Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ffodi


ffodi
veterán

Nyílj ki!

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2) toyone válasza ffodi (#1) üzenetére


toyone
őstag

Remek ötlet.
Anno a haverokkal a Winamphoz készítettünk egy saját skint és magyarosítást.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3) ffodi


ffodi
veterán

Alakulgat a külső is. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#4) ffodi


ffodi
veterán

Update:

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#5) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

A készítőknek jelezd a fordítást. Ha kész küld el, illetve már most érdeklődhetsz, hogy mi a menete.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Bordoi válasza ffodi (#4) üzenetére


Bordoi
őstag

Nekem csak a settings menu lett Magyar. Mit ronthattam el?
Egyébként grat. :R

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#7) ffodi válasza Bordoi (#6) üzenetére


ffodi
veterán

Ahhoz, hogy az alapfelület is magyar legyen, fel kell tenned egy skint. Rögtön linkelem felülre. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8) Bordoi válasza ffodi (#7) üzenetére


Bordoi
őstag

Nagyon köszönöm. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9) ffodi válasza Bordoi (#8) üzenetére


ffodi
veterán

Frissítve. :K

Vladi:

Hamarosan felveszem vele a kapcsolatot. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#10) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Fúj de nem szeretem mikor magyar egy felület, forza english :DDD

Amúgy minden tiszteletem a tiéd, sokat kellett dolgozni vele? :)

Mindjárt dobok egy PÜ-t is, segítek fordítani ha kell :)

[ Szerkesztve ]

(#11) ffodi válasza ZozzHUN (#10) üzenetére


ffodi
veterán

Ha megszokom az angolt, azután nekem is furcsa, ha magyar, de meg lehet szokni. Elsősorban nem nekem készül ez a fordítás, hanem azoknak, akik kevésbé tudnak angolul. :)

Megy válasz.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#12) scope2007


scope2007
addikt

grat a hozzáálláshoz.. egyszer én is gondoltam rá, de nem lett belőle semmi :)
tegnap volt OS reinstall és beírtam a keresőbe, hogy MSI Afterburner második helyre egyből a magyarosítást hozta be.. láttam hogy ráadásul PHs.. akkor meg csak azért is megnézem :)
:R :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13) etejedu


etejedu
őstag

" failed to initialize display driver wrapper"
Nekem ezt írja ki az msi afterburner indítása után!
Valaki tud rá megoldást?

(#14) etejedu válasza etejedu (#13) üzenetére


etejedu
őstag

Hm.. ugy néz ki driverfrissités megoldotta a problémám!

(#15) mexel


mexel
veterán

Tudom régi téma, de talán valaki tudja: A program beállítás ablakát nem lehet valahogy alacsonyabbra venni? Kilóg az 1024-es képből és így nem nagyon lehet használni.

(#16) func93 válasza ffodi (#11) üzenetére


func93
senior tag

Eddig nekem is angol volt, de megláttam a cikket na mondom tetszetős a dolog.
Köszönöm Szépen! :Y

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#17) tononrg


tononrg
csendes tag

THX.... :R

(#18) ffodi


ffodi
veterán

Egy ideje már nem foglalkoztam ezzel a témával, viszont most ismét kedvet kaptam hozzá, hamarosan várható egy kis update. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#19) ffodi


ffodi
veterán

Update!

- Frissítettem a magyarítást a legfrissebb AB verzióknak megfelelően
- Néhány helyesírási hiba javítva

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#20) profisher.


profisher.
tag

Köszi! :) Minden tiszteletem! :R

(#21) stoat válasza ffodi (#19) üzenetére


stoat
csendes tag

Ez szuper! Köszi!
:R :R :R

(#22) TomiLi


TomiLi
addikt

Szenzációs!

Köszönjük! Nagyon profi! :C

Bogyóka

(#23) almos94


almos94
aktív tag

Üdv.
Bocsi, hogy ide irok, lehet nem a legmegfelelőbb topik, de nem találtam jobbat.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy mjpg fájlt mivel tudok lejátszani?
MSI Afterburnerrel felvettem egy videót és szeretném lejátszani.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#24) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!
3.0.0 beta 18-as progit használom, hiába kapcsolom enable voltage controlt on-ra, nem tudom a feszültséget szabályozni.
Gigabyte R9 270 X.
Régi kártyámon 560ti ilyen gondok nem voltak, sőt még monitorozni is tudtam a feszültséget OSD panelen.
Ati kártyánál azt se lehet.
Mi lehet a megoldás?

