Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hát.. az elsőnek a színe.. ppppppppfffffffffff.. értem én, h elegáns, meg mittudom én, de akkor is nehezen értem meg, h mit ettek az emberek annak idején azon a színen.

A második az már pöpec.
Hát igen, van akinek a BMW nem dobogtatja meg a szívét? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Bubu79 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze, hogy van - nézz be a milyen autót vegyek topikba ;] :DDD

fLeSs: Kiváló ízlésre vall - különösen az E36-os :D :R

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Egy brókernek ez a minimum... :D
Btw, a kék verzió jobban tetszik... Még ha u.a. akkoris :)

(#4) lapa


lapa
veterán

a kék biztos kényelmes 30 km táv felett, meg szépen is szikrázhat az alja. az ezüst oké, ha találsz nem széthajtottat.

(#5) whiz válasza lapa (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

Hja, az a szétültetett 3-as nem lehet valami kellemes a magyar utakon (bár gondolom állítható a magasság, de akkor is). Az 5-ösnek meg randa a lámpája. Én mindkettőből az eggyel újabb (e46, e39) generációt favorizálom. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ezek a külsejük miatt nagyon bejönnek, de valszeg nem venném meg őket, csak egy hirtelen felindulás volt. :D
ha E36-os, akkor 328i (coupe). nem csicsás, de jónak tűnik: [link] meg lehet még találni egy csomó másikat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) fLeSs válasza whiz (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az 5ösben a lámpa a legjobb! :o :D
nekem legalábbis nagyon tetszik (ezek a képek olyanok, mintha vmi NFS-ből származnának :D).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Winner_hun válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Csak jelzem, hogy szép külsőért csak nők szoktak autót venni:)
Rommá ültetett házibarkács bmw-t (főleg műszaki paraméterek ismerete nélkül) biztos nem ajánlanék senkit.
Tuningoltnak látszó kipufogós angyalszemet dettó. Mintha azon fólia is lenne...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) bambano válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Belegondolsz, hogy milyen jól reprezentálja a bmw tulajokat itt dragonfx, rögtön szívdobogást kapsz, csak nem a kellemes irányból;) ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Thunderzolee válasza bambano (#9) üzenetére

Hajjajj.. neoncső nélkül nem vennék se kocsit, se szgépet. :DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) anjani182 válasza Winner_hun (#8) üzenetére


anjani182
őstag

Csatlakozom :K

Forever and ever, let's make this last forever.

(#13) whiz válasza Winner_hun (#8) üzenetére


whiz
aktív tag

Pl. Hondások, ugye. :D ;]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) rudi


rudi
nagyúr

Hajja, régi bömöst venni nagy kaland :) Legalább akkora, mint tőzsdézni. Mondjuk sokadik autónak, dísznek tuti jó. Nekem sokáig a régi 6-os volt a kedvencem. De nem kenyerem a lottózás meg jó szakit sem ismerek a közelben.

Maradt hát a 323F :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) fLeSs válasza whiz (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én azt favorizálom, amit meg tudnék venni. :D
E46-ost nem találsz 2m alatt.
a 2m alatti E39-esek meg nem tetszenek.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#16) JoeYi


JoeYi
őstag

én stilo-n gondolkodok, csak zavar a gondolat, hogy kifogok egy futómű javításra megérettet

(#17) whiz válasza fLeSs (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

De találsz, csak hát khmm... igen, igazad van, én is inkább ezeket venném. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#18) fLeSs válasza rudi (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ez szép, bár nekem már túl szögletes.

én ha vennék egy E34/E36-ost akkor az nem sokadik autó lenne. annyira azért nem állok jól anyagilag. :D jók ezek mindennapi használatra is. csak asszondják a hozzáértők, hogy érdemes vmi karbantartott, drágábbat venni, mint vmi olcsót amire utána az autó árát mégegyszer rá kell költeni (+ a vele eltöltött idő és idegeskedés ugye).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#19) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ennél szebb sose kell.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#20) Bubu79 válasza Grafiqs (#19) üzenetére


Bubu79
addikt

"...bálna Merci, nicht Trabant..." :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Most abban a 3-as bömösben hogy visz haza az ember egy hűtőszekrényt a tecso-ból vagy 4 zsák cementet a telepről vagy egy lapraszerelt szekrényt az ikea-ból? Sehogy úgyhogy gagyi. :DDD

Lehet hogy ezért van nekem egy f astra karaván gépállatom :D

Romani ite domum.

(#23) eastsider


eastsider
nagyúr

első, vagy egy e kora beli hetes, vagy bálnamerci, persze lakk-feketében:D
a második SZVSZ hülyegyerekes... biciklikerék+morcos--pff
esetleg egy ilyen: [link]
vagy sima coupe... de nem az újabb lámpás, az "undi"
esetleg egy ilyet feketében. jöhet 530D is, de M pakettel

grafiqs: na hát egy olyan is :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#24) Grafiqs válasza Bubu79 (#20) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ez nem is bálna hanem W126-es 500-as. A bálna a W140-es.

[ Szerkesztve ]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#25) lapa válasza Grafiqs (#19) üzenetére


lapa
veterán

nem mertem beírni, hogy nézhetne egy feltörekvő középkat helyett egy normálisan összerakott 126-ost, de nem telt bele sok idő, mire eljutottunk idáig.

(#26) fLeSs válasza Grafiqs (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azon az áron már inkább ez...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#27) lapa válasza fLeSs (#26) üzenetére


lapa
veterán

ez mintha dupla annyiba kerülne.

