Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mephi666 válasza Gomez86 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#4: én még egy dlc-t sem vettem hozzá, habár a porsche-csomag nekem is tetszene, de eléggé vaskosan megkérik az árát, így beérem a ruf-okkal... ami inkább zavaró volt, az horizon-nál az "1000club" ...forza3 98%on áll nálam, 2 acsi hiányzik még a 100%-hoz és a forza4 is jól áll, maxolható mindenféle dlc nélkül, de itt a horizon-nál költeni kellene rá emiatt, ami kicsit elkeserít (bizonyos gyártók autóival teljesíteni kell adott feladatokat, de az ingyenesen elérhető autóknál legalább 1-el több kell minden acsihoz :( ) ...de ez legyen a legnagyobb bajom

ami nagyon tetszene f5-nél, ha visszahoznák azokat a pályákat is, amik a 3-ban még benne voltak, de a 4ben már nem (pl new york) ...meg amit máshol már említettem: ha lennének változó napszakok és időjárási viszonyok is... akkor tényleg 100%os lenne nálam a játék, mert így "csak" 98% :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.