Köszi.

(#25) ffodi


ffodi
veterán

Magyarítás frissítve, a 3.0.0 Beta 19 -es verziónak megfelelően. :)

(a help továbbra sincs fordítva időhiány miatt.......)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#26) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy afterb. progiban a 30% alap vetni állást be lehet állítani hogy 25 ről induljon de ne fixen legyen annyi hanem terhelés után nőjön??? (mert ha az AUTOt kiveszem tudom 25% ra (ez a min) állítani de akkor nem nő terhelésre, vagy igen???)

R 7 250 ről van szó

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#27) ffodi válasza zeusz55 (#26) üzenetére


ffodi
veterán

Settings (fő oldalon jobb alul) --> Ventilátor (bal fent a fülek között) --> Felhasználó által def..... opciót kipipálni --> Itt tudsz definiálni egyedi profilt, sőt akár bemehetsz 20 % alá is. :)

A lépések neve akkor érvényesek ha már magyarítottad....

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#28) zeusz55 válasza ffodi (#27) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, még lehet kérdezek majd! :B :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#29) zeusz55 válasza ffodi (#27) üzenetére


zeusz55
senior tag

hopp még ehhez kérdezném hogy a beállítások az aftb. program bezárása után is élnek, vagy futnia kell a proginak???

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#30) ffodi válasza zeusz55 (#29) üzenetére


ffodi
veterán

Futnia kell.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#31) zeusz55 válasza ffodi (#30) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi megtaláltam... itt gondolom a grafikonon ha állítom a görbét azzal tudom kezelni a dolgokat... ebbe nyugodtan turkálhatok?? úgy értem hogy ilyen 30 C alatti hőmérsékletre nyugodtan levehetem a FAN%ot nem?? Ott még nincs olyan terhelés?? Esetleg valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?? (húzni nem kivánok a kártyán!)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#32) emre


emre
veterán

Érdekes, a 2.31-es volt fenn és nem éreztem kényszert a frissítésre de úgy alakult hogy kell TS3 overlay felület ingame, és ez a vacak összeveszett a TS3 overlay pluginnal, de az overwolf-ot sem hagyta érvényesülni. Most szedem le a 301-es kiváncsi vagyok ezzel mi lesz az eredmény.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33) emre válasza emre (#32) üzenetére


emre
veterán

Hát nem egészen ide kellett volna :DDD de ha már itt vagyok én is megköszönöm a magyarítást. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34) emre


emre
veterán

Feltettem a 3-as verziót, meg a magyarítást hozzá, de le is szedtem.
A problémám a dologgal, hogy hiányzik a kezezőfelületből az amivel az monitorozni kívánt értékeket osd felületre tudom küldeni. A kép a 2.31-esből van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35) ffodi válasza emre (#34) üzenetére


ffodi
veterán

Nálam nincs semmi gond. Nem lehet, hogy a riva statistic servert külön kell feltenned? :) (újabb verzióknál előfordulhat......)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#36) emre válasza ffodi (#35) üzenetére


emre
veterán

Igen azt külön kellett volna, de kihagytam.

De mindegy, mert az Overwolf a 3-as Afterburnert sem szerette, szóval maradok a régi jól bevált cucc mellett.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37) MSI Hungary


MSI Hungary
Hivatalos

Csak egy kis bekotyogás gyártói részről.

Az Afterburner 3.0 bétája multhét óta publikusan elérhető

Sok sikert kívánok a Magyarításhoz és ha tudunk segíteni valamiben akkor csak jelezzétek.

