Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Tikakukac válasza moha21 (#101) üzenetére


Tikakukac
titán

Én is voltam fiatal meg az is vagyok, pont az az izomból megküldjük válasz az amit én is tettem volna, mint Te jelen esetben anélkül, hogy megértettem volna mit akar ezzel sugallni az öreg.

Segítek.

Kibontva: szerelje fel, vegye meg, kapcsolgassa, foglalkozzon vele akinek erre van ideje, kedve, energiája feleslegesen. Neki így ennyi idő elteltével a szakmában nincs, se munkában, se vállalkozásban se otthon ami jelzi mennyit érnénk el vele. Mondtam neki, meg is számolgatta a dolgokat és kiröhögött. Ami van hidd el meg van csinálva, ledes világítás bent és kint, ilyen-olyan távkapcsos refik udvaron meg időzítők fűtésre és egyebek, nonstop van képzés és mindig járnak a legújabb katalógusok és könyvek. Nem hacker, de a gépekhez tök hülye, de ami nem finom elektronika azt ujjból.
Azt azért hozzá kell tenni, nálunk villannyal megy minden, tehát fűtés, főzés, minden. Igen, konkrétan ki lehet számolni 10 évre mennyit lehet spórolni napi 1 óra kevesebb villanyégetéssel, a végösszegben viszont ez olyan tétel ami semmis, tekintve mennyi szopatóval jár ez folyamatosan.

Az akksis téma meg tök jó, csak semmit nem vág ide, semmit, mert ehhez nem modern technika kell, csak kockáspapír és 4 alapművelet.

Remélem most már érted :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.