Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Samus válasza Jofi81 (#12) üzenetére


Samus
addikt

azaz! meg a F.E.A.R. összes része. de egész éjjel tegnap fura UFO jelnségeket észleltem. a szoszéd utcában a kutyák össze vissza ugattak, a redőnyömön hirtelen valami koppanás hallattszott, amikor vége lett a "földöntúli zajnak". érdekes. velem ilyen egyszer fordult elő, egy AKira Yamaoka - Promise című szám közben (Silent Hill 2 játék, és SIlent Hill - A Halott Város című film outrojában (stáblista alatt) szól), a vége felé járt, én már majdnem elaludtam, egyszercsak egy kb 1.5 mp-s sistergés ilyesztett meg. MP3 lejátszóval hallgattam, nincs benne rádió. próbáltam visszatekerni, de semmi, utánna jó volt.... de hogy Neked hogy sikerült ezt produkálni, ezt még összevágni is profi és hihetetlenül igényes lett volna. semmi hirtelen ugrás az effektek között, minden tökéletesen stimmel, vagy ez az évszázad átverése/összeesküvése, vagy tényleg valami földöntúli. egész véletlen nem Arizónában laksz az 51es körzet felett (am tudjuk, hogy nem létezik, persze)? a szöveg pedig tuti FPS-bóől van: ilyen van benne, all clear, we got position, you got position

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.