Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én örülök. Remélem rated R-lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) szupermacs válasza .LnB (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Én még tervezem beszerezni a második részét a játéknak, hogy tiszta legyen a sztori, de még mindig nagyon drága. :( De az első rész nagyon bejövős volt. Mondjuk pénzt nem fogok kiadni érte, hogy moziban megnézzem.

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

Kíváncsian várom, remélem vissza tudja adni azt a hangulatot amit a játék.
Legyen értelmes sztory, és legyenek jól alakító (akár ismeretlen) színészek.

A Mad Maxben pl. hatalmasat csalódtam. :(

(#2) szupermacs : Nemrég volt humble bundle-n, ebayen nézz körül kulcsokért, esetleg itt aprón is árulhat valaki. 1500ft volt, az 1+2 rengeteg DLC-vel.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) szupermacs válasza haxiboy (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Dobozosan szeretném megvenni, az pedig 5K környékén van, pedig nem mai játék. :( Azért köszi a tippeket.

Mad Maxet pedig mennyire istenítették és minden héten kijött Indexen is legalább egy cikk amiben megemlítik vagy összehasonlítják valamivel.

(#5) .LnB válasza szupermacs (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Hardveraprón is biztos van, csak nekem itt nem tölti be az oldalt valamiért.

Akkor lényegtelen, ha dobozost szeretnél. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) szupermacs válasza .LnB (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Neked is köszönöm szépen azért! :)

(#7) AS


AS
félisten

Rosszul nem sülhet el hiszen olyan mint a MAd Max világa.
Na igen az új Mad Max megosztó, hiszen története az nincs, szinte az egész látvány. De én azt mondom egy akciónál ez a fontos nem a rizsa.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) haxiboy válasza szupermacs (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Sajnos a dobozos játékok nem nagyon veszítenek az értékükből pont azért mert dobozos és egyre kevesebbet gyártanak belőle. Pláne ha újonnan szeretnéd. Ebayen dobozosan is beszerezhető csak hát mire megérkezik az elég idegörlő tud lenni.

Mad Maxxel az volt a gond hogy összecsapták a végét, illetve a sztory nem szólt másról csak :
SPOILER!!!! lövöldözés az autóból, menekülés, visszafordulás, győzelem

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) szupermacs válasza haxiboy (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Még jó, hogy nem terveztem megnézni a filmet. Sosem értettem miért izgulnak az autós üldözésekre.

(#10) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Jo is lehet meg. A problem ezekkel az szokott lenni, hogy mar elore megkerdojelezik a jatekadaptaciok sikeret ezert keves penz es gagyi szineszek jutnak ra. Avengers is lehetne hulladek...

LEGO Movie-rol se gondolta senki hogy tobb lesz egy tucatfilmnel illetve egesz estes reklamnal. Azert nem lett az a sorsa mivel olyan emberek kezebe kerult akik tudnak azonosulni a temaval a ceg pedig tolta ala a penzt. Megortenhetne ez akarmelyik nepszerubb jateknal. Eddig en csak a Warcraft alatt latom az igyekezetet.

[ Szerkesztve ]

(#11) Sebestyen01 válasza haxiboy (#8) üzenetére


Sebestyen01
őstag

lehet fel kéne rakni a StarCraftot, meg a Diablot kieggel ;] á még sem szépen mutatnak a polcon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) szupermacs válasza [CsuCsu] (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Avengers is lehetne hulladek..."
Az is. :U

(#13) haxiboy válasza Sebestyen01 (#11) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha bontatlan, tedd még el az ük-ük-ük unokáidnak és nem kell dolgozniuk soha többé :K

(#10) [CsuCsu]: Az ilyen nagy címekhez nagy bevétel társul, teljesen mindegy milyen a film sokan fogják megnézni. Ha most megjelenne egy új teszemazt Pókember film, teljesen mindegy hogy mennyire rontják el...pókember az pókember. Bejáratott brand, akármit csinálnak, akár még a kifolyt nyálukat is képesek megvenni az emberek.

(#14) Sebestyen01 : Hát igen, én ezeken nőttem fel, imádom a Warcraft 1-2-t és a StarCraftot is. A mai napig szívesen előveszem és játszok egyet. Protoss 4tw :K

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) Sebestyen01 válasza haxiboy (#13) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Sajnos ki lettek bontva hát ugye régen kelletett valamivel űzni az időt, de hát ha, az is értéket képvisel majd valaha :K De figyeltem 1-1 origi példány horror árban van, hiába na akkor még tudtak csinálni gamet, olyat ami még mai is érték :K

Igen nekem is meg van A wc3 meg a regin of chaos, bár az nem régi cucc, galaxysban volt egyszer fagyi árban hát kihozta a futár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) .LnB válasza szupermacs (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bizony. :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) szupermacs válasza haxiboy (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Durva egy hasonlat lesz, de olyan mint a holokauszt a művészetben. Egy művet ezzel a témával bármikor el lehet adni. De ez most nagyon off volt, bocsánat ha bárkit megbántottam vele!

(#17) haxiboy válasza szupermacs (#16) üzenetére


haxiboy
veterán

Teljesen egyetértek veled. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18) davidsone


davidsone
addikt

a Borderlands-ből is ma már mindenről 10 bőrt akarnak lehúzni egy kis lóvé reményében
elk*rvúl ez a világ...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) ricinus13


ricinus13
senior tag

A kedvenc franchise-om, de valószínüleg szar lesz a többi játékból készült filmek után. Inkább nagyobb erővel csinálnák a 3-at(tudom, tudom a kettőnek semmi köze egymáshoz, de akkor is).

(#20) tatala77


tatala77
tag

Nem is értem, ezt is miért nem Uwe Boll rendezi :)) .

Egyébként Borderlands rulz!
Az első részt haverokkal négyesben toltam végig, a második részt Hunterrel, de vért köptem néha... :W

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#21) ricinus13 válasza tatala77 (#20) üzenetére


ricinus13
senior tag

A másodikat Krieggel vagy Salvadorral kell végig vinni, Krieg vicces ahogy össze vissza folyamatosan lehet használni a képességét, Salvador pedig a legerősebb karakter,

(#22) szupermacs válasza ricinus13 (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi a kihívás a legerősebb karakterrel?

(#23) Diopapa válasza szupermacs (#22) üzenetére


Diopapa
addikt

Maya a legerősebb karakter.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24) szupermacs válasza Diopapa (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Lehet, én nem tudom.

(#25) tatala77 válasza szupermacs (#22) üzenetére


tatala77
tag

Igen, én is úgy gondoltam, az első rész izom karakteréhez képest kirpóbálok valami mást :C

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#26) ricinus13 válasza szupermacs (#22) üzenetére


ricinus13
senior tag

Azért ne úgy gondolj rá mint legerősebbre hogy 1 lövés minden aztán kész, Ultimate Vaulthunter módban 72-es szinten azért nem kis kihívás vele sem. De tapasztalatom szerint ő a legerősebb, az összeset kipróbálva.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kampó


Kampó
senior tag

Eddigi tapasztalatok pc játékból született filmek terén nem túl kedvezőek xdxd
Resident Evil széria..... 1-3 ig nézhető... a többi vicc
a Doom film egy szánalmas kacat lett xdxd
a Silent Hill egész jól hozta a hangulatot és a beteg darkos világot a 2-ik része már kevésbé.

De rengeteg jó játékból lehetne remek film, pénz és értelmes hozzáértő rendezők és producerek társaságában:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#28) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Nem tudom mi sül ki belőle. Várom nagyon hogy mit dobnak össze. Értelmes sztori kéne hozzá annyi biztos!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.