Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jeni válasza Aryon87 (#46) üzenetére


jeni
félisten

Phone Clone progival megy az OTP a HMS oldalon

(#52) Ezekiell válasza jeni (#51) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tipikusan a banki appok azok, amiknél semmilyen trükközést/workaroundot nem akar az ember. :(

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#53) Aryon87 válasza jeni (#51) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54) yennayo


yennayo
junior tag

Azt hittem GMS-t kap végre újra, hát nem :DD nyitható bootloader + gms kombó és repülök huawei-re.

(#55) Lami66 válasza yennayo (#54) üzenetére


Lami66
őstag

Nyitható bootloader+gms=Xiaomi
A Huawei már elég régóta zárt rendszert használ. Stabilabb és bugmentesebb, mint a nyithatósok.

(#56) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

:D Mekkora poén.
Egyébként mindegy, hogy lesz-e GMS vagy sem, a HarmonyOS ígyis-úgyis jönni fog. Már régóta tervezték, mindegy mi a hivatalos kommunikáció. Csak az a kérdés, hogy a Google elérhetővé teszi-e rajta az alkalmazásait úgy, mint iOS-en, vagy sem.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#57) jeni válasza Inkvizitor1 (#56) üzenetére


jeni
félisten

Biztosan nem lesz rajta a Gugli a Harmonyn.
Hiszen akkor a teló gyártója a Huawei lesz.

(#58) joey04


joey04
titán

már az elején mondtam, hogy trump egy idióta. kisebb szankciókkal kezdett ami által a huawei szépen fel tudott készülni, ráfeküdni a hms-re (mondjuk ez eu-ban életképtelen), meg berendelt kirinből. És csak később hozta meg fontos tiltó döntésekről a határozatokat. Nem mert beleállni rendesen. Most meg ez. Igazi idióta. Remélem ha Biden nyer, nem lesz ilyen gyenge.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) Aryon87 válasza joey04 (#58) üzenetére


Aryon87
félisten

Remélem ha Biden nyer, nem lesz ilyen gyenge.
Én meg azt remélem hogy lesz esze, és másképp valósítja meg ezt az egész cirkuszt. Korlátozza a kínaiakat ahogy akarja, tiltsa az 5G-t, az nem érdekel, de a mobilforgalmazást hagyja meg. Sok felhasználó szereti (szeretné) a márkát használni.
HMS lehetne életképes is, ha az európai befogadó lenne az újra. De nem, marad inkább régimódi. Itt jön ki a Google ereje.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60) pusszycat válasza Aryon87 (#59) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a Huawei nem építheti az 5G hálózatokat ráérünk venni 5G telefonokat. Úgy még 3 évig biztosan. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#61) jeni válasza pusszycat (#60) üzenetére


jeni
félisten

más építi meg az 5G-t
pl.:
Ericsson vagy a Nokia

(#62) Aryon87 válasza pusszycat (#60) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony. Es azert a 4G is eleg gyors mar.
Mos5 is itt az 5G, azt alig hasznalhato BP-en. Telekomoskent sima csomagban vagyok, nincs 5G kapacitas, igy a telomon ki is van kapcsolva. Telenor meg el se inditotta, a Voda is beelozte ebben.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#63) <Lacy85> válasza Aryon87 (#59) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ebben semmi régimódi nincs, mindössze ennyi pénzért talán elvárható, hogy rendesen tudjam használni a mobilomat...
Ha nem akarom sz@rral szivatni magam, attól még nem vagyok régimódi.

(#64) pusszycat válasza jeni (#61) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Foglalkoznak vele, de nincsenek felkészülve ilyen nagy volumenre. Szerintem. Másképpen, nem bírják majd cérnával, túl nagy falat nekik...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#65) #16820480 válasza Aryon87 (#59) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amúgy akkor is ennyire lenézted az embereket, amikor nem voltak hajlandók WP-t, meg Badát/Tizent használni? Vagy csak szegény Huawei, mert éppen ők a kis kedvenc márkanév?

