Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

remélem ami hozzánk jön verzió abban nem csak ez a teszt volt, hanem volt "papír" teszt is és nem lesz rés a kijelző és a keret között.. a névjegyeket máshol szeretném tartani.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) zsoltti


zsoltti
senior tag

Get 'em Samsung :DDD

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Fricska vagy sem, jol teszik, hogy igy is tesztelik. Mert bar a bendgate kapcsan le lettek hulyezve a zsebben telefont/phabletet hordok, a tapasztalatok alapjan megis eletszeru a dolog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Azért a korrekt reklámmentes tájékoztatáshoz ez is hozzátartozik:

Összeszerelési hibával indít a Galaxy Note 4

„A bejelentett probléma nem befolyásolja a Galaxy Note 4 funkcionalitását vagy minőségét. Biztosíthatjuk a vásárlóinkat, hogy minden, a gyártósorról lekerült Note 4 eszköz megfelel a szigorú gyártási és minőségbiztosítási szabványainknak.” - nem kell kommentálni a cég hozzáállását, az önmagáért beszél...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

Szerintem az Applenél napok óta azon tapsolnak, hogy szinte az összes fő konkurensük őket reklámozza valamilyen formában. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) #40359168


#40359168
törölt tag

Az S Pen, S Health, S Voice stb. után most itt van az Ass Test. :D

(#7) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Ez elég halovány dolog, a hajlítási teszt óvatos 25 kg-os terhelésig megy el, amit a CR-es tesztben minden készülék kibírt minden gond nélkül
Az S-test meg nagyjából röhejes, mert nem azzal van a gond, hogy ráül valaki a telefonra, hanem, hogy leül a zsebében egy ilyen készülékkel. A kettő esetben teljesen más erők hatnak.

(#8) Robertoq válasza #40359168 (#6) üzenetére


Robertoq
őstag

Már 2 éve is csináltak stress tesztet, köztük hajlékonyságot is:

[ Szerkesztve ]

(#9) ctvagyok válasza Fritz Teufel (#4) üzenetére


ctvagyok
őstag

Samsungnál ez fícsör ;]
Mikor először olvastam erről, mondtam is hogy ez az igazi prémium összeszerelési minőseg ;]
Gondolom gariba cserélni fogják. A Samsung "prémium" cuccok garanciája jó szokott lenni. Mondjuk ez biztos zavaróbb, mint egy görbe telefon...

(#10) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Mekkora egy sohersag ezt a cikket lehozni.

2 cikk jott le, hogy az i6 hajlik. Aztan a consumer reports megcsinalta, hogy ugyanannyira hajlik mint pl a HTC M8.

Azt a cikket viszont naygon hianyolom, es kerem hogy hozzatok le ketszer, mint ahogy az iPhone flame kelto tesztet, hogy a note 4 -be belefer egy nevjegykartya.

@4 pontosan, ahogy irod.

[ Szerkesztve ]

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

/Troll on: Konnyu tesztelni, hiszem abbol esik ki. :D /Troll off

Egyebkent meg aki raul a telefonjara, csak gratulalni tudok hozza. Meloban en is farzsebben hordom, de meg soha nem ultem ra.

(#12) sixpak válasza mazsi1911 (#10) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ne is mondd...felháborító!
Próbáld meg túltenni magad a dolgon valahogy...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) mazsi1911 válasza sixpak (#12) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Nehez, nehez....

(#14) babkukta válasza Fritz Teufel (#4) üzenetére


babkukta
senior tag

Ezt már megszokhattad volna... :) A Samsung támogatja az MA-t, nem fognak lejárató cikket kitenni róla. Nem is lenne probléma, h nem rakják ki, ha éppenséggel a többiről se tennének ki olyan cikket. De így eléggé elvész az oldal objektivitása, ami bennem megkérdőjelezi a Samsung termékekről leírtakat az oldalon, h tényleg olyan jó, amilyennek leírják?
Aláírom, h papíron jelenleg a Note 4 az egyik legjobb készülék. Az S5re is ezt mondták anno. Ahoz képest elég idétlen menüje van, és ugyanúgy szaggat, mint akármelyik. Na mind1, ez van :)

