezés kérdése lenne az egész

ui: csak megint felvetődik a kérdés, hogy "hány példány fogyna?" :U mert aki nagy fanatikus, az előrendeli a limitált "akármilyen edisönt", aki pedig annyira nem nagy fan, az megveszi nappal... pesten azért 2millió emberből jobban összejön egy ilyen launch party-ra a társaság... kecskeméten 1/20 annyian laknak... és szerintem a környező településekről sem jönnének olyan számmal, mint amennyien felmennek pestre, vagy a külső kerületekből beutaznak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) bigadam94 válasza mephi666 (#33) üzenetére


bigadam94
tag

Pontosan itt a gond, lehet, hogy egyszerűen nem érné meg a "vidéki" üzleteknek egy ilyen buli rendezése. Arról nem is beszélve, hogy támogatókat se lenne könnyű összekaparni, a Microsoft nyilván nem fog kivonulni minden helyszínre X darab konzollal, TV-vel, kormánnyal és játékkal...

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#35) keIdor válasza mephi666 (#31) üzenetére


keIdor
titán

Nem kell mindenhova, elég lenne Győr, Miskolc, Debrecen, Szeged, Pécs stb. csak a nagyobb városokban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Alexios


Alexios
veterán

Hm, ha éjszaka nem is tudok ott lenni, de reggel oda megyek akkor is megvehetem 10k-ért? :DDD

(#37) daninet válasza pzstm (#27) üzenetére


daninet
veterán

én meg fényképezővel (Nikon D3) ;]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38) pzstm válasza Alexios (#36) üzenetére


pzstm
titán

ha előrendeled akkor tuti
10500-ért ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39) Alexios válasza pzstm (#38) üzenetére


Alexios
veterán

oké, köszi:)

(#40) pzstm válasza daninet (#37) üzenetére


pzstm
titán

jóvanna :P
Én csak amolyan 1-2 bulifotóban gondolkodtam :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) Croft-21 válasza Ace owner (#28) üzenetére


Croft-21
őstag

Tavaly az AC Brotherhood Launch party is csütörtökön volt :) Nagyon jó volt a hangulat, ott voltak a hostess lányok, meg ingyen energia ital... és az emeleten meg Kinect party volt, ki lehetett próbálni, már ha volt elég türelmed kivárni a sort :DD
Ezek a partyk jók szoktak lenni, sok olyan ember összejön, akit érdekel az adott játék és ki is próbálhatod még a megjelenés előtti estén :C

(#42) pzstm válasza Croft-21 (#41) üzenetére


pzstm
titán

azon is ott voltam :C :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz. Egyelőre én a GT5-öt tolom, most hogy itt a 2.0 patch egy kicsivel jobb lett, és jönnek a DLC-k is. Meglátjuk, még a végén szerzek egy dobozt a Forza 4-el... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44) pzstm válasza HUNPSP (#43) üzenetére


pzstm
titán

ha van rá módod/lehetőséged (és megteheted) akkor mindenképp ajánlom a boxot Neked. 1éve vagyok boldog tulajdonosa (Kinect-el együtt) és egy rossz szavam nem lehet rá. (teszem hozzá eredeti játékkal játszom csak és Live Gold előfizetésem van) ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45) Ace owner válasza daninet (#37) üzenetére


Ace owner
addikt

-irigyarc-

Galaxy Fold 4

(#46) HUNPSP válasza pzstm (#44) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Ismerősömnél voltam mostanában, neki van Kincetje is... egy-két box meccs után garantált izomláz holnapra, de a síelős sem rossz ugyanezen a lemezen. Nem tudom mi a neve, nem néztem, de sok ilyesmi van (sírepülés, foci, stb). Jó ez a Kinect cuccos, megéri megvenni?
Ahogy elnézem egy árba fog kerülni a PS3-al, 40-50 körül, ennyiért milyen boxot érdemes venni (flash, tárhely, tartozékok, bármi)? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#47) "Infinity" válasza HUNPSP (#46) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Most várj xbox vétellel, mert most jön ki a 320GB-os széria így a 250-esek biztos kevesebbe fognak kerülni mint most.

(#48) bigadam94 válasza "Infinity" (#47) üzenetére


bigadam94
tag

"Holnap rendezvényünk számokban: összesen 8 KIOSK az alsó szinten, melyen gyakorolhattok, felső szinten pedig 6 darab versenyre aktualizált gép! Összesen 14 darab konzolon játszhattok a Forza 4-el. Több, mint 400 darab Monster Energy ital vár Titeket, hogy aztán éjféltől megkezdődjön az értékesítés. Több 100 póló vár az előrendelőkre, valamint a nyereményjátékokban résztvevőkre, így: kvíz, tombola, facebook játék, stb.

Ráadásul a www.premiumcardesign.hu jóvoltából még lesz egy kis extra meglepetés is."

(GameShop közlemény @ Facebook)

VÁRJUK? Naná! :D

Infinity: Nem olyan biztos, hogy hamar lemegy a 250 gigás Slimek ára... a Holiday Bundle viszont nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#49) pzstm válasza HUNPSP (#46) üzenetére


pzstm
titán

én mindenképpen a slim 250GB-osat javasolnám, 1 játékkal és 1 joystick-al, valamint igazán ideálisan Kinect-el(nyilván nem olyan hardcore mint egy joystick de újszerű, nagyszerűés igazán jó szórakozást nyújt)
Kinect adventures alapból jár hozzá, valamint Kinect sports (majd a nemsokára megjelenő Sports Season2 ami tuti jó lesz), Your Shape: Fitness evolved és Dance central amik a nyitó címek közül kiemelkedőek voltak. Azóta már rengeteg új jelent meg. Ajánlom a [http://123kinect.com/] oldalt.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50) szab.tam


szab.tam
nagyúr

vajon kormányok lesznek, vagy kontrollerek?

nálam játékok küzöl csak az autósok jöhetnek.

a gt5 kiadás után eljött egy barátom, elhozta, rádugtuk a g25-öt a ps3-ára. kőrözgettem vele, de nem győzött meg. erre tartogattam a ps3 vásárlást. elmaradt.

most így vagyok az xbox-szal. izgat a forza 4. nem tud nem izgatni. ki kéne próbálnom, hátha elcsábulok. de nekem kontrollerrel autózni elég illúzióromboló lenne, el sem megyek, mert csak kiábrándítana...
ha ffb-s kormányokat raknának ki, más lenne a helyzet.

nem láttam a hírben: kell előtte reggelni valahol?
vagy csak odamegy az ember, feliratkozik, és kész?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.