(#38) ffodi válasza MSI Hungary (#37) üzenetére


ffodi
veterán

Sajnos kevés időm van az éppen aktuális (beta) verziókat lekövetni a magyarítással...... :)

Mindenesetre köszönöm (köszönjük) az infót, és a felajánlást is. :) :R

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#39) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Zajos lett a PCm, már a fél napom ráment, és kezdek a VGA ra gyanakodni.. furcsa mert randomban olyan hangot ad ki, mint mikor halkan tölt egy zajosabb HDD... szóval a kérdésem lenne hogy hogy tudom Afterburnerrel kikapcsolni vagy leminimalizálni a ventimet? Már a beállításoknál személyre szabtam azt a görbét, ki is irja hogy 7% a venti sebessége, de továbbra is 1000 rpm körül mozog... ötlet? Köszi szépen!!! :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#40) zeusz55 válasza MSI Hungary (#37) üzenetére


zeusz55
senior tag

Kedves MSI Hungary ha tudsz kérlek adj tippet!
:R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#41) ffodi válasza zeusz55 (#39) üzenetére


ffodi
veterán

Könnyen lehet hogy a ventilátor, vagy a burkolat bizonyos része rezonál. (adott sebesség/sebességek mellett). Szerintem lassacskán kezdd el növelni a fordulatot manuálisan, és hallgasd meg mi történik.......

Egyébként az is megérhet egy próbát, hogy lehúzod a vga-ról a venti csatlakozóját, és úgy megnézed (feltéve, hogy ez lehetséges, és hozzáférhető helyen van a csatlakozó). Viszont így vigyázz, mert felforrósodhat a vga!

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#42) zeusz55 válasza ffodi (#41) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi,már lehúztam,de mivel randomba csinálja,kellene 1 on\off gomb hogy ha meghallom azonnal le tudjam lőni. Erre alkalmas az aftburn? :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#43) zeusz55


zeusz55
senior tag

Az amd catalyst control Cbe le tudtam venni 20% ra lejjebb nem engedte ott olyan 400rpm volt...de kikapcsolni sehol sem tudom... :U

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#44) pufuka


pufuka
csendes tag

Lenne egy kis problémám! A gép bekapcsolásakor nem az általam beállított értéken indul el a progi,hanem 50°%-on pörög a venti és az auto funkció kikapcsol. Ez mitől lehet,régen ezt nem csinálta. A beállításokról mellékelek egy képet!

(#45) pufuka


pufuka
csendes tag

Kérlek adjatok valami tippet! Elég zavaró! :R

(#46) ffodi válasza pufuka (#44) üzenetére


ffodi
veterán

Nekem az a tippem, hogy a beállításodat felülbírálja a CCC (Catalyst) overdrive, mert annak sokszor 50% a def. beállítása. Már csak azért is lehetséges ez a dolog, mert indításkor nem tölti be a saját beállításaidat az Afterburner. --> Megoldás:

Pipáld ki a "Túlhajtás alkalmazása a rendszer indulásakor" nevű opciót. (a linkelt képeded bal alul található a szöveg, a jelölőnégyzet pedig balra a szöveg mellett)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#47) pufuka válasza ffodi (#46) üzenetére


pufuka
csendes tag

Köszi megpróbálom,majd megírom segített-e!

(#48) pufuka válasza ffodi (#46) üzenetére


pufuka
csendes tag

Kétszer újraindítottam a gépet! Működik :) ! Remélem így is marad! Köszi :R !

(#49) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Talán itt választ kapok a kérdésemre. :U

Hogyan kell msi afterburner-ben beállítani,hogy ne limitálja a kiirt fps-t 60-ra. :U
Elindítottam a fraps-t is,de az sem megy 60-ról sehová,se le se fel.
Lefelé természetesen nem megy,mert sokkal többnek kellene lennie,felfelé pedig nem tudom miért nem megy.

Illetve nem tudom miért limitált az fps 60-ra.
Amikor kirakom játék közben monitorozásra,60-nál feljebb nem megy az fps.
Pedig 120 körül kellene lennie.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50) emre válasza akoska07 (#49) üzenetére


emre
veterán

Lehet hülyeséget írok, de szerintem ezt csak az adott alkalmazásban lehet beállítani.
Az AB csak megmutatja mi van beállítva.

Esetleg vertikális szinkronizációt kikapcsolni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.