Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neoteric


Neoteric
addikt

Kár h ilyen jégen csúszós-driftelős gagyi az irányítása.. ezt leszámítva nem lenne rossz játék.

PSN: ne0teric_sAN

(#2) consono


consono
nagyúr

Hát, az a 360 verzió az szánalmas... Ennél a Horizon 1 is sokkal szebb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3) Dave™


Dave™
nagyúr

Nem szemlélteti jól a hardveres különbségeket, mert a Horizon 1 ennél jóval szebb 360-on, itt vagy direkt lett butítva a minőség hogy még szebbnek tűnjön a One verzió, vagy szimplán a hozzá nem értésből fakad, mivel nem az eredeti csapat készítette, hanem egy harmadrangú.

(#4) lmno válasza Dave™ (#3) üzenetére


lmno
őstag

Vagy mivel sokkal nagyobb a pálya, ezért ennyit bír a hardver, és teljesen jogosan néz ki így.

(#5) Dave™ válasza lmno (#4) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez egy tévhit. A hivatalos verzió úgy szól, hogy 2x akkora terület járható be, mint az első részben. Mivel az elsőben 95%-ban csak az úton lehetett menni, itt meg sok helyen a terepen is, ezért közel sem akkora a térkép, mint amit sokan hisznek róla. Megkockáztatom, hogy rendes útból több volt az elsőben, de hogy nincs 2x-es szorzó a kettő között, ez biztos. Érdemes megnézni a részleteket, az első sokkal szebb volt minden szempontból.

(#6) bulikavagyok válasza Neoteric (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Próbáltad? :F
Szerintem nem az.

(#7) pigster


pigster
senior tag

Ez lenne a csúcs autós játék Xboxra?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8) Dave™ válasza bulikavagyok (#6) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 360-as verzió állítólag sokkal árkádosabb rányítást kapott.

(#9) bulikavagyok válasza Dave™ (#8) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, ezt nem tudtam. :) Eddig a 360-as verzióról nagyon kevés volt az infó. Én One-on teszteltem, és megfelelő beállításokkal nagyon közel van a Forza 5 irányításához.
A térképről viszont én úgy olvastam, hogy háromszor nagyobb a bejárható terület, illetve kicsivel több lett a normál út. (tehát közel nem duplázódott, viszont nem is csökkent)

[ Szerkesztve ]

(#10) kovsol válasza lmno (#4) üzenetére


kovsol
titán

Nem hiszem, hogy a pálya mérete sokat számítana. Miért az egész egyszerre a ramban van?

May the Force be with you!

(#11) Neoteric válasza bulikavagyok (#6) üzenetére


Neoteric
addikt

A One-os demot próbáltam, igen.

PSN: ne0teric_sAN

(#12) bulikavagyok válasza Neoteric (#11) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És az "jégen csúszós-driftelős" volt Neked? :N
Ezen csodálkozom, ilyen véleménnyel még nem találkoztam eddig. Többen írták, hogy árkádosabb lett, de mint pár hozzászólással ezelőtt írtam, megfelelő beállítás mellett én alig érzek különbséget Forza 5-höz képest (aszfalton) kormánnyal.

(#13) Neoteric válasza bulikavagyok (#12) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, pont olyan, mint a hírben szereplő videóban.

PSN: ne0teric_sAN

(#14) bulikavagyok válasza Neoteric (#13) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ok. :)

(#15) SzDavid99


SzDavid99
tag

Kár a 360-as változatért. Ennél sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. :(

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#16) Garada válasza Neoteric (#1) üzenetére


Garada
őstag

Teljesen egyetértek az irányítással vannak gondok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.