(#66) Aryon87 válasza #16820480 (#65) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkoriban nem voltam benne a mobilos korben, es akkoriban a Sony Xperiaval kinlodtam, ami hardveresen volt fos, bar a droid se volt tul stabil.. (4.2-4.3).
A kis kedvenc markanev legalabb kiszolgal mindenben, amit szeretnek, es nem kell azon mergelodjek, hogy hardveresen visszafogja magat, mert neki olyanja van epp.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67) levberta


levberta
csendes tag

Tuti kapok egy külső agyi infarktust, ha visszakapja a guglit a Huawei... 4 éves mate 10pro-t most cseréltem le egy szaros s20+-ra. Érdekes lesz lenyomni az asszony torkán,hogy eladom kb 60 bukóval és veszek egy új telefont... (Mate 40)😀😀

(#68) Aryon87 válasza levberta (#67) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Szerintem kezd már most puhítani az asszonyt :DD Ha mégse lesz Gugli, legalább Ő boldog lesz :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69) t72killer válasza levberta (#67) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amíg a samu nem nő ki végre az exynos-nyavajából, én tőlük telót nem veszek. Mondom ezt úgy, hogy az elmúlt 10évet két samsung telóval húztam ki, csak most érik a csere.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#70) snorbi82


snorbi82
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy mi történt a háttérben. Mi változhatott ilyen gyorsan. Kevesebb pénz folyt be? Vagy valami ügyvédi nyomás Amerika ellen? Esetleg Kínai áru vissza vonás? Esetleg választási segítség (anyagi stb), hogy ismét Trump nyerjen?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#71) Lami66 válasza snorbi82 (#70) üzenetére


Lami66
őstag

Kevesebb pénz nem folyik be az Usa érdekelt tech cégeknek, mert Huawei helyett mást vesznek az emberek, pl Xiaomit. Amely az eladásokkal feljött a harmadik helyre (na ki csúszott le negyediknek? ;] )
Szerintem a kényszerből felturbózott kínai fejlesztések megtorpedózása a cél...ha kapnak alkatrészt, akkor talán leállnak. Mert hosszabb távon az a veszélyes, ha Kína önálló lesz technikailag, nem fognak függeni az Usa cuccoktól.

(#72) snorbi82 válasza Lami66 (#71) üzenetére


snorbi82
senior tag

Ha nincs munkád (nincs pénzed), Te is lecsúszol... Azt hogy Kína mindent kiváltson (hivatalosan :D ) több év. Szerintem felesleges találgatni, úgy sem tudjuk meg soha, hogy mi megy a háttérben. Egy a lényeg. Kína ne csináljon 5G hálózatot. Csendben megjegyzem, hogy ha Huawei telefonomban Snapi lesz, annak jobban fogok örülni. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#73) Lami66 válasza snorbi82 (#72) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem volt több Snapis telefonom is, és van Kirines is. Nem érzem a Kirin hátrányát. Kiváló teljesítmény, nem melegszik, Qualcomm szolgáltatások ugyanúgy mennek (pl. aptx).
A gcam az egyetlen ami nem megy Kirinen, de P30-on nem érdekel

(#74) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#66) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ohh yeee. Nekem is az volt. [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#75) #16820480 válasza Aryon87 (#66) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet ha akkoriban Huawei-ed lett volna most messzire kerülnéd őket :)) Elég közeli viszonyban volta velük akkoriban és nem lett nagy barátság.

(#76) szkaroly válasza Lami66 (#71) üzenetére


szkaroly
senior tag

Kína ezekkel a fejlesztésekkel már nem fog leállni, hiszen a szélirány bármikor változhat megint. Szerintem a kampány véget ért és most már a biznisz a fontos. A válság miatt gondolom az eladások csökkentek (nem csak mobilos fronton valósznűleg), így az amerikai cégeknek is minden alkatrészeladás fontos. Gondolom a cikkben említett Sony, Samsung is használ amcsi technológiát, szabadalmakat, így azokból is van bevétel.

Poco X3 Pro

(#77) Lami66 válasza szkaroly (#76) üzenetére


Lami66
őstag

Ez egyértelmű, hogy Kína már csak addig használ amcsi technológiát amíg haszna van belőle, pl a többi kínai telefongyártó esete. De gőzerővel csinálják a saját amcsifüggetlen technológiájukat. És ha az életképes lesz, tesznek róla, hogy el is terjedjen.

(#78) pusszycat válasza snorbi82 (#72) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most Trmp. nem hozhat olyan döntést ami amerikai cégeket visszafogná a pénzcsinálástól. Ezért enyhített a korlátozásokon meg jó fejnek akart tűnni. Holnap kiderül merre hány méter.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#79) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#74) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosítok az Xperiákat illetően: Xperia Live with Walkman (mai napig megvan működőképesen, fél napos akkuval, elődje a SE W580i, szintén működőképesen pár órás akkuval megvan) és Xperia SP.

Sheratan: megvan az első vagy második (?) Huawei is a mai napig. Huawei U8500

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.