Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Gratulálok, hogy végigvitted. :K Milyen fuvarokat csinál a céged?

(#2) fesii válasza Lomha 8V (#1) üzenetére


fesii
aktív tag

Egy fix fuvarral ki németbe hétfőn aztán onnan uniózoshoz hasonló téma de 90%-ban hétvégére hazahoznak. Ritkán esik meg hogy valaki kinnt ragad ha akarja ha nem :)

(#3) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Grat! :C :C
Így kell ezt csinálni.. Megálmodni valamit aztán véghezvinni! :) Remélem szeretni fogod amit csinálsz, bár ha már ennyit küzdöttél érte, e felől nincs kétségem. :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Csak igy tovabb! Sok balesetmentes km-t kivanok!

(#5) fesii


fesii
aktív tag

Köszönöm reméljük menni fog :)

(#6) Stonerice


Stonerice
őstag

Hát én csak lestem. Nem tudtam hogy szimulátoron is kell veszélyhelyzetekből vizsgázni.
Minden elismerésem. :R
Annyit hozzátennék, hogy lakott területen is elég határozottan mennek a tehergépkocsik. Sokszor rövidnek tűnő féktávval kajtatnak a személygépkocsik után. Bár lehet hogy jobban ismerik a gép képességeit, mert azért csak több és erősebb fékberendezés van rajtuk mint egy átlagos személygépkocsin.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#7) fesii válasza Stonerice (#6) üzenetére


fesii
aktív tag

Igazából pont azt tanították, hogy teherrel nem lendületből megyünk mint személyautóval hanem erőből.
Baromi idegőrlők voltak az első órák amikor 200méterre a kanyartól már lassíts lassíts gyorsan mész. Ez elég idegesítő nem tudom megtudom-e tartani ezt a fajta stílust.
A vonatozás akár autópályán de lakott területen is eszméletlen mintha gyorsabban odaérne ha az ember seggébe van ezt sose fogtam fel mért jó.
Az biztos hogy egy millió km-es sofőr jól ismeri az autó képességeit de lehet az akármilyen csúcsteher nem állsz meg előbb vele mint egy személyautó az is biztos.

(#8) Lauda válasza fesii (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Majd a gyakorlat megmutatja, hogy lenduletbol megyunk. ;]

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr

Ez korrekt hozzáállás, a képzésedbe fektetett energia mindig megtérül.

Ez minden szakmában így van, ha agysebész vagy, akkor is. Gratulálok, hogy sikerült, remélem meló is akad. :K

Ha meg később ficeregni támad kedved, akkor saját kocsi, vállalkozói, fuvarozás. stb. :DD

mod: jah a szimulátor az királyság lehet! Tudom, hogy horribilis lenne, de én minden jogsinál csináltatnék ilyen vizsgát! :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) fesii válasza Vladi (#9) üzenetére


fesii
aktív tag

Köszönöm!
Nagyon jó beülni 3 40colos tévé elé és megnézni mi a helyzet ha abs nélkül mész havas,száraz,vizes úton vagy abs-el, de kb 5perc után ha kidőlnek az emberek az ülésből mert hányingerük van szédülnek a hihetetlen "ultra hd felbontás" miatt úgy már nem annyira buli. ;] Szupermárió egy grafikai csoda a szimulátoréhoz képest. :DDD
Lauda: Én is azt tartom valószínűbbnek. :)

(#11) Lomha 8V válasza fesii (#2) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Minden jót kívánok. Én is nemzetköziztem anno és remélem igazad lesz, mert az nagyon ritka, hogy megéri az autót hazahozni pár nap után Magyarországra. Én 3 hetes köröket mentem, 4 kézben, az kemény világ volt.

(#12) fesii válasza Lomha 8V (#11) üzenetére


fesii
aktív tag

Na ez az amit próbálok elkerülni ha nem muszáj nem csinálom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.