Üdvözlettel, Tibi

(#15) ctvagyok válasza babkukta (#14) üzenetére


ctvagyok
őstag

Persze biztos igazad van...
Javaslom látogass el te is valami konteós oldara ezzel. ;]

(#16) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17) Fritz Teufel válasza babkukta (#14) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ráadásul a Samsung nem fog cserélni, szerintük ez nem probléma. Majd, ha elkezd terjedni a neten az első vásárlók tömeges benyomása, majd esetleg akkor fognak valamit lépni. Úgy vannak vele, hogy működik a paraszt készüléke, nem fogják neki kicserélni. Az egy dolog, hogy pár hónap múlva mennyire lesz szennyezett a készülék belseje és az majd idővel mit okoz.

Gondolom, hogy még így is cseppálló, hiszen ők azt is letesztelik. Na, de mindegy, fenékkel nem lehet meghajlítani... egy bizonyos pontig. Engem nem érdekelnek ezek a demonstrációs videók. Engem CSAK a destruktív teszt győzne meg. Jó lenne látni, hogy mekkora erőbehatásnál hajlik meg no és ezt összevetni az iPnone és a többi konkurenssel. Ez így csak humbug a hozzá nem értő jónépnek. A Samsung meg különösen híres az első szériás problémákról ugye... mondhatni, náluk ez hagyomány. Igaz, az Apple is... szóval, soha ne vásároljunk az első szériákból. Teszteljen a fan, majd később olcsóban vásárol a smatcustomer...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#18) Lambach válasza Oliverda (#5) üzenetére


Lambach
tag

Nem olyan jó ez a reklám mert mikor már majdnem venne az ember (végre naaaagy) frankón elmegy a kedve.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

De most komolyan! Ebben mi a nagy dolog??
Az IKEA a bútorait már régen (30-éve) ezzel tesztelte!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) babkukta válasza ctvagyok (#15) üzenetére


babkukta
senior tag

Csak gondolkozz egy picit... ha egy olyan munkahelyen dolgozol, ahol SZERETSZ is lenni, felnyomnád azt, aki adja a lét? Ez nem összeesküvés. Teljesen normális dolog.

Üdvözlettel, Tibi

(#21) Oliverda válasza Lambach (#18) üzenetére


Oliverda
félisten

Te épp így gondolod, százezrek pedig nem. A negatív reklám is reklám.

Amúgy nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy ezt az egésze balhét valójában az Apple indította el. A konkurensek pedig végül nagy feneket kerítettek neki.:D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) ctvagyok válasza babkukta (#20) üzenetére


ctvagyok
őstag

Chemtrail...

(#23) Lambach válasza Oliverda (#21) üzenetére


Lambach
tag

Több százezren azért vesznek Iphone-t mert hajlik?
Azt vágom, hogy vannak ilyen közgazdasági sarlatánságok amiket nem bírok felfogni, de itt mindenki remekül ért hozzá (főleg azok a kedvenceim amelyek jusztifikálják mások elnyomását, és alulfizetését), de ezt most már tényleg magyarázd már meg kérlek.
Azok, akik eddig is Apple-t vettek, azok lehet megveszik most is, de mint ahogy a almabarát csoportokban, amikben benne vagyok láttam inkább maradnak az 5S-nél. Aki meg most szeretne rá gyűjteni, de meglátja ezt, hogy mennyire semennyire tartós a nagy telefon, hirtelen még jobban kedvet kap arra, hogy 200K-ért vegyen valamit, ami még a zsebbenhordást sem bírja?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#24) Oliverda válasza Lambach (#23) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem. :U Több százezer embernek keltik fel a figyelmét ezek az akciók. Olyanoknak, akiket amúgy nem érdekel annyira téma, vagy netán nem is hallottak erről.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) Lambach válasza Oliverda (#24) üzenetére