(#28) JoeYi válasza fLeSs (#26) üzenetére


JoeYi
őstag

12L városban :D

(#29) fLeSs válasza lapa (#27) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az árat a hazai forgalomba helyezéssel együtt nézd, az a merci így 2,4m.
a bmw meg "csak" 1,6. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#30) fLeSs válasza JoeYi (#28) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mé', az a W126 szted kevesebbet eszik? :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#31) tkazmer válasza Grafiqs (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

dehogynem :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) lapa válasza fLeSs (#29) üzenetére


lapa
veterán

jogos, aszittem az is magyarus. anno én is néztem a német kínálatot, aztán mákom volt és találtam magyar járművet. fel kell túrni az országot, előbb-utóbb sikerül.

(#33) fLeSs válasza tkazmer (#31) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hitler nem vmi ilyesmivel mászkált? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#34) fLeSs válasza lapa (#32) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nézegettem ilyen közvetítős oldalakat, és ausztiában/németo.-ban nagyon szupi bmw-ket lehet venni 500e alatt, csak arra ugye rájönnek az átírási költségek, és úgy már nem is olyan szupi, bár lehet olyat találni, ami még így is simán megéri.
ráadásul asszondják, hogy arrafelé nem trükköznek a km-ekkel sem.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#35) neduddki válasza rudi (#14) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nm rossz az a 323f, de ez abomos JUPIIIIIIIIIIIIIIii;- )))

udv

neduddki

p.s. berabyosztad a napom:- )

fLeSs: hat az e34 minden ido kegyik legharmonikusabb joszga, de nekem inkabb a pofaranceflvarras aolott:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36) lapa válasza fLeSs (#34) üzenetére


lapa
veterán

nekem annyit mondtak, hogy gyorsan klikkoljak el, ha "Arkan GmbH" meg "Auto Abdullah" az eladó, egyébként csak matek kérdése. meg amit legutóbb hallottam, hogy veteránra nincs regadó, el is kezdtem a nyálam csorgatni pár szép w123 coupéra asszonykának.

(#37) Grafiqs válasza fLeSs (#26) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szép-szép, de tucat. Szembe jön bármelyik sarkon, és sosem adja azt az utazási komfortot amit egy 126-os tud. ;)

Fogyasztása úgy 14-16 liter városban. :U

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#38) neduddki válasza Grafiqs (#37) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meg jo hogy nem vezeteis tirta az a globoidcsigas ize erdekes egy szerkezer:- )

udv

neduddki

p.s. az bisztos hogy ha s akkor egfeljebb ez, amugy a w124 nekm jobban bagyun, es az elso merci ami meg teccik is az a r129es:- )

mod: gyun eszembe: Gafi hogyhogy elokerute???:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39) Grafiqs válasza neduddki (#38) üzenetére


Grafiqs
őstag

El vóltam ásódva, de feltörtem mint a talajvíz... :D

[ Szerkesztve ]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#40) lapa válasza neduddki (#38) üzenetére


lapa
veterán

nem golyópályás az a globoid?

(#41) tkazmer válasza fLeSs (#33) üzenetére


tkazmer
addikt

nem tudom, én az ászok ásza c. jp belmondo filmben láttam ilyet először, akkor tetszett meg. Ott egy német tábornoké volt, hitler (a filmben) más autót használt. de persze biztos volt a valóságban ilyenje is:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#42) fLeSs válasza Grafiqs (#37) üzenetére


fLeSs
nagyúr

annyira nagyon nem tucat, itt a havannán még nem láttam ilyet. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43) neduddki válasza lapa (#40) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

w126 az gojjosoros? hat lehet utanna kik nezni, mert emlkeim kisse kopottak a temaban, de en globoidra emlexem

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44) Grafiqs válasza fLeSs (#42) üzenetére


Grafiqs
őstag

Baazzz, a havanna a mérce... :D ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#45) lapa válasza neduddki (#43) üzenetére


lapa
veterán

nemtom pontosan, de 123-ban az. csak abból gondoltam.

itten (a keretesben) azt írja a szagértő.

de miért is rossz vezetni?

(#46) neduddki válasza lapa (#45) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi a pontoritast na akor remlem egy darabig nem felejtem, nem rossz csak mas mitha egy csonakot terelgetnel /mod: ez persze lehen masbol is/ erezheton mas mint a fogaszlec,de ha w123ad van akkor tudod:- )

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47) Grafiqs válasza lapa (#45) üzenetére


Grafiqs
őstag

Amennyire tudom, még a w124, 126, 140 is golyópályás kormányművel volt szerelve. Nem vagyok benne biztos, de azthiszem a 201-es is.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#48) lapa válasza neduddki (#46) üzenetére


lapa
veterán

460-am van, szóval talán én tudom legjobban. de a pontatlanság ténye önmagában nem csökkenti a vezetési élményt szerintem. ez nem holtjáték.

(#49) neduddki válasza lapa (#48) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a 460 az mi?
amugy w123/126-nel inkabb utazas elmenyerol beszelhetunk mint vezetesi elmenyrol leglabbis az en ertlemezesenben:- )
mas: 96-ban mejji c-klasse vot? w202? na egy eleeganchoz volt szerencsem par saroknyira, na az asztan rendesenhoszta a regi emrci filinget hintazott mint a hajo

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50) lapa válasza neduddki (#49) üzenetére


lapa
veterán

w460.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.