Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Jó meglátások! Én is hasonlóra számítok a héten, persze ettől függetlenül előítéletek nélkül fogok kereskedni, hiszen "Trade what you see". :D Szóval ha mégis esnénk, azért mehet az a short. =)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) fLeSs válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

van GLD-m, amit akkor vettem, amikor 900 volt az arany (alig pár percig :D )
AMZN short 65-ért és BK long 16,67-ért (péntekiek). BK shortomat pont előtte zártam.

te USA-ban kereskedsz?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[link]

ez egy kép a szentiment változásáról az utóbbi 1 hónapban. ez az átlagtőzsdések véleményét tükrözi, márpedig az átlagtőzsdés az az, aki általában veszít. :D
még nem értük el az extrém bearish hangulatot, ha majd elérjük, valszeg ott lesz a piac alja.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Agyzuzo válasza fLeSs (#2) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Arany long pedig elég fincsi lett volna, ha mered tartani az 1000 dolláros álomhatárig. :D

USA-ban jaja, arannyal, olajjal, a nagyobb indexek határidős változatával (de főleg SP500-al) és olykor opciókkal (bull és bear spread-ek, néha egy-egy iron condor). Viszont én maximálisan intraday-ben nyomom, nem tartok meg pozíciót, zárás előtt mindig zárom.

Részvényt én inkább csak értékállóság miatt vennék, mert alapvetően scalpie vagyok. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5) fLeSs válasza Agyzuzo (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

arany longot pár napja vettem, akkor volt 900. most talán újra felnyomul 1000-ig, főleg ha a részvénypiac esni fog.

a BK longomat lepasszoltam, mert a BK-tól többet vártam mára, elég gyengus a felpattanás.
AMZN shortom mellé a YHOO-t is megshortoltam. és a V-t. :D
szerk: és a WFC-t és a BBY-t. és a BA-t :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) shaft72


shaft72
tag

Olajat figyeljétek ma gyerekek.

(#7) Agyzuzo válasza shaft72 (#6) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Maj' inkább holnap, nagy jedi mester. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) shaft72 válasza Agyzuzo (#7) üzenetére


shaft72
tag

'csögláda :D

Na szóval igen, holnap crude oil inventories, ha tovább csökkennek a készletek, meglehet az ötven. Ellenkező esetben a negyven. :P

(#9) fLeSs válasza shaft72 (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mit kellett rajta látni? shortolom 48 USD-ről az USO-n keresztül.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) shaft72 válasza fLeSs (#9) üzenetére


shaft72
tag

That is a wise move!

Kíváncsi vagyok, 42-nél megyünk-e lejjebb, ott van az uptrend alsó vonala.

(#11) fLeSs válasza shaft72 (#10) üzenetére


fLeSs
nagyúr

elvileg már a trendvonal alatt van az árfolyam, éjjel már vissza is tesztelte.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#12) shaft72 válasza fLeSs (#11) üzenetére


shaft72
tag

Ez szép kis visszapatt volt... nálam az uptrend továbbra is töretlen.

Délelőtti, scalpie-nak szánt 709-es longomat ES-ről 712-őn kivettem... most 738.75 :W :DDD

(#13) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Jo iras elolvashattam volna hamarabb is.... :D

(#15) Hedgehanter válasza marványka (#14) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hogy te milyen okos vagy.... :U

(#16) fLeSs


fLeSs
nagyúr

jó hogy megírtam ezt a kis bejegyzést, utána azonnal jött a trendforduló. :D és én a hülye fejemmel végig shortban ültem... :D de nincs nagy gáz. hamarosan kiderül, hogy megérte-e-

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) Agyzuzo válasza fLeSs (#16) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ne szivass már, teljesen korrektül leírtad mi várható (én longba is ültem :D), erre shortolsz??? Vááááá... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18) Hedgehanter válasza fLeSs (#16) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Azt irtad az osszeset zartad egy kivetellel.... :F

(#19) Hedgehanter válasza fLeSs (#16) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Bankreszvenyeket vettel mar?

(#20) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

1 honapja semmi...??

(#21) Korcsii válasza Hedgehanter (#20) üzenetére


Korcsii
őstag

már a gépedet is "eljátszottad"? :U
avagy itt a háttérbn meghúzódva én is szeretem az írásaidat olvasgatni...
talán majd én is belevágok ebbe később...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.