Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) emre válasza emre (#50) üzenetére


emre
veterán

Feltettem a 4-es Afterburnert.
A magyarítás a régiből ott maradt, működik. :R
A beépített RTSS továbbra is akad a tv tuner kártyámmal, de a külön feltelepített régi 5.1-es verzióval működik.

Viszont továbbra is zavar, hogy az OSD-re kiírt adatokat nem tudom tetszés szerinti sorban és oszlopban rendezni. A HW infó továbbra jobb ebből a szempontból

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52) ffodi válasza emre (#51) üzenetére


ffodi
veterán

Az új verzióban van 1-2 újítás, majd frissítem a magyarítást hozzá. Az OSD-vel viszont szerintem nem tudsz mit csinálni, az ilyen. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#53) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Sziasztok! Azt szeretném megtudni,hogy mit hová kell állítani,hogy a legjobb minőségbe vételezzen az afterburner? http://www.kepfeltoltes.hu/view/141214/491740235N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg MJPG ? vagy RTV1 stb..... melyik a legjobb és még mit kellene állítani? (vételeztem így ahogy a képen is látható kivétel a quality volt 85%) kb 25 percet videóztam ami kis híján 4GB lett és azt egy az egybe feltöltöttem youtube-ra és minőség csapni való! mindössze csak 480p-be adja a youtube ..... viszont a gépen tiszta ... Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

....

(#54) dethroner


dethroner
veterán

Srácok, lenne valaki aki részletesen leírja hogy a beállítás menüben mi mit jelent és a lenyíló fülekben lévő lehetőségek mit takarnak? Eddig csak az amd ccc-t használtam órajel piszkálásra, de most szeretném picit tovább nyújtani a tuningot. Ehhez pedig jó volna tudni mit csinálok és mire figyeljek. Köszi
Szóval ebben, mit kell tudni ezekről?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#55) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hatalmas köszönet a készítőnek! :R

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#56) Privilage


Privilage
csendes tag

Szia! Az MSI Afterburnerhez tartozó SKIN elérhető valahol,mert a data.hu-n törölve lett? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.