Lambach
tag

Mármint az iPhoneról nem hallottak? :D
Szerintem olyan ember nincs, mint ahogy olyan sem akinek ez hozná meg a vásárlási kedvét. :D

[ Szerkesztve ]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#26) kengyel


kengyel
nagyúr

Azért ez elég komoly teszt , de egy ilyen csúcsgépet " kötelező" is.

kengyel

(#27) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Ezentúl mindig Note 4-en fogok ücsörögni. :DDD :DDD

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#28) Oliverda válasza Lambach (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

De nehéz ott az a felfogás. Az új, nagyobb modellekről. Ne gondold azt, hogy mind a hétmilliárd ember pontosan tisztában van vele, hogy pár hete megjelent a két legújabb modell, és kívülről fújják azok specifikációit, stb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29) Lambach válasza Oliverda (#28) üzenetére


Lambach
tag

Ebbe talán van valami, bár mivel ez folyik a csapból is, ez elég kétséges.
Az viszont száz, hogy miután meglátta ezt, vagy ezen jelenség kapcsán hallott róluk, tuti, hogy nem venné meg őket.
Drága oszt még hajlik is? Na ne... :D
Szerintem ez a reakciója az átlagembernek a bendgate-re, ha nem iFan.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#30) maddogsilver


maddogsilver
csendes tag

100 kiló? Egy olyan elhízott társadalomban, mint az amerikai, kevés lesz ;]

(#31) Lambach válasza maddogsilver (#30) üzenetére


Lambach
tag

+1 ;]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#32) Integra


Integra
titán

azt hiszem a seggteszt ezentúl minden tespi telefon tesztben benne lesz :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) Fritz Teufel válasza Lambach (#29) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A dolog a saját hazájában is ütött. A kisebbet majdnem 3:1 arányban vásárolják. Ez azért beszédes... bár szerintem az irdatlan méret is játszik.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#34) Oliverda válasza Lambach (#29) üzenetére


Oliverda
félisten

Hiszek neked, mint aggastyán piackutató marketingszakembernek.:)

Decepticon: Kétlem hogy ennek köze lenne ahhoz. Egyszerűen az emberek többségének nem kell egy ekkora tepsi. Mellesleg a nagy méret a távol-keleten sokkal népszerűbb mint nyugatabbra.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) Steve1207 válasza Integra (#32) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha kibírja a seggtesztet mostantól a többség, lassan jöhet, hogy fejlesszenek egy párna app-ot a kényelem érdekében!

.

(#36) Lambach válasza Fritz Teufel (#33) üzenetére


Lambach
tag

Ergo nem kell az embereknek a nagyobb. Akkor annyira mégsem érzem én a dolgokat rosszul.
Nekem kajakra volt egy meggyőződésem, hogy na, ha nem lesz annyira ökör ára (how could i be so naive) egy Plus lesz az új telóm. Bendgate után inkább meggondoltam magam, és szerintem nem vagyok egyedül.
A kicsi meg nem kell, sorry.

Oliverda
Nem vagyok piackutató, én csak a saját és a környezetemben lévő emberek véleményéből indultam ki, de mi mind gondolom annyira elvontak vagyunk, hogy totál másképp gondolkodunk mint az átlagember.
A Bendgate nem jó reklám, és ha szándékos volt (igen kétlem), akkor elérte sokaknál a célját.

[ Szerkesztve ]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#37) Integra válasza Steve1207 (#35) üzenetére


Integra
titán

zsír, az milyen lesz? felfújja a panelt vagy beépített légpárnák? :DDD vagy nemes egyszerűséggel kiírja, hogy képzeld oda kedves user, hogy most a telefonod kipárnásodik a megóvása érdekében :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) ctvagyok válasza Lambach (#36) üzenetére


ctvagyok
őstag

Az Apple eddig azt súlykolta, hogy 3,5" ,majd 4" nél nem kell nagyobb. Naná, hogy nem mernek egyből fellépni a legnagyobb méretre a vásárlók. Sőt drágább is a 6+. És az 5,5" re tényleg nincs mindenkinek igénye. Ha 1:3 arány igaz, ígyis több fogy belőle majd, mint akármilyen adroidos flagshipből. Nem azért nem veszik a 6+-t, mert hajlik, vagy nem hajlik. Hanem azért, mert fizikailag nagy a készülék a legtöbb embernek.

[ Szerkesztve ]

(#39) Lambach válasza ctvagyok (#38) üzenetére


Lambach
tag

Biztosan vannak ilyen emberek is nem vitatom, de akadhat olyan is akinek ez vette el a kedvét, csak ennyit állítottam.
Egy páran legalábbis vagyunk. :)

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#40) daniel909


daniel909
addikt

Túl van ez nagyon lihegve.
Biztos elhajlik a szifon plus bizonyos körülmények között, a Samsung meg eltörik. Nem tudom melyik a jobb. Pár szerencsétlen idiotan kívül nem hiszem h bárkivel elofordulnanak ezek a dolgok.

Az hogy ezt meglovagoltak a tech cégek mutatja mennyire be vannak sz....va a szifon plustol. Főleg a note szériát gyártó Samu. Mivel a note piacát zsugorítja az apple phabletje. Fájni fog nekik a karácsonyi szezonban.

Azt mar meg se merem kérdezni ki hord farzsebben egy 5,5"os telefont és ra ül...stb igénytelenség netovábbja.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#41) iNfAntRy válasza Oliverda (#24) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Jaja velem is így szokott lenni :-) Múltkor még semmit nem tudtam a Cetebe C vitaminról, aztán nagyon felkapták a témát hogy állítólag a tabletta tele van felesleges adalékanyagokkal, és felkeltette a figyelmem. És ennyi történt.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#42) dilajoska1 válasza daniel909 (#40) üzenetére


dilajoska1
őstag

Biztos is hogy így lesz (te szerinted!!!):D :D :D :DD :DD :DD

Egyáltalán nem lett nagy durranás 6 plus!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#43) daniel909 válasza dilajoska1 (#42) üzenetére


daniel909
addikt

Meglátjuk. Nagy a kereslet ra ez mar látszik. Biztos h a grafikonon is fog ez látszani. Kérdés mennyire...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) dilajoska1 válasza daniel909 (#43) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jó de még a Note 4-et tudtommal még nem szállítják!!! Úgyhogy arról meg egyáltalán nem tudjuk hogy mekkora lesz a kereslet de biztos hogy nagy.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45) Luck Dragon

Videóban 1:31 -nél Pink variáns is bemutatkozott :D Amúgy ez is egy kis apple elleni reklám mert amúgy nem mutattnák be kimondottan a "fenéktesztet" :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) Parallaxis válasza dilajoska1 (#44) üzenetére


Parallaxis
addikt

Jó de még a Note 4-et tudtommal még nem szállítják!!!

A saját hazájában már szeptember 19 óta piacon van.
A Samsung közölte is, hogy az első két napban elkelt belőle tízezer darab.

Igaz nagyobb piacon, de az i6 plusból, meg ennyi idő alatt 2,5 millió kelt el. Szóval igen, nem véletlen, hogy ennyit költ a Samsung az ellen-kampányra.

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Miért robotokkal tesztlik? Sokkal életszerűbb teszt lenne, ha odaadnál 1000, 100 kilós pacáknak egy hétvégi buli előtt és másnap megnéznék, hogy mit bír a készülék. :DDD

(#48) blagolf


blagolf
senior tag

Az a helyzet hogy teljesen más ez a teszt, meg az amikor a 100kg-os emberke zsebében van a telefon, és ráül. A zsebben sokkal jobban feszülne a telefon. De ez csak egy megjegyzés. :K

Üdv, Zoli

(#49) zsoltti válasza mazsi1911 (#10) üzenetére


zsoltti
senior tag

Érzékenyen érintett,igaz?

(#50) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez azért elég vicces, de durván odapörköl az apple orra alá :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.